Ekonomika
Īpašums

“East Capital” par 19 miljoniem eiro iegādājas loģistikas parku netālu no Rīgas lidostas0

Publicitātes foto

Reaģējot uz lielo pieprasījumu pēc mūsdienīgām noliktavu telpām galvaspilsētas tuvumā, “East Capital Baltic Property Fund III” par gandrīz 19 miljoniem eiro no Latvijas nekustamā īpašuma attīstītāja “PICHE” iegādājies pilnībā iznomātu loģistikas parku netālu no starptautiskās lidostas “Rīga”.

23 240 kvadrātmetru lielais loģistikas centrs “Lidostas Parks” ir jaunākais un modernākais daudzfunkcionālu noliktavu komplekss ar augstāko – “A” – energoefektivitātes novērtējumu.]

Parks ir pilnībā iznomāts vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem ar vairāk nekā piecu gadu vidējo nomas termiņu. Viena no parka lielākajām priekšrocībām ir tieša piekļuve ceļam no Rīgas Lidostas uz Rīgu, kas ved uz tikai septiņu kilometru attālumā esošo pilsētas centru.

Madis Raidma, “East Capital Real Estate” izpilddirektors: “Loģistikas tirgum Rīgā ir lieliski rādītāji, un lielais pieprasījums ir samazinājis vakanto telpu apjomu līdz aptuveni 3%. Uzskatām, ka ieguldījumi loģistikas tirgū ir ļoti pievilcīgi, īpaši ņemot vērā izmaiņas esošajās piegādes ķēdēs un ievērojamo e-komercijas izaugsmi.”

Pēc loģistikas centra “Lidostas Parks” iegādes fonda portfelī kopsummā ietilpst seši īpašumi Rīgā un Tallinā: iepirkšanās centrs “Vesse”, pirmā “Hilton” viesnīca Baltijā un “Nehatu” loģistikas parks Tallinā, kā arī loģistikas komplekss “P5”, noliktavu komplekss “Lidostas Parks” un iepirkšanās centrs “Galleria Riga” Rīgā.

“East Capital Real Estate” pārvaldīto fondu īpašumā šobrīd ir moderni loģistikas parki ar kopējo platību 195 000, to skaitā arī pērn iegādātais “P5” īpašums netālu no “Lidostas Parka”, ko arī attīstījis PICHE.

PICHE ir Latvijas vadošais industriālo parku attīstītājs ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi, kas specializējas industriālo parku attīstībā, projektēšanā un celtniecībā. Līdz šim uzņēmums īstenojis vairāk nekā 100 dažādus industriālos projektus, kuru kopējā platība pārsniedz 200 000 kvadrātmetru, un vēl 70 000 kvadrātmetru ir attīstības stadijā. “East Capital” jau iepriekš no “PICHE” ir iegādājies loģistikas parku “P5” “Lidostas Parka” tuvumā, kas nodrošinās veiksmīgu darbības un nomnieku vadības sinerģiju.

Darījumu finansē “SEB” un konsultē advokātu birojs “VILGERTS” un “KPMG”.

Uzziņa:

“East Capital Baltic Property Fund III” ir nekustamā īpašuma fonds, ko 2015. gada augustā izveidoja “East Capital”. Fonds investē augstas kvalitātes nekustamajos komercīpašumos ar pastāvīgiem un uzticamiem nomniekiem izdevīgās atrašanās vietās – Tallinā, Rīgā un Viļņā. Fonda pašu kapitāls ir 100 miljoni eiro, un tas galvenokārt paredzēts institucionālajiem investoriem.

“East Capital Real Estate” ir daļa no “East Capital Group”, kas ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldītājs Baltijā ar pārstāvniecībām visās Baltijas valstīs. Tas pārvalda trīs fondus ar kopējo iznomājamo platību 380 000 kvadrātmetru apmērā un kopējo aktīvu vērtību virs 420 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

“East Capital” ir neatkarīgs aktīvu pārvaldītājs, kas specializējas jaunu un progresīvu tirgu apgūšanā. Tas dibināts 1997. gadā Zviedrijā ar birojiem Dubaijā, Honkongā, Luksemburgā, Maskavā, Oslo, Stokholmā un Tallinā.

Kompānija pārvalda publiskos un privātos aktīvu fondus, nekustamo īpašumu fondus un atsevišķus fondus ar kopējo vērtību virs 4,9 miljardiem eiro plašam starptautiskam klientu lokam, tai skaitā vadošajām institūcijām un to uzņēmumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādām jābūt ziemas riepām, lai neliegtu piedalīties satiksmē
15 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Vairs ne tikai izredzētajiem! Dzīvoklis Jūrmalā tagad rokas stiepiena attālumā?
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Mīļākais ēdiens latvietim – otrs latvietis. “Saskaņas” pazudušā dēla atgriešanās? “LA” nedēļas apskats
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Sinoptiķi prognozē, ka tuvākās dienas Latvijā būs vēsākas un sausākas
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Rīgas brīvostas bijušais pārvaldnieks Leonīds Loginovs izveidojis kompāniju “Kurlanders” 1
3 stundas
LA
LA.LV
Laukos
Eiropas fondu projekta īstenošanai LLU izvēlas rektores Pilveres ģimenes uzņēmumu
52 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. LPS pauž satraukumu par deputātu skaita samazinājumu pēc pašvaldību reformas
1 stunda