×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2015
Drukāt

Džons Līdžends un Krisija Tīgena kļūs par vecākiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu dziedātājs Džons Līdžends un modele Krisija Tīgena pirmoreiz kļūs par vecākiem.

Līdžends un Tīgena salaulājās 2013. gadā.

“Ar prieku paziņojam, ka gaidām mazuli,” sociālajā tīklā raksta žurnāla “Sports Illustrated” modele Tīgena. “Kā jau daudzi no jums zina, mēs labu laiku centāmies. Tas nebija viegli, bet mēs nepadevāmies, jo vēlamies laist pasaulē mūsu pirmo bērnu un paplašināt ģimeni.”

Balādes “All of Me” izpildītājs Līdžends priecīgos jaunumus paziņoja savā “Instagram” kontā. “Mēs gaidām bērnu!” viņš rakstīja.

Nesenā intervijā 29 gadus vecā Tīgena atklāja, ka pārim esot grūtības ar bērna ieņemšanu. “Mums šajā ziņā ir problēmas. Ja viss būtu noticis vienkārši, mums būtu bijuši bērni jau pirms pieciem vai sešiem gadiem,” atzina modele.

Tīgena un 36 gadus vecais Līdžends vēlas lielu ģimeni. “Mēs gribam daudzus bērnus. Es gribētu laist pasaulē trīs vai četrus bērnus un vēl dažus adoptēt,” teica Tīgena. “Varētu teikt, ka es visu turpmāko mūžu būšu stāvoklī.”

Pāris iepazinās Līdženda dziesmas “Stereo” videoklipa uzņemšanas laikā 2007.gadā. Viņi saderinājās 2011. gadā. 2013. gada septembrī pāris salaulājās svinīgā ceremonijā pie Komo ezera Itālijā.

Līdženda slavenākais hits “All of Me” tika sarakstīts Tīgenai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+