×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Edgars Kramiņš dibina Vokālo akadēmiju (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pazīstamais vokālais pedagogs Edgars Kramiņš nolēmis dibināt Vokālo akadēmiju, kurā notiks jauno vokālistu konkursi, meistarklases, vokālā laboratorija “Izdziedi vasaru!”, vasaras prakse vokālajiem pedagogiem un tālākizglītības programmas, LA.lv pavēstīja topošās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

Iecerēts, ka jauno vokālistu konkurss ļaus ikvienam dziedāt gribošam jaunajam māksliniekam sevi apliecināt klasiskā vai mūsdienu vokālās mākslas jomā, ar mērķi pilnveidot radošumu, iniciatīvu, uzņēmību un izpratni par vokālās meistarības iespējām, kā arī īstenot gūtās zināšanas koncertdarbībā.

Vasaras vokālās laboratorijas “Izdziedi vasaru” 2016 izskaņā tās dalībnieki kopā ar Jelgavas jauniešu bigbendu Raita Ašmaņa vadībā, iepazīstinās klausītājus ar koncertuzvedumu, kas veltīts Vācijā dzīvojošās latviešu komponistes Lolitas Vambutes jubilejai.

Vokālās akadēmijas paspārnē darbosies arī Klasiskās un mūsdienu vokālās mākslas studija “Harmonija”, kurā uz nodarbībām un konsultācijām varēs pierakstīties ikviens, kurš jūt nepieciešamību skolot savas balss labskaņu, stabilizēt funkcionālās atslābināšanās, elpošanas un artikulācijas procesus, pilnveidot dikciju, likvidējot runas defektus un kaitīgos ieradumus atgriezeniskās saiknes veidošanai ar auditoriju.

Bez Vokālās akadēmijas mākslinieciski pedagoģiskā vadītāja Dr. paed. Edgara Kramiņa tās darbā iesaistīti vokālie pedagogi Igeta Gaiķe un Ginta Vikmane, vokālās konsultantes Elga Brahmane, Solveiga Raja un Ieva Kerevica, pianisti Gerda Jerjomenko un Jānis Karpovičs, diriģenti Margarita Dudčaka un Raitis Ašmanis, aktrise Sandra Volšteine, režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfe Paula Gorobeca, dejotājs Gints Dancītis un citi.

Ar vokālo akadēmiju Edgars Kramiņš iepazīstinās preses konferencē 14. martā; pagaidām izstrādes stadijā ir arī akadēmijas mājas lapa.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dibināšana ir apsveicama !
    Tikai, ja tā būs kārtējā vieta
    plikas “tehnikas iedzīšanai”,
    tad pienesums būs kāds skaits
    jaunu darba vietu un viss.

  2. brawo!!! nu tad beidzot ,būs kaut kas līdzīgs Tallinas idejai, kas PSRS laikos sevi pilnīgi attaisnoja un joprojām attaisno ,kamēr te pāris dziedošo ,tur viss ritēja pilnā sparā,katrs dziedotgribošais pēc konkursa uzņemtajiem varēja apgūt pilnīgi visu ,kas bija vajadzīgs skatuvei,,sākot ar aktiermeistarību beidzot ar vokālu izcilu pedagogu pavadībā … ,arī deju skolotajs bija personība …nu ko saku Veiksmi šai skaistai lietai ,sen to vajadzēja ,sen!!3 vai 4 gadi ,tikai tad būs Dziedatajs ja blakus būs profesionali cienījami pedagogi,visu cieņu

Draugiem Facebook Twitter Google+