Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. marts, 2014
Drukāt

“e-Maxima.lv” ieviesīs jaunu pakalpojumu – “Pasūti, piebrauc, paņem!” (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Veikalu tīkla “Maxima Latvija” interneta lielveikals “e-Maxima.lv” aktīvi strādā pie sortimenta pilnveides, pilnveido preču pasūtīšanas un piegādes procesus un šomēnes ieviesīs jaunu pakalpojumu – “Pasūti, piebrauc, paņem”, biznesa portālu “Nozare.lv” informē “Maxima Latvija” komunikāciju vadītājs Jānis Beseris.

Šī gada martā “e-Maxima.lv” svinēs savu otro dzimšanas dienu un to iezīmēs ar jauna pakalpojuma ieviešanu – “Pasūti, piebrauc, paņem”. Šāds pakalpojums ļaus apmierināt to klientu vajadzības, kuriem pēc sava pasūtījuma ērtāk ir ierasties pašiem. “Klients, kā ierasts, varēs veikt pasūtījumu internetā, taču pēc pasūtītajām precēm varēs doties pakaļ uz veikalu,” skaidro Beseris.

Vienlaicīgi ar jaunā pakalpojuma ieviešanu klientiem “e-Maxima.lv” arī aktīvi strādā pie labāka sortimenta izveides un tā atspoguļošanas, lai klientam būtu vieglāk orientēties piedāvāto preču klāstā un lai esošais sortiments apmierinātu viņu ikdienas vajadzības, stāsta Beseris.

“Nākotnē vēlamies pilnveidot “e-Maxima.lv” preču pasūtīšanas un piegādes procesus, lai, piemēram, pasūtot “Meistara markas” smalkmaizītes, klients tās saņemtu vēl siltas,” “Nozare.lv” atklāj Beseris.

Jau vēstīts, ka “e-Maxima.lv” kopš veikala atklāšanas brīža veicis 50 000 piegāžu, no tām lielākā pasūtījuma kopsumma vienam klientam bijusi 6 244 eiro vērtībā. Šoferi, izvadājot preces, nobraukuši aptuveni 500 000 kilometru.

“Maxima Latvija” veikalu apgrozījums 2012.gadā bija 640,82 miljoni eiro, kas ir 8,99% pieaugums salīdzinājumā ar 2011.gada apgrozījumu – 587,94 miljoniem eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Koncerna peļņa pieaugusi vairāk nekā septiņkārtīgi – no 2,7 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 20,4 miljoniem eiro 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jā, jo iekšā nākt ir bīstami!

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+