×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2012
Drukāt

“E-klase” laidīs klajā skolvadības sistēmas mobilo versiju

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas lielākais izglītības portāls “E-klase” mācību gada sākumā laidīs klajā skolvadības sistēmas mobilo versiju “m.e-klase.lv”, aģentūru LETA informēja “E-klases” redaktore Dita Lapsa. Plānots, ka “E-klases” mobilo versiju izmantos aptuveni 50 000 lietotāju dienā.

“Skolvadības sistēmas mobilā versija tiek veidota tā, lai to būtu vienkārši, ātri un ērti lietot uz jebkura veida mobilā viedtelefona, kam ir interneta pieslēgums. Izmantojot mobilo versiju, skolēni un viņu vecāki varēs operatīvi sekot līdzi pašiem svarīgākajiem ierakstiem – atzīmēm, piezīmēm, kavējumiem un mājas darbiem, kā arī iegūt svarīgākās ziņas izglītības jomā. Plānots, ka mobilā versija tiks papildināta arī ar personīgo laika plānotāju un dažādiem interaktīviem risinājumiem,” stāstīja “E-klases” izstrādes vadītājs Jānis Kaģis.

“E-klase” ar projekta pakalpojumiem pašlaik nodrošina jau vairāk nekā 700 Latvijas skolu, kā arī aktīvi piesaista arvien jaunas profesionālās ievirzes, pirmskolas izglītības un interešu izglītības iestādes. Portālu ik dienu apmeklē vismaz 150 000 lietotāju, un tajā ir reģistrēti aptuveni 15 000 skolotāju un 150 000 ģimeņu visā Latvijā.

“”E-klasē” regulāri tiek ieviesti jauni papildinājumi, uzklausot lietotāju ierosinājumus, priekšlikumus un prasības, tāpēc plānots, ka drīz vien šāda mobilā versija būs pieejama arī skolotājiem,” papildināja Kaģis.

Kā ziņots, projekts “E-klase” tika izveidots 2005.gada sākumā ar mērķi atvieglot skolotājiem darbu, gatavojot dažādas atskaites un informējot skolēnus un viņu vecākus par sekmēm skolā. Projekta “E-klase” izstrādātājs un uzturētājs ir SIA “Digitālās ekonomikas attīstības centrs” (DEAC).

“E-klase” piedāvā arī ziņas, bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī dažādas lietotāju saziņas iespējas forumā un “E-klases” pastā.

Kā ziņots, pēdējos gados DEAC apgrozījuma rādītāji pieaug vairāk nekā par 40% gadā. DEAC apgrozījums pērn palielinājies par 43,5% – no 2,3 miljoniem eiro (1,61 miljona latu) 2010.gadā līdz 3,3 miljoniem eiro (2,31 miljonam latu) pērn.

Eksports DEAC portfelī no 25% pieaudzis līdz 30%, bet Krievijas daļa eksporta portfelī pārsniegusi 40%. Papildus Krievijai DEAC pakalpojumus sniedz klientiem vēl 40 pasaules valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+