×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. jūlijs, 2014
Drukāt

Džons Klīzs spēlēs “Pludmales patruļas” parodijā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Džons Klīzs no britu komiķu trupas “Monty Python” spēlēs vienu no galvenajām lomām parodijā par seriālu “Baywatch” (“Pludmales patruļa”), kurā piedalīsies arī aktieri Deivids Haselhofs un Pamela Andersone.

Gaidāmā filma būs parodija par 90. gadu seriālu. Tā kā filma nav nekādā veidā saistīta ar seriālu, tās veidotāji nevarēs izmantot vārdu salikumu “Pludmales patruļa”.

Filmā sarkanajos peldkostīmos ģērbtie pludmales glābēji attēloti kā spiegi, kas strādā Klīza varoņa Viktora van Nota labā. Viņš cenšas iegūt nepieciešamo tehnoloģisko nodrošinājumu, lai palaistu kodolraķešu arsenālu.

Filma būs pašironijas pilna. “Tiks stāstīti joki par rehabilitācijas klīnikām, krūšu implantiem, vecumu, savukārt “B komandas” piesaukšana ir atsauce uz otrās šķiras aktieriem,” sacīja režisors Kriss Kotems.

Aktrise Aleksandra Pola, kura seriālā atveidoja Stefāniju Holdenu, norāda, ka “Pludmales patruļas” aktieriem tā esot iespēja pasmieties par sevi. “Filmas jēga ir pasmieties par sevi un mainīt viendimensionālo priekšstatu par aktieriem, ko skatītāji redz televīzijas seriālos,” viņa teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+