×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

Edgara Gluhova un Timotija Fjūrija kopizstāde kim? Laikmetīgās mākslas centrā

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

No 15. marta līdz 28. aprīlim kim? Laikmetīgās mākslas centrā apskatāma Edgara Gluhova un Timotija Fjūrija kopizstāde „Three Cheers to the Feet Under the Curtain”.

“Atklāšu tikai tik daudz: ja atmiņa neviļ, viss šis ir prelūdija kaut kam, kam lemts notikt, kaut kam maznozīmīgam, viens, divi, vairāki soļi ar skaitīšanu. Trīskārt urrā! kājām, kas rēgojas no priekškara apakšas – ak! Sajust publikas elpu – ak! Būt redzami paslēptam no tās kārēm. Trīskārt urrā! brīvai skatuvei, tukšumam, nebeidzamam „ja vien es gribētu” –  trīskārt urrā!, bravo, aplausi un atkārtot!” Birte Lešenkola
Mākslinieks Edgars Gluhovs (1980) strādā ar dažādiem medijiem, to skaitā ar fotogrāfiju, zīmējumu, tekstu un video. Piedalījies starptautiskās izstādēs kopš 2008. gada. Absolvējis Staedelschule  mākslas augstskolu Frankfurtē (prof. Judītes Hopfas kursā) (2012) un Bornmutas Mākslas institūta Fotogrāfijas nodaļu (2007). Šobrīd dzīvo Frankfurtē.
Timotijs Fjūrijs (1981), īru izcelsmes mākslinieks, absolvējis Staedelschule  mākslas augstskolu slavenā Mihaela Krēbera kursā. 2010. gadā uzsācis studijas The Cooper   mākslas koledžā Ņujorkā, ASV. Strādā vairākos medijos, tajā skaitā glezniecībā, video un performances žanrā. Patlaban strādā un dzīvo Frankfurtē pie Mainas.
Birte Lešenkola (Birte Löschenkohl) (1981) studējusi Eiropas literatūras un kultūras programmā Kembridžā, Anglijā. Ieguvusi doktora grādu filosofijā Johana Volfganga Gētes universitātē Frankfurtē pie Mainas, Vācijā. Patlaban ir asistējošā profesore un Hārpera-Šmita biedrības stipendiāte Čikāgas universitātē.

Izstāžu zāļu darba laiki:
O., T., C., Pk.: 14.00 – 19.00
S., Sv.: 12.00 – 18.00

Ieejas maksa – 2 LVL
Skolniekiem, studentiem un pensionāriem – 1 LVL
Otrdienās – ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+