×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

Džonijs Deps pajoko par Austrālijā ievestajiem suņiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktieris Džonijs Deps Venēcijas kinofestivālā pajokoja, ka esot “nogalinājis un apēdis savus suņus, paklausot kādam sasvīdušam austrālietim ar lielu vēderu”.

Kā jau ziņots, Depa sievai Amberai Hērdai tika uzrādīta apsūdzība par pāra Jorkšīras terjeru Bū un Pistola ievešanu Austrālijā, nedeklarējot dzīvniekus un neveicot likumā noteikto karantīnas procedūru.

Domājams, ka Depa joks vērsts pret Austrālijas lauksaimniecības ministru Bārnabiju Džoisu, kurš lika suņiem “vākties prom uz ASV”.

Deps Venēcijas kinofestivālā pārstāv savu jaunāko filmu “Black Mass” (“Melnā mise”), kurā spēlē galveno lomu – Bostonas gangsteri Džeimsu “Vaitiju” Baldžeru, kurš bija Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) informants. Baldžers nodeva FIB savus sāncenšus, kas ļāva viņam netraucēti turpināt savas nelikumīgās gaitas 20 gadu garumā.

“Es sevī atradu šo ļaunumu jau sen. Es to pieņēmu, mēs esam labi draugi,” Deps atbildēja uz žurnālista jautājumu, vai viņam neesot bijis grūti spēlēt tik vardarbīgu un nežēlīgu varoni kā Baldžers.

“Tādus varoņus kā Džeimss Baldžers vispirms vajag uztvert kā cilvēkus,” stāsta Deps. “Neviens nepamostas no rīta un zobu tīrīšanas laikā neizdomā, ka šodien paveiks ko ļaunu. Viņš bija uzņēmējs. Un šajā biznesā vardarbība ir daļa no darba. Tā bija arī to cilvēku valoda, ar kuriem viņš bija saistīts un pret kuriem nostājās. Viņi visi runāja vienā valodā.”

Deps atklāja, ka, gatavojoties lomai, esot lūdzis tikšanos ar Baldžeru ieslodzījumā, taču saņēmis “pieklājīgu atteikumu”. Tā vietā filmas uzņemšanas laukumu divreiz apciemoja Baldžera advokāts un uzslavēja Depa tēlojuma precizitāti.

Filma “Black Mass” Austrālijas kinoteātros būs skatāma no 17. septembra, kam sekos izrādīšana ASV un Lielbritānijā. Latvijā filmu izrādīs no 2.oktobra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+