×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

Džonija Depa izteikumi sanikno gangstera upuru ģimenes

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu aktiera Džonija Depa komentāri par Bostonas gangsteri Džeimsu “Vaitiju” Baldžeru, ko viņš spēlē filmā “Black Mass” (“Melnā mise”), saniknojuši noziedznieka upuru ģimenes.

Otrdien filmas pirmizrādē Bostonā Deps sacīja, ka mūža ieslodzījumā esošajam Baldžeram piemītot cilvēcība.

“Viņam ir laba sirds,” teica 52 gadus vecais Deps. “Bet viņam ir arī auksta sirds. Tas ir cilvēks, kurš mīl. Tas ir cilvēks, kurš raud. Viņš ir tik daudzšķautņains.”

Depa teiktais saniknojis Bilu Senkruā, kura māsu Deboru Hasiju gangsteris nožņaudza 1985. gadā. “Diez kā Džonijs Deps justos, ja viņa māsu nožņaugtu un apglabātu pagrabā pie vēl diviem citiem līķiem?” viņš teica laikrakstam “Boston Globe”. “Džimijam Baldžeram nepiemīt nekāda cilvēcība. Kauns Depam! Tas bija ļoti muļķīgs, neiejūtīgs komentārs.”

Patrīcija Donahū, kuras vīru Baldžers nošāva 1982. gadā, neplāno skatīties filmu. Viņa uzskata, ka Depam pirms piedalīšanās filmā esot vajadzējis izrunāties ar Baldžera upuru tuviniekiem.

“Viņam vajadzēja runāt ar cietušajiem vai izlasīt tiesas dokumentus, lai zinātu, kā jutās cietušie un kāds patiesībā bija Baldžers. Cilvēcīgi bija nogalinātie cilvēki, nevis Baldžers. Viņš ir slims psihopāts,” uzskata Donahū.

Baldžeru 2013. gadā notiesāja par piedalīšanos 11 slepkavību pastrādāšanā no 70. līdz 90. gadiem, kad viņš vadīja plašu noziedzības tīklu. 90. gados viņš kļuva par Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) informantu. Bijušais aģents viņu brīdināja par tuvojošos aizturēšanu, tāpēc 1995. gadā Baldžers sāka bēguļot no likumsargiem. Viņu notvēra tikai 2011. gadā.

“Lai arī par cik labi vai sliktu cilvēku viņu neuzskatītu, man vajadzēja viņu attēlot cilvēcīgā gaismā,” Deps teica ziņu aģentūrai AP. “Nevēlos izrādīt necieņu upuriem vai to ģimenēm, taču daļa no manis priecājās, ka viņš netika uzreiz notverts. Viņš 16 gadus dzīvoja slēpjoties un nedarot neko sliktu. Viņš dzīvoja savu dzīvi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+