Mobilā versija
+14.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

Edītes Pauls-Vīgneres teatrālās tekstīlijas

Foto: LETAFoto: LETA

No 10. janvāra līdz Dailes teātra sezonas noslēgumam teātra Mākslas telpā “Brīvības 75” būs apskatāma izstāde “Teatrālās tekstīlijas. Edītes Pauls-Vīgneres personiskais teātris”, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Izstāde ir tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres “teātris”, kurā viņa ir gan autors, gan režisors, gan aktieris. Šajā “teātrī” ir iestudēta izrāžu sērija par sievieti – skaistu, laimīgu vai ne tik laimīgu, radošu būtni, kura vienkārši bauda dzīvi. Izstāde ir reveranss dažiem elkiem vīriešiem – spožām, talantīgām personībām.

Izstādes darbi izpildīti roku darbu tehnikā. Tās ir aplikatīvas, telpiskas kolāžas – dabiskos materiālus papildina sintētiskie, kā arī metāls, stikls. Darbos šūts, līmēts, lodēts. Izstādi papildinās vēl daži darbi no cikla “Sieviete un mēness”, jautrie putnubiedēkļi un videomateriāli.

Šī ir jau piektā izstāde, kas notiek Dailes teātra Mākslas telpā “Brīvības 75” – iepriekš skatītājiem bija iespēja redzēt izstādes “Būt vai nē”, “Parafrāzes”, “Sarkanā istaba” un “Neredzamās skatuves”. Izstāde “Teatrālās tekstīlijas” no 10.janvāra bez maksas būs apskatāma stundu pirms katras Dailes teātra izrādes, kā arī izrāžu laikā.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+