×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Edvīns Šnore: Histēriskā vēršanās pret 16. martu ļoti kontrastē ar klusēšanu par 9. maiju (57)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

1939. gada 1. septembrī Latvijas prese pārpublicēja Hitlera paziņojumu: “Stāvoklis attiecībās starp Vāciju un Poliju pašlaik ir tāds, ka katrs tālākais starpgadījums var novest pie abās pusēs savilkto bruņoto spēku saduršanās… Šīs attiecības cēloņi ir, pirmkārt, neiespējamā robežu nospraušana, kādu devis Versaļas diktāts, un, otrkārt, neiespējamā apiešanās ar vācu minoritāti no Vācijas atdalītajos apgabalos”.

Ja Polija šos saspīlējuma “cēloņus” likvidēs, atdos Vācijai Dancigas koridoru un sāks tolerantāk izturēties pret vācu minoritāti, tad Hitlers Poliju liks mierā. Tā toreiz vācu propaganda attēloja lietu stāvokli un atradās pietiekoši daudz “pragmātiķu” gan Rietumos, gan Austrumos, kuri poļus mēģināja pierunāt nelekt Hitleram acīs un piekāpties šīm it kā visnotaļ saprotamajām vācu prasībām.

Izskatās, ka arī šodienas Latvijas politiskā elite 1939. gada Polijai būtu ieteikusi to pašu, naivi cerot, ka šī piekāpšanās jel ko mainītu Hitlera uzsāktajā cīņā par vācu dzīves telpu. Visādā ziņā tā var secināt, lasot atbildīgu personu ieteikumus Latvijas ministriem 16. martā neiet pie Brīvības pieminekļa. Poļi, starp citu, sekoja ieteikumiem un “nedeva trumpjus” nacistu propagandai. Nacisti tad vienkārši pārģērba savus cilvēkus poļu formās, uzbruka vācu radio stacijai un, izmantojot to kā ieganstu, uzsāka plānoto karu. Izskatās, ka cienījamie ieteicēji patiesi tic, ka piekāpjoties Krievijas propagandas priekšā mēs spēsim jel kā ietekmēt vai kavēt Putina uzsākto cīņu par krievu dzīves telpu rietumos. Ukrainā nebija nedz 16.marta, nedz “pazemojošu” naturalizācijas eksāmenu, nedz nepilsoņu un vienalga Krievija atrada iemeslu, lai ievestu tur savu karaspēku. Pie tam skandējot to pašu, ko vienmēr – cīņu pret fašismu.

Kas attiecas uz Rietumu reakciju, tad Rietumi, atšķirībā no Krievijas, nenosoda latviešu leģionārus. Ja arī kaut kur Eiropas un ASV kreisajā presē parādās Maskavas sponsorētas publikācijas par šo tēmu, tad Latvijas amatpersonām vajadzētu nevis līst pagultē, bet lūgt, piemēram, ASV vēstnieku izskaidrot savas valsts sabiedrībai, kādēļ tad ASV uzņēma latviešu leģionārus pēc kara, kādēļ uzticēja viņiem apsargāt Nirnbergas tribunālu un kādēļ uzskata, ka šie cilvēki nav neko sliktu darījuši. Tā vietā, lai vienatnē cīnītos ar Kremļa propagandu, Latvijai 16. marta pasākumos būtu jāiesaista arī rietumvalstu pārstāvji, kā pirmo uzaicinot Vācijas vēstnieku, kura valsts nelikumīgi mobilizēja Latvijas pilsoņus savā armijā un kura ir tieši atbildīga par to, ka tūkstošiem mūsu tautiešu vācu dienestā tika nogalināti un sakropļoti. Ir pilnīgs absurds, ka tagad šiem cilvēkiem un tiem, kas godina viņu piemiņu, ir jāslapstās kaut kur pa kaktiem, gluži tāpat kā padomju okupācijas laikā!

Mīkstčaulība un mazdūšība – ir īpašības, kuras nicina gan Rietumos, gan (jo sevišķi) Austrumos. Arī liekulība neraisa cieņu. Histēriskā vēršanās pret 16. martu tik ļoti kontrastē ar atbildīgo personu klusēšanu 9. maija sakarībā, ka dažbrīd liekas, darīšana ir nevis ar neatkarīgas Latvijas valdību, bet ar LPSR pašpārvaldi. Ja bailes no ārvalstu reakcijas nekādi neļauj pārtraukt izaicinošo 9. maija balagānu ar Latvijas galvaspilsētas vadītāja piedalīšanos, tad vajadzētu vismaz cienīt pašiem sevi un neizvirzīt apkaunojošus ultimātus tiem, kuri 16. martā pie Brīvības pieminekļa grib nolikt puķes.

Pievienot komentāru

Komentāri (57)

 1. 16.marts atceres diena,piemin kritušos-ATBALSTU!!
  9.MAIJS visus pie tā monstra vajag sašnorēt un vagonos iekšā,lai brauc uz savu krieviju un plivina karogus,dzer,dzied un danco uz nebēdu UN TO BRIEMONI MOSTRU VAJAG NOJAUKT,DEMONTĒT!!,BET JA KRIEVAM TO VAJAG,LAI AKURĀTI ŅEM UN VED UZ SAVU ZEMI!!!

 2. Kapituleja tikai Vācu armija.Nacisms un fašisms nav uzvārēts.To pilnībā pārņēma tie,kas arī sponsorēja ,kā revolūciju Krievijā, tā arī nacismu Vācijā un fašismu Itālijā. Komunisma un Nacisma utopisko teoriju vietā ir liberālisma demokrātija. Fašisma metodes pilnā mērā tiek izmantotas visās pasaules malās uzreiz pēc 2 pasaules kara.Gebelsa metodes pasaules presē tiek izmantotas ar uzviju.

 3. Janis Bērziņš Atbildēt

  Mjā,-strīdu kauls… Vispār,-bija arī tā sauktais,Pirmais Pasaules karš.Tur arī gāja bojā cilvēki spaidu kārtā.Toreiz arī kāds kādu uzvarēja.Tie visi jau aizmirsti,un neinteresanti???Vai pārāk sen,ka neviens necepās???Napoleons arī atstāja asiņainas pēdas…. Jebkurš karš ir milzīga nelaime.Par cik,kari tiek organizēti,-allaž kādu tautu pārstāvji,dažādu iemeslu dēļ,nonāk pretējos grāvjos,un šauj viens uz otru ar asarām acīs.Atskaitot dažādus kretīnus,pārējie karotāji visi ir kara organizētāju upuri.Kā,kurš karojot uzvedies,ko darījis,tas nu katra sirdsapziņas izpausme.Karš izvelk no cilvēka visslēptākās īpašības un fobijas.Bailes pārvērš līdz nepazīšanai.Daudzi patrioti karoja abās pusēs. Auč,-bija tak vēl arī ”citi”- partizāni abām frontēm,un arī parasti bandīti,kuri ādas glābšanai varēja pievienoties jebkuriem un karot pret jebkuriem,vai būt paši par sevi…. Karš ir milzīga jezga. Šobrīd ir vēl trakāk,-formas ļoti līdzīgas,tehnika arī-ej nu saproti kurš pret kuru iet,ja nu gadienā kas sākas….O.Kalpaku ar sašāva sabiedrotie…-kļūdas pēc. Kamēr pāridarījums aizmirsīsies,ilgi kliegsim viens uz otru. Dīvaini tik,-leģionāri top mazāk,dēļ cienījama vecuma,bet sarkano top vairāk.Sajūta,ka viņi iesaukti armijā zīdaiņa vecumā…

 4. Viena nacista raksts kuram piebalso arī pārējie. Ja būtu iespējams OFICIĀLI uzaicināt Vācijas vēstnieku piedalīties latviešu nacistu gājienā, tas jau sen būtu izdarīts, bet viņš nekādi nevēlas un tāpat arī negribēs vietējo SS šabašā piedalīties. Tāpat ASV vēstniekam simts gadus nav vajadzīgs piedalīties latviešu nacistu apšaubāmos projektos, viņš nepiedalījās līdz šim un nepiedalīsies arī turpmāk kaut kādā latviešu nacistu propagandā: īpaši apdāvinātajiem skaidroju, ka latviešu nacisti Nurnbergā tīrīja tualetes, bet NEKĀDU IEROČU viņiem nebija, VIŅIEM IZŅEMOT SLOTU UN S. LUPATAS neviens neko neuzticēja. Waffen SS s. vīrus ielaida Amerikā, jo tobrīd bija aukstais karš, ar to amerikosi gribēja ieriebt PSRS. Krievi uzvarēja ienaidniekus agrāk nevienu reizi vien, to viņi darīs arī turpmāk, paldies Dievam. Slava Krievijai!

 5. Paldies Edvīnam!
  Kā mums noderētu tāds prezidents kā Edvīns… Ilvess, Gribauskaite un Šnore – būtu super.

 6. Ir lielaks patriotisms par 16. martu Atbildēt

  16. marts ir to latviesu svinama diena kuri sajauc okupaciju ar brivibu. Vaciesi bija tadi pasi okupanti, bendes un zagli ka krievi. Legions bija nelikumiga iestade un legionariem bija jaseko vaciesu ne latviesu pavelem. Tas nav patriotisms, Snores kungs!!!

  • “Svinama diena” tā ir tiem žīdiem, kuri pārģērbjas pidžamās un un iet bļaustīties šai dienā. Latviešiem tā ir atceres – piemiņas diena. Tā ka nu būsi pats ko saputrojis, “patriotisma pamācītāja” kungs.

  • Tieši tā. Tāds interesants domu gājiens Šnores k-gam. Nacistu okupantus un viņu līdzskrējējus redz jāslavē un jāatļauj viņiem nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. Komunistu okupantiem un viņu līdzskējējiem jābūt zemākiem par zāli. Un sakiet vēl, ka Eiropā neatdzimst nacisms, ja pat slepkavas grāmatu – Mein kamf, vācijā drīz izmantos kā mācību līdzekli. Manuprāt, vai nu atļauj pieminēt visiem, vai nevienam, jo gan krievu, gan vācu armijās karoja apmēram vienāds skaits latviešu vīru un abās pusēs liela daļa karoja piespiedu kārtā, izņemot kangarus.
   PS
   saku to tādēļ, ka mana ģimene cietusi no nacistiem, jo piespiedu kārtā viņu armijā bija jākaro trim maniem radiniekiem, tēvu ieskaitot un cieta no komunistiem jo visi viņi tika izsūtīti uz t.s. filtrācijas nometnēm Komi republikā. Tā kā nav ko vienus slepkavas glorificēt, citus nomelnot.

   • Kaut ko īsti nesapratu no Ulda rakstītā? Katru gadu redzu, ka 9. maiju svin ar kārtīgu “urrā”, bet 16. marta piemiņas gājienu kritizē, neļauj piedalītie un tā tālāk. Tad kuru tad te spiež zemāk par zāli un kur tad te ir iespēja vienlīdzīgi pieminēt savus biedrus un senčus???

 7. Balta taisnība – tos, kuriem mugurkaula vietā jautājuma zīme, neciena nevienā pusē!

 8. Varētu man kāds Kremļa propogandists izstāstīt, kāpēc tieši 9. maijs ir uzvara pār nacismu, ja pēdējie karavīri padevās un pēdējā lielā kauja notika 12. maijā nevis 9. maijā.. 🙂 Tātad redz kas atklājas – krieviem sava vēsture, visai pārējai pasaulei sava.. 🙂 Dirš viņi kā Zariņa govis laidarā – melo acis nemirksķinādami!! 🙂

  • Kaujas notika vēl stipri ilgāk par 12.05, bet kapitulācijas aktu parakstija 07.05.1945 un tas stājās spēkā 08.05.1945 stundu pirms pusnaksts, kad Maskavā jau bija 9.05. Tādēļ Eiropā Uzvaras dienu atzīmē 8.05, Krievijā 9.05.

 9. Paradoks…… kapec troksnis 16 marta……9 maija…bajani un kilkas.

 10. Paldies, Edvīn! Atbildēt

  Paldies, Edvīn, Tev par rakstu!

 11. Paldies Edvīnam par rakstu! Skatoties mūsu pašreizējās ” valdības” aktivitātes attiecībā uz 16. martu paliek šķērmi. Paši pūta , paši dega ! Prezidenta atpūta Gazprom ložā hokeja laikā… Tauta jau ” saprot” vīņam kā pensionāram ar to iztikšanu švaki ,biļeti grūti nopirkt…
  Ak , kā es apskaužu lietuviešus par viņu prezidenti ! Domā , runā un dara visu valsts labā !!!!

  • Tā tas ir..
   Prezidenta atpūta Gazprom ložā hokeja laikā…

   Atcerēsimies, kā čekisti piesmēja parādu, kompromatu un alkatīgo mātīšu atkarīgo, Latviešu Leģionāru nīstošo, Dombrovski, kuru nosēdināja sev blakus un vēl ģinamo krekliņu uzmauca.

 12. 9 maijs ir lielaki Latvijas svetki- tika sasists un uzvarest nacisms un Latvijas valsts atguva latvieshu valodu un atvieshu kulturu

  • Eu vatesgalva, vismaz būtu iemācījies kaut pāris vārdus gramatiski pareizi uzrakstīt.. Ne man, ne manai ģimenei, ne kādam man tuvam cilvēkam 9. maijs nav nekādi svētki – vieni okupanti tika sakauti, citi (daudz nežēlīgāki, brutālāki un barbariskāki) atnāca iepriekšējo vietā.. Kas tie man var būt par svētkiem???

  • 9 maiju vispār ir jāaizliedz. Grib atzīmēt uzvaras dienu , lūdzu , kā visi civilizētie cilvēki – 8 maijā . Nepatīk ? Gribās , pat *piesedzoties* ar tēvijas karu , liliputinam dirsu nolaizīt ? Nou Problems ! Čemodāns – koferis – Liliputija (Krievija) …….

  • Tie ir vislielākie svētki, mēs ieguvām krievu valodu visur, pilnu valsti ar krieviem, kuriem ir izskalotas smadzenes, propogandu, čekistus, iespēju dzīvot kā cietumā kaut kādā “varenās” Padomijas ilūzijā, iespēju klausīties pasaciņas no rīta līdz vakaram.

 13. Ļoti labi par Vācijas ārlietu dienesta piesaisti. Lai Vācijas vēstnieks Latvijā skaidro sabiedrībai, kas un kā, lai Vācijas vēstnieks Latvijā uzstājas Krievijas TV kanālos. Taču krievi jau to nerādīs! Un tāpat piekrītu, ka 9. maijā jāaizliedz ālēšanās Pārdaugavā.

 14. KĀPĒC SASPRINGT UN RUNĀT PAR 9.MAIJA SVINĪBĀM!??? TUR DOSIES “MĪLULĪŠI”! VAI TAD KĀDS DRĪKST VIŅUS PSIHISKI TRAMĒT??? PASARG, DIEVS!!!

 15. Laikam jau mans viedoklis kādam nepatika,JO IZDZĒSA NEĻAUJOT UZRAKSTĪT!
  JA utainie svin savus svētkus,kāpēc mēs pēc pirts nevaram pastaigāties no vecrīgas līdz Mildai!!!!

 16. Nu, nekādi nesaprotu- kādēļ es ar savu kažoku nevaru darīt ko vēlos! Jābūt pēdējam idiotam, lai pieļautu, ka utis, kas tajā salīdušas diktē ko ar to darīt! Kārtīgs saimnieks to nepieļautu! Kas mēs esam par saimniekiem savā zemē?!

 17. E. Šnore ir inteliģents cilvēks, kurš nebaidās runāt tieši un atklāti.

 18. DEKOLONIZĀCIJU JĀVEIC, EDVĪN, NEAIZMIRSTI, KO PATS SLUCIM SAVULAIK RAKSTĪJI !!!

 19. 16.MARTS!!!
  Es domāju,šoreiz nevajadzētu izaicināt ar zīmēšanos pie Brīvības pieminekļa,bet pēdējā brīdī noorganizēt kādā citā vietā,lai provokātoriem nebūtu iespējas izvērsties.Tie ,kas grib maidānu turpināt šeit ,viņi to vien gaida unjau nopietni gaida ,ne jau sakritības pēc< Krimas referendums nolikts tieši 16.martā<.Gribam nemierus ejam pie Brīvības pieminekļa.Pēc tam vainojat tikai savu tuvredzību un gribēšu dzirdēt ,kā jūs to skaidrosiet saviem mazbērniem,kādi mēs bijām varoņi,cik daudz mūsējo aizgāja bojā un nevainīgi cieta,mūsu pusē taču bija taisn'ba utt.Kad divi cīnās vinnētāji ir trešie,tāpēc domājat,dēļ kā jūs tur varonīgi cīnīsieties.Atzīmēt un pagodināt mūsu senčus nav nepieciešams zem atklātas uguns un lieki riskēt.Nevienam no mums tas nav vajadzīgs.Mūs nav tik daudz ,lai paliktu vēl mazāk.Ja ir iespējams,nododiet to mūsu gudrajiem organizācijas taktiķiem.Gribat ,lai vecos vīrus prese norok,kā fašistus un nacistus,bet mūsējā tik noskatīsies no malas un izrādīs ,kā jūt līdzi ,bet neko nevar ietekmēt.Ja to izdarīsiet centrā ,mēs visi būsim zaudētāji,jo devītais vilnis ir paris kilometru attālumā,ja gribam zem tā pakļut…Tā ir protams jūsu brīvā griba…domājiet paši…ja domājat,ka šoreiz norisināsies viss nosacīti mierīgi,tikai ne šoreiz…mans pilsoņa pienākums ir pabrīdināt…

  • > “Gribat ,lai vecos vīrus prese norok,kā fašistus un nacistus”.
   VIENOTĪBA jau to izdara pati. Aizliedzot saviem ministriem turēties tālāk no 16. marta gājiena leģionāru piemiņai, VIENOTĪBA netieši skaidra norāda: leģionāri ir nacisti, turieties no viņiem tālāk.
   Tas viss protams ir ļoti nožēlojami un liekulīgi.

  • Mārtiņ , ja mēs savā zemē nevaram pieminēt varoņus pie BRĪVĪBAS pieminekļa , varoņus , kuri atdeva savas jaunās dzīvības par Latvijas BRĪVĪBU , tad mēs neesam cienīgi saukties par latviešiem , bet par gļēvlatviešiem . Un tu esi tipisks šo mankurtu pārstāvis .

  • Laimīgie Vabariki,tiem ir kopības sajūta ,kas pietrūkst letiņiem,vai ne?
   Cik latviešu-Tik partijas.Tādi nu esam.

  • Manuprāt, ir naivi domāt, ka agresors neatradīs iemeslu agresijai. Bailes nemaina realitāti, tās vienkārši aizkavē ieskatīšanos patiesībai acīs. Jo ātrāk pārstāsi baidīties, jo ātrāk varēsi reaģēt uz realitāti.

  • Mārtiņš

   16.MARTS!!!
   Es domāju,šoreiz nevajadzētu izaicināt ar zīmēšanos pie Brīvības pieminekļa,bet pēdējā brīdī noorganizēt kādā citā vietā,lai provokātoriem nebūtu iespējas izvērsties.

   Varbūt latviešiem 16. martā visiem Rīgu būtu jāpamet un jāatstāj savu namu durvis neaizslēgtas? Varbūt tas neprovocētu provokatorus un nolādētie kropļi, kremļa kājslauķi: Zatlers un Dombrovskis, būtu apmierināti?

 20. Rīgas Centrā NAV jārīko ne 16.marta “puķu nolikšana”,ne 9.maija dzeršana un dziedāšana.
  16.martā visi organizēti varētu doties uz Lesteni un tur ar karogiem un kāškrustiem apkārušies
  kaut vai 5x puķes nolikt.
  Tie,kuri atzīmē 9 maiju to varētu darīt,teiksim Spilves pļavās. Tur varētu ēst,dzert,pirst un dziedāt
  līdz nemaņai. Bet,kas nav panākts pa 24 gadiem,to grūti labot. Kādam laikam patīk tas teātris katru gadu Rīgas centrā. Skats riebīgs. Vai tad pašiem patīk “vibrēt” līdz Brīvības piemineklim cauri policijas
  ķēdei un pamuļķu bļaušanai? Ko Jūs gribat ar to parādīt?

 21. Paldies! Okupācija ir atstājusi smagas sekas uz cilvēku pašapziņu un sapratni par neatkarību.. Prieks, ka ir vēl cilvēki ar mugurkaulu!

 22. Visu cieņu Edvīnam Šnorem !

 23. Vai 16. marts ir gadskārtējā trokšņainā nacionālā kašķa diena vai tomēr piemiņas diena? Ja tomēr pēdējais variants, tad tam ir jānotiek mierā un klusumā. Nedomāju, ka manu radinieku pieminēšana būtu jāveic caur skandāliem. Latviešu tradīcijās tā nu gan nav pieņemts.

  • Un ja antifašistu varza ar savām tumbām ieradīsies kapos pie Jūsu radinieka kopiņas 16. martā, un sarīkos tur skanālu, un to viņi var, vai tad Jūs ar nodurtu galvu iesiet pieminēt savu radinieku uz dzīvokli, ieslēdzoties un aiztaisot aizkarus. kā latviešiem pieņemts?

 24. Izliksimies par krieviem -tad Eiropa mūs sapratīs!

 25. Nevajag saniknot krievus! Runāsim visi krieviski!

  • Re, kur labs padoms! 😀 un būs “miers mājās”…..kā parasti…

  • Pat tad ,ja rāposim un murmulēsim krieviski,atradīs vainu ,kur piesieties.Varbūt pietiekoši zemu nerāposim vai neizteiksmīgi izrunāsim visus “mātes”vārdus.

 26. Vārds vetā. Malacis!!!

 27. Paldies par drosmi!Mūsu vald”nieki” jau piečurājuši bikses.

 28. Vārds vietā, Šnores k-gs!

 29. Paldies, Jums, Edvīn! Manas domas sasaucas ar Jūsējām. Pietiek pazemoties!

 30. Domāju, ka tālāk ar mīkstčaulību arī valdībai NEVARĒTU BŪT PA CEĻAM!!! Cil ILGI mals vienu un to pašu TĒMU pirms 16.marta KATRU GADU??? Ja vieni var NETRAUCĒTI svinēt savus svētkus 9.maijā, tad KĀPĒC to NEVAR SVINĒT bijušie karavīri 16.martā? INTERESANTI!!!???PAT ĻOTI INTERESANTI??Otrs ne mazāk nozīmigs fakts – NA biedri ir GĀJUŠI un IES 16.martā pie Brīvības pieminekļa kopā AR BIJUŠAJIEM leģiona KARAVīRIEM!? VAI TAS KĀDAM NO VALDĪBAS IR PIRMĀ DZIRDĒŠANA???TĀPAT deputāti un nozīmīgu amatu ieņēmušie iet 9.maijā kopā ar pārējiem domu biedriem iet pie Uzvaras pieminekļa!? Par kādu “LATVIJAS TĒLU” un valsts DROŠĪBU tagad PĒKŠŅI sākuši runāt premjere un atsevišķi ministri?!!! Ja šie DIVI aspekti savā laikā VISĀM PIE VARAS BIJUŠĀM VALDĪBĀM būtu TIKPAT nozīmīgi KĀ ŠOGAD STRAUJUMAS VADĪTAJAI VALDĪBAI, tad NEBŪTU lieki jāuztraucas?! Neatkarīgi NE NO KĀDIEM APSTĀKĻIEM (ej VAI neej pie BRĪVĪBAS VAI KĀDA CITA PIEMINEKĻA!) konfrontācijai un pretnostatīšanai VIENMĒR TIKS ATRASTI IEMESLI!?!! VIENMĒR!!! Nedomājiet, ka NEVIENAM NEAIZEJOT 16.martā protesta jautājumi un Latvijas ķengāšana PĒKŠŅI IZBEIGSIES, VISS BŪS KĀRTĪBĀ UN RIMSIES “KLIEDZĒJU” skaļās balsis??? NERIMSIES!!! KĀPĒC NERIMSIES, MĒS ARĪ ZINĀM… Tā kā PALDIES PAR RAKSTU ŠNORES KUNGAM!!!

  • Ir būtiska atšķirība šajos divos datumos. Vieni svin savus iekarojumus, otri vēlas KLUSI PIEMINĒT kritušos biedrus un radiniekus, kuri šajā karā tika ierauti pašiem to negribot. Cilvēki vienkārši vēlas nolikt ziedus pie pieminekļa, kurš ir tik nozīmīgs mūsu tautai, jo ne jau visu kritušo kapa vietas ir zināmas un uz Lesteni ne visi var aizbraukt. Bet nu jau vairākus gadus šī vienkāršā ziedu nolikšana tiek barbariski traucēta, un mūsu Rīgas domes vadība un iekšlietu ministrs tikai atrunājas un plāta bezspēcīgās rokas.

 31. Paldies autoram!

 32. Pilnīgi pareizi. Nez kas Straujumas kundzei un visiem pārējiem Krievijas vēlmju pildītājiem par vainu, ka nespēj saprast elementāras lietas. Edvīns Šnore kā vēsturnieks visu paskaidro koncentrēti un saprotami. bet vai sapratīs? Vienalga paldies Edvīnam, kādam raksts noteikti palīdzēs neapmaldīties mūsu oficiālo skaidrotāju līkločos.

 33. Esmu pilnībā vienisprātis! Latvijas valsts vadītāji ir kļuvusi par mīkstčaulības paraugu. Viņus maz interesē valsts intereses, bet svarīga ir tikai sava paša siltā vieta.

  • bet valsts vadītājiem,galvenokārt Vienotībai vajadzētu padomāt,ka tā siltā vieta arī ir apdraudēta,jo ir taču vēlēšanu gads.Par tādiem darboņiem cilvēki vairs negrib balsot.

 34. Paldies autoram!

 35. Raksts ir tieši laikā. Sen jau ir apnikusi tā Vienotības vaimanāšana pirms 16.marta.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+