Sports
Futbols

Edgars Gauračs. Uzbrucējs un ģenerāldirektors 16


Jūrmalas “Spartaka” kapteinis un ģenerāldirektors Edgars Gauračs (sarkanajā formā).
Jūrmalas “Spartaka” kapteinis un ģenerāldirektors Edgars Gauračs (sarkanajā formā).
foto: rigafc.lv

Edgars Gauračs iespējams ir vienīgais futbolists Eiropā, kurš čempionu un līdervienībā pilda ne tikai tiešos pienākumus – spēlē, bet pilda arī ģenerāldirektora pienākumus.

Nezinu, kā viņam veicas ar otro uzdevumu, bet ar pirmo ir gana sekmīgi. Skaistais vārtu guvums ar galvu atnesa Jūrmalas “Spartakam” uzvaru pret “Riga” (1:0) un ļoti pietuvināja otrajam čempionu titulam pēc kārtas. Trīs kārtas pirms beigām pārsvars pār sekotājiem “Riga” ir septiņi punkti, tiesa, “RFS” ir spēle mazākumā un viņi var pietuvoties līdz pieciem. Kas tāpat ir ļoti liels deficīts.

“Negribas pat domāt, vai guvu zelta vārtus,” Edgars pēc spēles apsveikumus nepieņem. “Vēl trīs grūtas spēles, katrs var uzvarēt katru. Labi, ka ir pauze, jo desmit dienās nospēlējām četras spēles. Pret “Rigu” daudz esam spēlējuši, ir bijušas uzvaras, kausā gan divas reizes zaudējām un tagad bija vajadzīgs revanšs. Trīs punkti un pozitīvas emocijas. Mums klubā ir sarežģīta situācija, jo pieci, seši sākumsastāva spēlētāji traumēti, Artjoms Habeloks ģimenes apstākļu dēļ aizbraucis un nezinu, vai būs atpakaļ. Sezonas pirmo pusi spēlējām ar vienu sastāvu un vācām punktus, bet tagad ir lielas izmaiņas. Taču puiši, kas tagad spēlē, pierādīja, ka var palīdzēt uzvarēt. Visi esam kopā.” 29 gadus vecais uzbrucējs klubā pilda arī ģenerāldirektora pienākumus, taču nākamsezon vēl grib turpināt spēlētāja karjeru. Ja vien ļaus veselība.

LA.lv