Kultūra
Mūzika

#DzSv tiešraide: Lieluzveduma “Māras zeme” mēģinājumu aizkadri0

Publicitātes foto

La.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 4. jūlijā no plkst. 17 tiešraidē vērot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertu mēģinājumus. Kopā ar Gintu Anžānu un Rihardu Sniegu ielūkosimies, kā priekšnesumiem Daugavas stadionā un Arēnā Rīga gatavojas deju kolektīvi un latviešu vokāli simfoniskās mūzikas koncerta dalībnieki.

Viesojoties Daugavas stadionā, Rihards Sniegs uz sarunu aicinās pieredzes bagātās deju virsvadītājas Ilzi Mažāni un Zandu Mūrnieci, Daugavas stadiona valdes locekli Elmāru Martinsonu un deju virsvadītāja debitanti Dagmāru Bārbali. Skatītājiem būs iespēja ielūkoties arī Daugavas stadionā gaidāmā deju lieluzveduma “Māras zeme” mēģinājumā.

Bet Arēnā Rīga ceturtdien, 5. jūlijā, norisināsies Latviešu vokāli simfoniskās mūzikas koncerts. Gints Anžāns uz sarunu norises vietā aicinās koncerta māksliniecisko vadītāju, diriģentu Mārtiņu Ozoliņu, etnogrāfiskās kokles spēlētāju Ansi Jansonu un sitaminstrumentālistus Miku Bāliņu un Elviju Endeli. Ielūkosimies arī, kā norit vērienīgā gatavošanās krāšņajam vokālsimfoniskās mūzikas notikumam.

Saistītie raksti

Skatītājiem būs iespēja arī iepazīt Zandu un Kristapu – jauno pāri, kuri savas kāzas nolēmuši svinēt tieši Dziesmu svētku laikā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Kāzu ceremonija būs skatāma arī tiešraidē LMT Straumē jau šo sestdien, 7. jūlijā.

Tiešraide no deju kolektīvu un simfoniskās mūzikas koncerta dalībnieku gatavošanās Dziesmu un deju svētkiem skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #DzSv.

LA.lv