Mobilā versija
+2.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
9. marts, 2014
Drukāt

“e-Maxima.lv” ieviesīs jaunu pakalpojumu – “Pasūti, piebrauc, paņem!” (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Veikalu tīkla “Maxima Latvija” interneta lielveikals “e-Maxima.lv” aktīvi strādā pie sortimenta pilnveides, pilnveido preču pasūtīšanas un piegādes procesus un šomēnes ieviesīs jaunu pakalpojumu – “Pasūti, piebrauc, paņem”, biznesa portālu “Nozare.lv” informē “Maxima Latvija” komunikāciju vadītājs Jānis Beseris.

Šī gada martā “e-Maxima.lv” svinēs savu otro dzimšanas dienu un to iezīmēs ar jauna pakalpojuma ieviešanu – “Pasūti, piebrauc, paņem”. Šāds pakalpojums ļaus apmierināt to klientu vajadzības, kuriem pēc sava pasūtījuma ērtāk ir ierasties pašiem. “Klients, kā ierasts, varēs veikt pasūtījumu internetā, taču pēc pasūtītajām precēm varēs doties pakaļ uz veikalu,” skaidro Beseris.

Vienlaicīgi ar jaunā pakalpojuma ieviešanu klientiem “e-Maxima.lv” arī aktīvi strādā pie labāka sortimenta izveides un tā atspoguļošanas, lai klientam būtu vieglāk orientēties piedāvāto preču klāstā un lai esošais sortiments apmierinātu viņu ikdienas vajadzības, stāsta Beseris.

“Nākotnē vēlamies pilnveidot “e-Maxima.lv” preču pasūtīšanas un piegādes procesus, lai, piemēram, pasūtot “Meistara markas” smalkmaizītes, klients tās saņemtu vēl siltas,” “Nozare.lv” atklāj Beseris.

Jau vēstīts, ka “e-Maxima.lv” kopš veikala atklāšanas brīža veicis 50 000 piegāžu, no tām lielākā pasūtījuma kopsumma vienam klientam bijusi 6 244 eiro vērtībā. Šoferi, izvadājot preces, nobraukuši aptuveni 500 000 kilometru.

“Maxima Latvija” veikalu apgrozījums 2012.gadā bija 640,82 miljoni eiro, kas ir 8,99% pieaugums salīdzinājumā ar 2011.gada apgrozījumu – 587,94 miljoniem eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Koncerna peļņa pieaugusi vairāk nekā septiņkārtīgi – no 2,7 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 20,4 miljoniem eiro 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jā, jo iekšā nākt ir bīstami!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+