Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
21. augusts, 2012
Drukāt

“eBay” aizliedz tirgošanos ar lāstiem, buršanos un burvju mikstūrām

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

Interneta izsoļu un tirdzniecības kompānija “eBay Inc.” paziņojusi, ka no 30.augusta aizliegs tirgošanos ar lāstiem, buršanās pakalpojumiem un burvju mikstūrām, raksta informācijas tehnoloģiju portāls “TechCrunch”.

Portāls raksta, ka turpmāk vairs nebūs iespējams par 8,99 ASV dolāriem (4,94 latiem) nopirkt buršanās vārdus veiksmei, spēlējot azartspēles. Tiks liegta iespēja par 15,99 dolāriem (8,80 latiem) iegādāties buršanās vārdus, lai pārvērstos par vilkati. Tāpat netiks piedāvāta iespēja par pārdesmit dolāriem nopirkt “mīlas raganas” pakalpojumus un viņas gatavotās mikstūras.

“TechCrunch” raksta, ka tiks pārtraukta tā saukto vudū (voodoo) sektas leļļu tirgošana, kuras izmanto, lai it kā kaitētu saviem ienaidniekiem, durstot lelli ar adatām un veicot citus rituālus.

“eBay” paziņoja, ka slēdz sadaļu “Metaphysical” (metafiziskās lietas), jo šo preču un pakalpojumu darījumos esot grūti noteikt kvalitāti un risināt strīdus ar neapmierinātiem pircējiem.

Kā novēroja biznesa portāls “Nozare.lv”, azartspēļu veiksmes buršanās vārdu cena, atverot “eBay” lapu, jau bija pazemināta līdz 8,09 dolāriem (4,44 latiem) un atlicis bija tikai viens komplekts.

Pret buršanās un mistikas sadaļas slēgšanu jau savākti 1500 “eBay” lietotāju paraksti, raksta “TechCrunch”, jokojot, ka, iespējams, pret tirgošanās platformas lēmumu jau iedarbinātas dažādas burvestības un lāsti.

“Nozare.lv” konstatēja, ka “eBay” tiek tirgots tūkstošiem mantu, kuras saistītas ar Latviju, tostarp monētas, pastmarkas, vecas grāmatas, dažādi suvenīri un pat kāda 1929.gadā izdota Latvijas pase. Metafizisko lietu sadaļā nebija atrodams nekas, kas saistīts ar Latviju.

Jau ziņots, ka “eBay” šā gada otrajā ceturksnī strādāja ar 692 miljonu dolāru (396,5 miljonu latu) tīro peļņu, kas ir par 144% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

“eBay” apgrozījums šajā periodā pieaudzis par 23% un veidojis 3,4 miljardus dolāru (1,9 miljardus latu).

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+