Uncategorized

“Ecolines” sniedz informāciju Krievijā avarējušā autobusa pasažieru tuviniekiem 16

Foto-LETA

Naktī uz 7.septembri Krievijā avarējušā satiksmes autobusa pasažieru radiniekiem iespējams pārliecināties par savu tuvinieku atrašanās vietu, zvanot autobusu pārvadātājam “Ecolines” pa tālruni 67214512.

Kā aģentūru LETA informēja “Ecolines” sabiedrisko attiecību konsultante Maija Prozoroviča, informācija ar negadījumā cietušā autobusa pasažieru vārdiem pieejama Rīgas Starptautiskajā autoostā uzņēmuma “Ecolines” kasē.

No notikuma vietas uz Maskavu jau izbraucis pirmais uzņēmuma nosūtītais autobuss ar 21 pasažieri, kas varēja turpināt ceļu. Ceļā uz notikuma vietu ir otrs uzņēmuma autobuss, kas uzņems un nogādās galamērķī pārējos pasažierus, kurus ietilpības dēļ nebija iespējams uzņemt jau ar pirmo autobusu.

“Ecolines” Andris Podgornijs izteicis līdzjūtību negadījumā bojā gājušo tuviniekiem. “Esam satriekti par aizvadītajā naktī notikušo negadījumu, ir ārkārtīgi skumji, ka nevaram būt pasargāti no situācijām uz ceļa, kad apdraudējumu rada pārējie ceļu satiksmes dalībnieki. Visa uzņēmuma vārdā izsaku vizdziļāko līdzjūtību bojā gājušo pasažieru tuvajiem cilvēkiem. Uzņēmums dara un turpinās darīt visu, lai parūpētos par negadījumā cietušā autobusa pasažieriem. Uzņēmuma vārdā apstiprinu, ka darīsim visu, lai sniegtu atbalstu bojā gājušo pasažieru tuviniekiem un pārējiem cietušā autobusa pasažieriem,” sacīja Podgornijs.

Kā ziņots, šonakt Pleskavas apgabalā, Krievijā, saduroties ar citu autobusu, avarējis uzņēmuma “Ecolines” satiksmes autobuss Rīga-Maskava. Kā ziņo Krievijas aģentūra “RIA-Novosti”, negadījumā bojā gājuši kopumā deviņi cilvēki, bet ievainoti vēl vairāk nekā 20, no tiem 19 nogādāti vietējās slimnīcās.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja “Ecolines” sabiedrisko attiecību konsultante Maija Prozoroviča, negadījumā bojā gājuši četri cilvēki, kuri bijuši autobusā Rīga-Maskava. Ievainoto skaits vēl tiek precizēts.

Latvijas konsulātā Pleskavā aģentūru LETA informēja, ka saskaņā ar Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas sniegto informāciju četri Latvijas pilsoņi ar dažādām traumām nogādāti Pleskavas apgabala pilsētas Veļikije Luki slimnīcā. Konsulāta rīcībā patlaban nav informācija, ka starp bojā gājušajiem būtu Latvijas valstspiederīgie.

Kopumā satiksmes autobusā bijis 21 Latvijas valstspiederīgais. Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas sniegtā informācija vēl tiek papildināta un precizēta, uzsvēra konsulātā.

Saskaņā ar sākotnējo informāciju, traģiskais negadījums noticis plkst.4.15 pēc Maskavas laika, kad šosejas Maskava-Rīga 519.kilometrā, 30 kilometru attālumā no apdzīvotās vietas Pustoška frontāli sadūrušies divi autobusi – reisa autobuss “MAN” no Rīgas un autobuss “Hyundai”, kas bijis ceļā no Maskavas uz Sebežu. “MAN” autobusā bijuši 47 pasažieri un trīs apkalpes locekļi, savukārt “Hyundai” autobusā bijuši 45 pasažieri un divi apkalpes locekļi, vēsta “RIA-Novosti”.

Kā informēja Prozoroviča, traģēdijas vietā jau ieradušies “Ecolines” pārstāvji, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību satiksmes autobusa pasažieriem.

Krievijas policijas informācija liecina, ka negadījumā vainojams “Hyundai” vadītājs, kurš iebraucis pretējā braukšanas joslā, ietriecoties Latvijas satiksmes autobusā.

Arī saskaņā ar “Ecolines” rīcībā esošo informāciju negadījumu izraisījis Krievijas autobusa vadītājs, iebraucot pretējā braukšanas joslā.

LA.lv