×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. oktobris, 2016
Drukāt

EDSO pārstāve satraukta par “Rossija Segodņa” līdzstrādnieces deportēšanu no Latvijas (6)

Foto LETAFoto LETA

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāve mediju brīvības jautājumos Duņa Mijatoviča pirmdien paudusi satraukumu par Latvijas varasiestāžu lēmumu deportēt Krievijas informācijas aģentūras “Rossija Segodņa” producenti Ellu Taranovu, teikts paziņojumā organizācijas tīmekļa vietnē.

“Kaut arī es neapšaubu nevienas valsts tiesības kontrolēt savas robežas un aizsargāt savus pilsoņus, esmu satraukta, ka šādiem ierobežojošiem pasākumiem, kas vērsti pret mediju pārstāvjiem, var būt negatīvs iespaids uz mediju brīvību,” skaidroja amatpersona. “Es lūdzu varasiestādes bez kavēšanās izmeklēt šo lietu.”

Taranova Latvijā bija ieradusies uz politiķa Jāņa Urbanoviča (S) vadītā “Baltijas foruma” konferenci. Kaut arī viņai ļauts šķērsot robežu, 21.oktobrī robežsardzes pārstāvji viņu aizturējuši konferences norises vietā, aizveduši uz savu biroju, bet tad uz Rīgas lidostu, un no turienes viņa deportēta uz Krieviju.

Taranovai, kā tiek ziņots, esot bijuši visi vajadzīgie ceļošanas dokumenti, arī Šengenas vīza, bet par viņas izraidīšanu neesot sniegti pārliecinoši paskaidrojumi, teikts paziņojumā EDSO tīmekļa vietnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai kremla cekistu “neredzamas” frontes cekists Biskekas urbis kopa ar saviem cinas biedriem no kremla politiskas apvienibas ,ES un NATO Valsti Latvija,Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ,vel joprojam nav notiesati par saviem noziegumiem ?

  2. tāpēc jau uztraucas, ka vārdā ir Duņa

  3. Savā mājā ielaižu ko gribu un tur nekādi ”ceļošanas dokumenti” nelīdzēs…

  4. PAREIZI DARĪJA!!!

  5. Latvijas varas iestādes zina KO un KĀPĒC tā darīja!!! Te nevar būt nekāds negatīvs iespaids uz mediju brīvību!?? BET KAS IR ŠĪ ELLA TARANOVA. lūk galvenais jautājums Mijatovičas kundze????????????

  6. EDSO darbojas kā Krievijas interešu aizstāvji? Interesanti un izglītojoši vienlaikus. Visas

Draugiem Facebook Twitter Google+