Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. decembris, 2015
Drukāt

Eds Šīrans: Sociālo tīklu dēļ skatījos uz pasauli caur ekrānu, nevis savām acīm

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu dziedātājs Eds Šīrans paziņojis, ka uz laiku atteikšoties no sociālo tīklu lietošanas, jo skatījies “uz pasauli caur ekrānu, nevis pats savām acīm”.

Dziedātājam ir 16 miljoni tvitera sekotāju un 5,5 miljoni sekotāju attēlu aplikācijā “Instagram”, kur viņš paziņoja par atvadīšanos no sociālajiem tīkliem.

“Man būs pārtraukums no telefona, e-pastiem un visiem sociālajiem tīkliem. Pēdējie pieci gadi bijuši lieliski, taču esmu sapratis, ka skatos uz pasauli caur ekrānu, nevis pats savām acīm. Es izmantošu izdevību, ka man nekur nav jābūt un nekas nav jādara, lai apceļotu pasauli un redzētu visu, ko esmu palaidis garām,” raksta 24 gadus vecais Šīrans.

Dziedātājs atklāja, ka gaidāmais trešais albums esot “ceļā”. Viņš sola, ka atgriezīšoties “nākamajā rudenī”.

“Trešais albums ir ceļā, un tas ir mans līdz šim labākais ieraksts. Uz tikšanos nākamajā rudenī un paldies, ka esat tik brīnišķīgi,” norāda Šīrans.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+