×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

Atis Klimovičs: EDSO ierēdnes maldi (30)

Foto - Lauris Nagliņš/LETAFoto - Lauris Nagliņš/LETA

Krievijas informācijas aģentūras "Rossija segodņa" producente Ella Taranova

Nezinām, tādēļ neļausimies nodēvēt Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāvi mediju brīvības jautājumos Duņu Mijatoviču par promaskavisku ierēdni šajā institūcijā, tomēr atļausimies apšaubīt minētās personas izpratni par apstākļiem, kādos divus beidzamos gadus dzīvo lielākā daļa kontinenta valstu. Ierēdne, šķiet, nav pamanījusi ne Krimas sagrābšanu, ne karu Donbasā, kā arī pret daudzām valstīm, tajā skaitā Latviju, Lietuvu, Igauniju, īstenoto hibrīdkaru. Ja to neredz, tad nav pārsteidzoši, ka EDSO pārstāve paudusi satraukumu par Krievijas informācijas aģentūras “Rossija segodņa” producentes Ellas Taranovas deportēšanu no Latvijas.

Vai gan nāktos būt pārsteigtiem par Latvijas lēmumu neielaist katru publisku Krievijas personu, kas paudusi atklātu atbalstu Kremļa agresijai Ukrainā? Saprotams ne. “Rossija segodņa” tiek dēvēta arī Krievijas kara propagandas mediju grupu. Turklāt derīgi atgriezties pagātnē, lai secinātu, ka pirms Krievijas karagājiena Ukrainā Latvija nav aizrāvusies ar krievu “žurnālistu” un dažādu kultūras darbinieku neielaišanu mūsu valstī. Latvijas ĀM pat bija tik “smalkjūtīga”, ka uz Krievijas ieviestajiem aizliegumiem latviešu žurnālistam 1999. – 2000. gadā neatbildēja ar adekvātu soli, liedzot kādam sevišķi aktīvam krievu žurnālistam darba iespējas Latvijā. Gluži tāpat kā konvenciālam, arī hibdrīdkaram ir savi mērķi un diez vai šāda visaptveroša cīņa var tāpat vien beigties. Drīzāk atrodamies šī kara pašā sākumā, un tādēļ savai drošībai pievēršama vislielākā uzmanība. Ar agresīvu Krievijas propagandu nācies saskarties kopš paša deviņdesmito gadu sākuma, taču konfrontācijas temperatūra beidzamajā laikā paaugstinājusies jūtami. Turklāt, ņemot vērā kara psihozes uzkurināšanu Krievijas TV, situācija uz labo pusi nevar mainīties. Paskatīsimies, ko saviem skatītājiem lielvalsts vadošajā telekanālā nesen piedāvājis “žurnālists” Vladimirs Solovjovs. Ukrainas problēmas risinājumam viņš ieteicis šādu variantu: “Tanki sagrābj Mariupoli, pēc tam Odesa uzsāk sacelšanos un viss atrisinās.” Iespējams, D. Mijatoviča brīnītos, ka Latvija neļautu iebraukt arī šim krievu žurnālistam, taču ne jau par EDSO ierēdnes izglītošanu būtu jāuztraucas. Drīzāk nepieciešams saprast, ka Kremļa režīms par savu mērķi izvirzījis Rietumu demokrātiskās sistēmas diskreditāciju. Valsts galva Vladimirs Putins kopā ar savu galmu cenšas izsmiet jebkuras demokrātijas izpausmes, varas mainību, varas nodalīšanu un šādu attieksmi mērķtiecīgi kultivē Krievijas sabiedrības apziņā. Turklāt tieši to pašu mēģina iestāstīt arī tādām demokrātijā ne pārāk izsmalcinātām sabiedrībām, kāda ir, piemēram, Latvijā.

Tā nav parasta sacenšanās, bet gan cīņa par ļoti augstām likmēm. Ja vēlaties, mūsu jautājums ir Latvijas pastāvēšana, un dažādu personu neielaišana valstī ir vien atsevišķas nelielas epizodes. Tagad tām pievienojies arī Krievijas aktieris Dmitrijs Pev­covs, kurš ir lepns par “Krievijas armijas kaujas un morālo potenciālu un Krimas atgriešanu Krievijas sastāvā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. fizionomiju vērtētājs Atbildēt

  Nu bildē skaidri redzams, ka Duņa.

 3. Ak latvieti,
  Vienreiz tak atliecies!
  Pats savu kulaku galdā triec
  Un tiem, kas mūs tik pārgudri māca
  Kas savas liberālās pasakas stāsta
  Pateiksim stingri – vācieties!
  Savos neķītrības zaņķos vārtieties.
  Ne mūsu tautai tur vieta!

 4. Ak latvieti,
  Vienreiz tak atliecies!
  Pats savu kulaku galdā triec
  Un tiem, kas mūs tik pārgudri māca
  Kas savas liberālās pasakas stāsta
  Pateiksim stingri – vācieties!
  Savos neķītrības zaņķos vārtieties.
  Ne mūsu tautai tur vieta!

 5. Trollu fabriku Peterburga apmetaja ar molotova kokteiliem .

 6. Vai tiešām Kremļa prāta maksas sievietes ir vajadzīgas laist mājā, savā un arī Eiropas?

 7. var ņemties par šīs sievietes neielaišanu Latvijā!?? Un tad? Domāju, ka DP zina KO UN KĀPĒC kaut ko DARA!!!!

 8. Советую Атису по меньше смотреть телевизор. Это очень вредно для его неокрепшей пхисики. А то он, со всеми этими гибридными войнами, умишком тронется.

  • Vateni, norauj sevi poda pie savejiem, lai nesmird.
   Vai – mesok – vokzal – laimes zeme parashija kkur pie Muhosranskas..

   • Vate, ko gan tu gribēji no savoka-grafista? Viņš kā halops bija, tā paliks!!!

    • Вот вы то и есть самый настоящий «совок»! Хутор из вас так и прёт!

     • “XYTOP” jau nu nepavisam nav raksturīga iezīme sovokiem.Gluži otrādi “hutorus “sovoki visiem spēkiem centās iznīdēt,priekšŗoku dodot “kopīgajam deķim”.

     • Обозначение «хутор», как характеристика мелко буржуазного сознания, предназначалась именно вам.

     • Bet “melkije buržuji”ja nekādā gadījumā nevar būt “sovoki”.tā ir pavisam cita suga un Latvijā uzradusies no austrumiem reizē ar tevi,grafist.

     • Ещё как могут! Из вас вообще такие большевики получаются, просто загляденье. А какие из ваших коммунистов получились националисты? Просто супер!

     • Tu nu gan esi pats savos “viedokļos”sapinies.Te tev latviešu Dzimtene-muhosranska,te atkal tavi “ģeķi i vnuki tak ņesčitajet”,te atkal mēs-latvieši- visi esam “sovoki”,bet no mums ” xутор так и прёт!”,te atkal mēs esam visīstākie boļševiki,kuri principā nepieņēma nekādus hutorus,tai pašā laikā esam kļuvuši par nacionālistiem.Tev vajadzētu vienreiz noorientēties uz to pareizo “līniju” un to arī virzīt,citādi tāds haotisks izklausies,kaut ga apgalvo,ka tev esot savs viedoklis.

     • Любезный, ну вы опять всё путаете. Не надо обобщать и распространять ваше заблуждение на всех других. Мухосранск – это родина комментатора под ником «Vate», о чём я ему и ответил. А вы почему то, расширили это на всю страну. Именно вы это сделали, не я.
      А теперь посмотрите на свой сейм, на другие руководящие органы, всё сплошь бывшие коммунисты да комсомольцы. Ну, и разве я не прав?!

   • Как раз твоя родина и есть этот самый «мухосранск»!

    • stāsti ,ka taviem bērniem un mazbērniem arī esot te dzimtene.Tad jau iznāk,ka tie grafistiskie brīnumbērni arī no Muhosranskas.

     • Вот как раз мои дети и внуки так не считают и так не говорят. Именно комментатор Vate родом от туда. Об этом ярко свидетельствует стиль его комментариев.

  • Man arī liekas, ka Atis saskatījies TV raidījumus “Prošu slova”, kur lieli onkuļi, siekalas šķiezdami, cits citu pārkliegdami, diskutē par Krievijas politiku, nav brīnums, ka fāzes var nobīdīties. Ati, neskaties tās šausmas, padomā par veselību!

   • Atim ar veselību viss kaārtībā, bet tu gan esi psihiski slims ar lielummāniju, pat 5 zvaigznītes sev piešķīris, kaut rašes armijā vairāk par 4 nekad nav bijis uz pagonām. 🙂 🙂

    • Kā redzu esi dzimis pēc dziesmotās revolūcijas, ar to arī izskaidrojuma gara nabadzība un iedzimts domāšanas trulums

   • tie onkuļi galvenokārt cenšas visiem iestāstīt,ka viņi ir tie vienīgie,kuri zin,ko taisās darīt un ko domā amerikāņi vai ukraiņi,par Krieviju viņiem tik vien bēdas,ka neviens negrib saprast,ka iebrūkot kaimiņvalstīs un tās okupējot, nabaga Krievija aizstāvas pret viņu aplenkušajiem ienaidniekiem,kuri to vien gaida,ka varēs pievienot Krieviju sev(piemēram Pribalķika).

  • Ai, ai, ai to "oioioi" Atbildēt

   Par Ati, “grafist, pastavi pie ratiem” – kad busi izdarijis kaut dal,u no ta puisha veikumu, tad ari varesi ko teikt, “siriliki”!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Būs karsti!

Paredzams, ka šī būs karstākā nedēļa Latvijā kopš 2015. vai 2014. gada, prognozē meteorologi. Karstums būšot ilgstošs, ar siltām naktīm un palielinātu gaisa mitrumu. Katru dienu gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā paaugstināsies virs +25 grādiem, nepārsniedzot +32 grādus.

Trešdien, 18. jūlijā, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sāks pieņemt deputātu kandidātu sarakstus 13. Saeimas vēlēšanām. Pēdējā diena, kad politiskās partijas un apvienības varēs pieteikt savus kandidātus vēlēšanām, būs 7. augusts.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+