×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
21. februāris, 2014
Drukāt

Edvīns Šnore: NEPLP jāaptur Kremļa naida propagandas retranslācija Latvijā (91)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Režisora un vēsturnieka Edvīna Šnores atklātā vēstule Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājam Aināram Dimantam.

Pēdējās dienās Kijevā risinās prātam neaptverama traģēdija. Nogalināti jau vairāk nekā 70 cilvēki, upuru skaits turpina augt. Pārsteidzoši, kā šie notikumi tiek atspoguļoti Latvijas informatīvajā telpā. Latvijas valsts kontrolētais uzņēmums “Lattelecom” pārraida Krievijas TV sižetus, kurus citādi kā par svešas valsts kara propagandu nosaukt grūti. Runa nav tikai par galēji vienpusīgu notiekošā atspoguļojumu, runa ir par klaju kūdīšanu un naida kurināšanu.

Piemēram, ceturtdien, 20. februārī, plkst.23 Pirmā Baltijas kanāla (PBK) raidījumā “Vremja” starp Ukrainā notiekošo slaktiņu un Baltijas valstīm tika vilktas tiešas paralēles, atkārtojot mītu par krieviem kā “otrās šķiras” pilsoņiem, u.tt. PBK skatās simtiem tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Vai Jums neliekas, ka šīs Krievijas naida propagandas retranslācija Latvijā, tuvina mūsu valsti Ukrainas scenārijam, ņemot vērā lielo krievu skaitu valstī?

Sacītais attiecas ne tikai uz PBK. Arī “RTR Planeta”, “TV Centr” un “NTV-Mir” raidījumi, kurus es vakar noskatījos kā “Lattelecom” televīzijas abonents, visi pārraidīja klaji tendenciozus sižetus par Ukrainā notiekošo, atsevišķos no kuriem pat izskanēja aicinājumi nogalināt ikvienu, kurš darīs pāri krieviem.

Saskaņā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu NEPLP uzdevums ir veicināt Latvijas nacionālajām interesēm atbilstošu elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu politiku. Man ir grūti saprast, kā Putina Krievijas TV kanālu graujošās propagandas izplatīšana Latvijas krievu (un ne tikai) vidū atbilst Latvijas nacionālajām interesēm. Kurš uzņemsies atbildību par sekām šai smadzeņu skalošanai, kura notiek ar Jūsu akceptu un par Latvijas nodokļu maksātāju naudu?

Es Jūs aicinu palūkoties uz Latvijas mediju telpu ne tikai no peļņas viedokļa (kā to pastāvīgi sludina Lattelecom), bet arī no Latvijas interešu un savu bērnu drošības viedokļa. Krievijas piektās kolonnas vairošana un ideoloģiskā stiprināšana ar Kremļa propagandu nav Latvijas interesēs. Tā tikai šķeļ un grauj mūsu valsti. Tādēļ es aicinu pārtraukt izplatīt šo propagandu Latvijas teritorijā, pirmām kārtām apturot Krievijas TV tā saucamo ziņu raidījumu retranslācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (91)

 1. Kaut mūsu Saeimā ,kur jādara viss iespējamais lai nepieļautu 5.kolonnas ždanok un pļinerveidīgām būtnēm veikt pretvalstisku darbību,atrastos deputāti un rastu likumu,lai šos musinātājus patriektu no valsts,kur viņu valoda nav galvenā no Baltās līdz Melnai jūrai.Pamatnācijai vajaga elpot tīru,pēc ķiplokiem nesmirdošu gaisu…

 2. Dimanta a t b i l d i.

 3. Bet , ja nu NEPLP ir Kremļa stipendiāti,tad jau tā dziesmu dzied,kā maizi ēd. Nekas neliecina,ka vadība ir lojāla neatkarīgai valstij Latvijai. Ir atgriezusies Latvijas tautu rusifikācija, pārkāpjot Latvijas Satversmi.Ko nepaspēja Kremlis okupācijas gados, to pabeigs NEPLP!

 4. Tos propagandas kanālus sen jau vajadzēja aizliegt!
  Pie tam man vēl par viņiem jāmaksā, tas nekas, ka es viņus neskatos un pat neapsveru domu skatīties, tādēļ, lai neceltu kaut kādus reitingus viņiem iekš TV ir uzstādīts, ka viņus automātiski izlaiž.

 5. Jā! Nemieri var uzplaukt zibenīgi ātri un arī Latvijā.

  • Piemēram, ja Ušakovs vai kāds cits krievnacists pārņem varu?

  • bet, lai tas tā nenotiktu, tad okupācijas sekas ir jālikvidē savlaicīgi, un Saeimas vēlēšanās ir jānobalso par nacionāli domājošajiem, bet ne “zatlera tankistiem”.

 6. Nu, ko Baltijā arī paredzēts tas pats scenārijs, kas Ukrainā? Igaunijā un Lietuvā arī tādi paši vārdi skan?

  • Ukrainas scenārijs te nedraud-dzimstība par mazu un degradētā izglītības sistēma nespēj saražot pieiekamā daudzumā šnorveidīgos zombijus-vēl daļa to pašu laižas prom

  • Ainarrs Dimansts škiet aizmirsis ka bijis pormā latvijas prezidenta Jaān aČakstes biedrība, atālujo Latvijas apmelotājiem un naida kurināājie brīvi darboties. Latvija drīkste’tu raidīt tika EU valstu kompānijas.

 7. Šņore nevar noteikt ko man skatīties un ko nē.

  • Šņore tev nenoteiks arī kādas narkotikas tu mājās lieto. To sagāde un patērēšana ir tevis pašas ziņā. Jeb vai tu gribi, lai valsts tev to nodrošinātu par nodokļu maksātāju naudu?

 8. Par Latvijas televiziju. Tur ir divainibas, piemeram bedigi slaveno krievu specdienestu darboni Ingunu Sudrabu rada vismaz stundu un beigas teatrali pasniedz rozu klepi, bet musu valsts triumfu iestasanos Eirozona vien kadas 2 minutes.. kaut kas nav kartiba ar to Televiziju..

 9. Varonis zurnalists Jekabsons ieguva informaciju ka Usakovs ar Krievijas vestniecibas darbinieci parspriez kura krievu avize likt no Maskavas atsutitos propgandas materialus, tadejadi Jakobsons pieradija ka krievu prese nemaz nepastav ir tikai kremla rupori, Jakobsonam pec tam uzbruka ,,nezinamie,, un smagi ievainoja..VELU VEIKSMI Edwinam bet es saku tas bus bistami ja Edwinam izdosies Kremla zults masinu apturet..

 10. Degradēto alkoholiķu propagandas samazgu kanalizācijas ir jānogriež visās Baltijas valstīs!

 11. Ne tikai TV Kremļa propoganda, bet tikpat svarīgi skolās, kas grauj skolnieku, bērnu cilvēcisko tikumību, izolē viņus no savas valsts, kurā dzīvo – saegregācija.

 12. 100% piekrītu un pievienojos šai vēstulei ar parakstu (ja tas būtu iespējams).

 13. … Pilnigi piekritu …. NEPLP bijusos un esosos atbildigos vaditajus bus jasauc pie atbildibas par MM politikas izmainu uz to kas grauj Eiropisko un specifiski latvisko kulturu – blakus visam, vai atceraties valsts himnas aizliegumu … par labu valsts ienaidniekiem … seviski bijusas Klockina komandas individus … !

  … Naks jauna valldiba, kas to spes … !

 14. PALDIES PAR RAKSTU SŅORES KUNGAM!!! TIKAI nelieku lielas ceribas uz ADRESĀTU, kura īstā seja ATSEDZĀS ar balsojumu par BPK šefa iecelšanu šajā postenī… TAS BIJA PATOSS, kas atspoguļojās A.Dimanta sejā!? PROTI, viņa balss esot bijusi IZŠĶIROŠĀ par Belti…Sakiet, KO JŪS GRIBAT citu redzēt, Dimants atbalsta ar rokām un kājām šo informāciju… Vakar biju jaunā secinājumā – LNT reklāma TĪRĀ krievu valodā filmas+ Kādas slimības vēsture+demonstrēšanas laikā… KOLOSĀLI!!! Un NEVAJAD brīnīties par notiekošo! Paši to gribējām, nemācot visus šos gadus valsts vēsturi, sūkstoties un NEKO NEDAROT REĀLI, lai tiktu ievērotas šīs valsts valstiskās normas. Vienaldzīgi noskatāmies, kā aizbrauc simtiem tūkstoši mūsējo un viņu vietā MIERĪGI iebrauc nelojāli ļautiņi! Atbalstām ar visām četrām uzturēšanās aiļauju tirdzniecibu, kas burtiski zeļ! NEESAM vienoti, tikai apsaukājam un APKLUSINĀM SAVUS TAUTIEŠUS – arī Šnores kungu! Priecājamies par SC deputātu Zariņa kungu un Rīgas mēru nezinot, KAS BŪTU, JA VIŅI TAGAD VADĪTU VALSTI UN DARBOTOS PĒC SAVIEM IESKATIEM…No opzīcijas pozīcijām runāt BAIGI FORŠI līdz zināmam laikam, kamēr paši ATPŪŠAS UN KRITIZĒ!!! Protams, ka NEATBALSTU TĀDU VALSTS VADĪŠANAS MODELI, esam iedzīti slazdā…KUR IR KRITIĶI, KĀPĒC NEVADA ĻAUŽU DOMAS UN DARBUS UZ PAREIZO VIEDOKLI UN REĀLI NEKO NEDARA… Ko JUMS NODARĪJUŠI VECIE PENSIONĀRI- jūsu gadi neiet uz jaunības pusi, bet velk uz penšu pusi…Un tā cits citu noriedami un apsaukādami ,vienā reizē arī būsim jūsu sapņu zemē…Nebrīnieties, ka tiks ierādīta jūsu īstā, nopelnītā vieta…Par visu ir DĀRGI JĀMAKSĀ… Nezinu vaksti, kur cieņā būtu bijuši LOKANIE, MUTES BAJĀRI UN VISI CITĀDI GLUMIE PAŠLABUMA MEKLĒTĀJI, savas valsts postā dzinēji…

 15. Palasat komentrus – kāda sabiedrība, tāda ltv. Ja viens izsaka savu viedokli patiesi, tad bars metas to saplosīt. Tādi nu esam. Godīgi dzīvot šai sakropļotajā valstī grūti. Bet kropļota informācija tiek regulāri.

  • Neaizmirsti, draudziņ, ka pirms krievu okupācijas Latvija “sakropļota valsts” nebija. Kad attīrīsimies no okupācijas paliekām (un mēdiju piesārņošanas no Austrumu puses), tad arī atveseļosimies.

 16. Atšķirībā no Latvijas TV Krievijas kanālos var skatīties visai sakarīgas filmas, kultūras pārraides. Kas tur tik slikts, ja ir izvēle un ja nav ikurāt jāskatās debilizācijas paraugi, tādi kā Ugunsgrēks.

  • Tu runā par dublētām amerikāņu filmām? Es tās labprāt skatītos oriģinālā, ar angļu valodu. Starp citu, man “Ugunsgrēks” tīri labi patīk, jo tur ir labi aktieri.

  • Visos krievu kanālos nevienas normālas filmas ,kā sāka ar Zatlera “Mentu kariem”,tā turpinās VISOS ! kanālos vienas vienīgas slepkavības ar pilnīgi vienādiem scenārijiem un RTR Solovjova “diskusijas”par Ukrainu – šermuļi pār kauliem par tādu super Gēbelsa / Suslova propogandu.KO darītu Krievija,ja nebūtu radies Hitlers,ko darītu krievu propoganda,ja nebūtu ASV un Rietumu uz ko nogrūst VISU vainu par jebko !!

 17. Ir labi, ka varam būt lietas kursā, kas Krievijā notiek. Citādi mums nebūtu izpratnes, kā Krievijas masu mediji duļķo savu iedzīvotāju smadzenes. Masu mediji duļķo arī pie mums Latvijā. Man liekas, ka nekas nevar būt trakāks par vispārēju debilizāciju – apdumotām, apstulbinātām smadzenēm, uz ko kareivīgi iet Latvijas plašsaziņas līdzekļi, it īpaši visa veida TV. Ja tiek rādīti neskaitāmi TV šovi ar izģērbšanos un bez tās, ja ir Ievas pārvērtības, kurās satiekas – pēc izskata – vieglas uzvedības dāmas kā galvenās šī šova dalībnieces, ja ir visādi TV šopi, ja ir Ugunsgrēki un visāda citāda draza, ir LTV1 ziņas 18.00, kurās galvenokārt par suņiem, kaķiem, pensionāru bēdām un sūkstīšanos un laika prognozes tikpat kā nekā cita nav – par kādu intelektuāli normālu sabiedrību, domājošu sabiedrību var būt runa? Ir vēl pret Latviju nelojāli ziņu raidījumi (arī Panorāmā!), kur vienmēr atrod kādu, kas gaužas, vaimanā, brēc, ka viss iet uz postu vien, ka nekas nav labi, ka visur Latvijā vienvienīga zagšana, krāpšana, melošana, liekulība. Tas, ko mūsu, Latvijas, skatītājiem nodara visi latviskie TV kanāli, salīdzinot ar Krievijas kanāliem, ir daudz lielāka nelaime.

 18. Ir jau pareizi ka jāzina kas tiek propogandēts.Bet lielais valodu pratējs, un daudzo augstskolu beidzējs,un liels viszinis varētu pateikt ko un kā darīt lai likvidētu traģisko stāvokli Latvijā. Apsaukāt cilvēku par smerdeli tik izglītotam nav pieklājīgi. Tas norāda uz zemu intelektuālo līmeni.

 19. Vispirms Latvijas valsts iestādēs jāpāriet uz latviešu valodu , un tikai! Liekulības paraugstundu skatitt Aizliegtais paņēmiens Cēsu variantā.

 20. Vakar naktī noskatījos Krievijas kanālu kurā Maskavas visādi profesori un citādi gudrīši par Ukrainu runāja. Tā bija riktīga bauda noskatīties kā viņi patiesību ar kājām gaisā pilnībā apgrieza. Tiesa, bija viens Maskavas ukrainis, kurš no sirds juta līdz tam, kas tagad tur notiks, kad mēģinās valsti uz normāliem pamatiem nostādīt, un kas vispār to darīs un kas būtu spējīgs to izdarīt. Vienmēr labāk zināt ko nedraugi runā no tiešiem avotiem, tāpēc labi ka ir Krievijas TV. Esmu pret jebkādiem aizliegumiem, jo lielo mūža daļu jau nodzīvoju komunisma ideoloģijas maisā.

 21. Par kanāliem no malas. Bija pasākums RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, kur atklāja izstādi sadarbībā ar Gētes institūtu – matemātika/ģeometrija kā spēle. Redzēju tai dienā pie fakultātes televīzijas mašīnu, kurai uz sāna bija 1 vieninieks, kā PBK. SSapratu, ka izstādes atklāšanu filmē. Rezultāts: sekojošās dienas skolēnu grupas viena pēc otras gāga uz to izstādi. Es arī aizgāju. Dzirdu – pārsvarā krievu skolu bērni. Ar lielu interesi apgūst ekspozīcijā pieejamos uzdevumus. Bija interesanti vērot. Lai atrastu kaut kur internetā caur googli infu latviski, ko izplatīt saviem bērniem, lai klase turp aizietu, faktiski neiespējami. K’
  apēc šis piemērs – Latvijas kanāli nenoraidīja līdz latviešu auditorijai to, kas aktuāls valstī tās topošajai jaunajai paaudzei. Bet krievu kanāls noraidīja un rezultāts bija redzams, kad skolotāja pavadībā pēc stundām klase pēc klases nāca.

 22. Sajaukuši demokrātiju un vārda brīvību ar muļķību, kaitniecību un valsts graušanu. Neviena valsts nedod darboties svešu valstu kanāliem, jā tikai speciāli aprunātā tematā. Par pašu Krieviju pat nerunājot, tur vispār muti jātur ciet, izņēmot dažus, kuriem ir atļauts biški patēlot demokrātiju, lai tauta būtu laimīga. Skaidrs ka Šņorem metīsies virsu milzīgs šakaļu bars. Ko var pārmest Dombrovskim? Viņš tur strādāja, tā kā Ulmanis 40. gadā, pilna Latvija ar “pareizājiem”. Dzīvē ne vienmēr viegli atšķirt draugu no nedrauga.

 23. Režisors Šnore tak režisē tikai valdības pasūtītus melu propagandas reklāmas rullīšus

 24. ērce -- paldies Edvīn! Atbildēt

  Vismaz kāds cilvēks ar mugurkaulu redz kas te notiek. Es vainoju gļēvo Dombrovski par to, ka tāds mankurts Dimants vispār tik atbildīgā amatā tika iesēdināts. Jāceŗ, ka vismaz Straujumai ir kautcik mugurkaula. Nedrīkst ļaut krievnacistiem dzīt savu naidīgo propagandu Latvijā.

 25. GANA MELOT, zagļu līdzdalībnieki ! Atbildēt

  Vankšķa gordoneļa vietā paņemts cits vankšķis…šņore es tev 15 min laika pierādīšu , ka laika perioda no 2008. gada(kad Latvijas tauta sāka izmirt Lielā Mera laiku tempā un vēl vismaz 200 000 bēgļu pievienojās iepriekš 180 000 aizmukušajiem , tiesi zviedreļu augļojošie atkritumi ir pasūtījuši(pasūtinājuši, rakstot 30. gadu stila, jefiņ), vismaz 1200 kūdošus raksteļus, jo par šo skandožurku noziegumiem Baltijā un Latvijā īpaši šausminas visa pasaule. Neviena tauta 21. gadsimtā nav tā tikusi izmerdeta un nīdēta kā Latviešu.Vai tu zini, ka Latvijas tautas parāds 2013. gada novembrī sasniedza 39 miljardus eiro, no tiem 9,7 miljardi “ārējais”?:)) Vai vari man parādīt kādu latvieti, kas būtu ko lielu aizņēmies , iztērējis un tagad “dzīvo zaļi”…

 26. Cerams,ka amatpersonas neņems vērā šī nozombētā plānprātiņa naidu kurinošos murgus

  • Pareizi, runci, nāvi krievu okupantiem gan Latvijā, gan arī Ukrainā. Tev taisnība, uzvarēs tas, kurš saka taisnību.

  • kauns, Bernadotel, kauns Atbildēt

   re, zviedreļu augļojošo atkritumu krancis pūlas riet uz krieviem kopuma:)) Skandosalašņu investīcijas Krievija jakonfisce, šie mēsli visiem jau sen riebjas ar savu gļevulīgo nodeveju riešanu:))

  • Vari pat nesaspringt,jo “mūsu”politkretīni domā tā kā to priekšā pasaka Putina krievija,pat Latvijas Ārlietu ministrs,nerunājot par marioneti kubā – Bērziņu.
   Šnore to visu raksta NE koloborantiem un Kremļa pakalpiņiem,bet LATVIEŠIEM ,kas mīl un sargā latvisku Latviju.

 27. LV kanāli arī raida tikai klaji tendenciozu informāciju,kura apmēram puse ir bezkaunīgi meli

 28. Labi, ka ir tāds zinošs cilvēks, kas pasaka, ko drīkst rādīt, ko nedrīkst, tāpat kā tai laikā, kad Šnores kungs nāca pasaulē un sasniedza pilngadību

 29. Nedod Dievs tādus “latviešus”ar izmežģītām sovjetu smadzenēm kā Annai un Mārim.Es brīnos KO viņi dara LA?Viņu vieta “Vesti”.Nu neiestāstīsi tādam okupantu/MANS VIEDOKLIS!/ sludinātājam,ka ,JA mēs nebūtu 50 g.okupēti,būtu kā visa civilizētā Eiropa -Ziemeļvalstu līmenī + tagad jābaro Krievijas penši,kuri atrāva no LatvijaS SOC,BUDŽETA 2013.GADĀ 13 MILJ.lS.+ JĀMAKSĀ ČERNOBILIEŠIEM UTT22 g.laikā nevar atgūt 50 g.nozagto!Aņuta,ATKĀRTOJU – JA te būtu slikti VISI okupanti SEN !! aizvāktos uz Krieviju,BET nu neviens nemūk,tieši otrādi – brauc klāt!

  • pamela – tev tāds nelatvisks vārds. Uzaugu vidē kur krievu valoda bija ļooti slikts tonis. Tai rajonā visi gucuļi integrējās pāris gadu laikā latviski runāt. Es gāju elitārā skolā, pie elitāriem skolotājiem, mani vecāki par mani un māsu katru mēnesi maksāja 57 rbļ skaidrā naudā izgl.nod. Zinu vēl tagad kur tā nodaļa bija, kur gājām maksāt. Tāpēc par tavu pārējo šauri tendēto tekstu neizteikšos. Bezjēdzīgi. Ir Divas inž.zin. izglītības – LLU un RTU. Un savus novērojumus balstu faktos ne idejās.

   • Izlasot jūsu ! propogandas murgus it nemaz nav jāskatās krievu cenzēto Kremļa TV !Inženiere tu padsomju par 57 krievu rubeļiem!Ko jūs jaucat kotletes ar tārpiem?Lībija,Eiropa sliktā,marodierisms utt.Sasparojaties un savācat domas normā!Ko jums Eiropa nodarīja?Paprasiet JEBKURAM pašvaldības un valdības loceklim CIK !!!tā jūsu nozākātā Eiropa ir JAU iegrūdusi Latvijas infrastruktūrās,Zinātnē utt.Jums vai nu nav sajēgas pat kā amēbai ,jebšu esat Putina uzpirkta provokatore.Krievijā pie Putina gan jūs tā muti nepavirinātuAtslābinaties un aizejiet Ķīpsalā uz EROTA izstādi!! inženiere no padomijas !

    • Žēl ka nepasakat savu vārdu. Uz tādiem erotiem vien jums vieta. Un par projektiem un naudu varam parunāt citviet, ja jums pietiek drosmes tikties. Tas, ka ES un Usa iznīcināja Lībiju ir neapstrīdams fakts. Tas ka to pašu tagad dara ar Ukrainu – arī acīmredzams fakts – ES un USA sponsorētos līderus jau tauta atkoda un izsvilpa. Nav dūmu bez uguns. Kad maksāju par mācībām, tad zināju ka nauda nedrīkst būt maksāta velti. Bet smadzeņu tev tiešām tik propogandu spēt pārstrādāt.

     • Sirsniņ,lai es ar jums diskutētu,tad man laikam vispirms jāizstudē Marksa “Kapitāls”un V.I.Ļeņina kopotie raksti.Es ar sarkanajiem sovjetiem nediskutēju. Par daudz goda mirušai ideoloģijai,bet arī tāpēc,ka arī jūs taču neklukstat ar savu famīliju un personas kodu,padomju jūs inženierīte.RE kā jums iesēdās sirsniņā Lībija.Ah arī Ukraina?!Vecenīt,nokavējāt,jo re Timošenko pat no cietuma laukā.Putins sola “tautiešus”aizstāvēt ar puļemjotiem kā Gruzijā.Liec nu mierā ASV un ES,jo ne tavam prātam tik sarežģīta pasaules politika 57 rbļ.studente!Tavu propogandu nav iespējams pārstrādāt,jo tā ir tik padomiska,ka tā var domāt tikai okupantu pēctece !

  • GANA MELOT, zagļu līdzdalībnieki ! Atbildēt

   stāsti, smerdeli, ko tu ar to vēlējies pateikt, man ir 3 augstākas izglītības- LU, 2 fakultates un Centrāleiropas universitāte Budapešta, zinu, ka sņorēnveidīgie ir patreizeja laika “kaju sēnīte”, kurus apmaksa ar 450-60 eirikiem mēnesī lai tie uzvilktu šlipsi un rietu dumības , pūloties novērst uzmanību no Latvijas traģiskā stāvokļa 21. gadsimta, par kuru lasu aizskarošas, nicinošas, izmejošas, līdzjūtīgas un naidīgas piezīmes gan Dienvidamerikas, gan visas āzijas valstu čatos, lasu angliski, spaniski, vaciski, krieviski, un mazliet franciski.

  • kadas mulkibas jus rakstat ,latvijai neka nav ,viss ir pardotst arzemem ,bet nauda kabatas.gribejat eiropu dabujat,nav darba nav naudas,palikusi tikai pencionari,visi jauniesi laizas prom no latvijas jo ta nav valts.tikai runat mak .

  • Kāpēc tāds naids pret citādu – objektīvu viedokli? Esi no vienīgās un pareizās partijas? Jeb apmaksāta kvankšķe?

  • Esi no apmaksātiem kvankšķiem? Var jau saukāties, bet pati nevienu argumentu nespēj sniegt kāpēc LTV ir neinteresaanta

  • Atslēdz datoru un izslēdz visās palātās elektrību. Arī gāzi atslēdz. Jo elektrību ražo no Krievijas gāzes. Tu taču tik ļoti ienīsti visu, kas no Austrumiem. Kādi maitas tie okupanti un viņu pēcteči – uzbāžas pamelai ar gāzi un elektrību, ka viņai aiz naida jau ‘/sirmis ciet aivēries, loģiskā spriestspēja izbeigusies, bet ar putām uz lūpām – krievi nāk, latvieti nepadodies…. Cik smieklīgi.

 30. Vajadzētu aiztaisīt arī LTV1 un LTV2.kanālu – jo te par daudz latviski runā… briva, b.Ļatvija.

 31. Kas ir šis Pietuka Krustiņš?

 32. Ārprāc, pat LA portālā ielīduši Putina jugends un kurina naidu. Un ši ir otra problēma- palasiet komentārus TVNET, Apollo vai Delfos. Es saprotu demokrātija, bet tas pārsniedz saprāta robežas. Ceļu satiksmē, ja esi lietojis alkoholu un policists noķer, tad atņem tiesības, bet šeit nekontrolēti piedzēries, nonarkojies indivīds drīkst ņirgāties par valsti, par upuriem, par visu. Un tad nevajag ilgi gaidīt, kad parādīsies kāds breiviks. Aizliedziet komentārus kā BBC vai Focus.de vai atļaujiet komentēt tikai ar reālu ID.

 33. Tad, kad uzzināsiet, ko Bērziņš runāja ar Putinu Sočos, tad kritīsiet šokā. Viņš aicināja Krieviju atklāti iejaukties Latvijas lietās. Šnore ir malacis, ka neraustās no sarkanās slepkavu bandas. Cerēsim, ka netiks salauzts kā M. Ruks…. . Nožēlojama ir arī šī avīze, kura liedz rakstīt aktīvās Atmodas aizsācējam ar pilnu uzvārdu

 34. Paldies Šnores kungam par vēstuli, parakstos zem katra tās vārda.

 35. ‘S’nore,kam raksti?Kas ir Dimants-ieliktenis,no ””””””””””Catokvas[ASV] un R’igas “‘iredz’eto”‘tik”san’as J’urmal’a,Dzintaru koncertz’al’e,kas”‘beidz’as ar ””’cekas darbinieku kl’atb’utni gandr’iz l’idz m’ajas slieksnim.Ar’i visas “‘n”ako’s’as “”san’aksmes vadija “”tad pats Dimants un skaloja sabiedt’ibas smadzenes jau “”Atdzim’sanas period’a”.B’utu lab’ak “”pas’udz’ejies 10. tranvaja vad’it’ajam….

 36. Spriežot pēc Ilāra, tad latvietis – tā ir smaga un neārstējama diagnoze. Tālāk par savu degungalu neredz, un negrib redzēt…ne jau krievi noveda Latvija pie nabadzības siles, bet latvieši….tādi, kā Ilārs.

  • Latviju pie nabadzības noveda krievu īstenotā Latvijas okupācija.

   • Mēs jau 23 gadus dzīvojam brīvā Latvijā, demokrātijā un eiropā. Bet tauta arvien dziļāk grāvī, pastalas arī tautai, un pliki tukši vēderi arī tautai. Nu kur tu redzi to okupāciju. Janu okupēti, tad no eiropas puses. Ne gaļu varam ēst kādu gribam, ne lampiņas lietot kādas gribam. Visu taču nosaka brussellss. Atmosties un beidz murgot.

   • Hm – nevis krievu okupācija, bet tagadējā ES okupācija…un visi tikai klanās eiropai…ko eiropa teiks, to darīs…Atver acis un tiešām beidz murgot par krievu okupāciju.

    • Māri, beidz murgot par Eiropas okupāciju! Māri, psrs laiki neatgriezīsies – ja gribi labi dzīvot, tad sāc strādāt un nevis saņem grašus no Krievijas vēstniecības par komentāru rakstīšanu. Tas pats attiecas uz slinko un strādāt negribošo SC vēlētāju Annu.

 37. Latvijas TV taču tagad vada bijušais PBK šefs ( viens no) – par ko tad te vispār mēs uztraucamies…

 38. Vai tiešām Šnores kungs cer, ka Dimants ar Grūbi kaut pirkstiņu pakustinās lai pārtrauktu šo apkaunojošo un bīstamo situāciju. Drīzāk varam sagaidīt vēl kādu paku vai kanālu ar Kremļa propogandu. Diemžēl tāda ir tā mūsu valsts un tāda tā arī paliks ja ļausim Maskavas pakalpiņiem saimniekot tālāk.

 39. Nemuldi, par Tv ir jāmaksā nauda. Nevajag vainot Tv kur vismaz kaut ko rāda, nevis skatīties mūsu melīgo propogandu.

 40. Man nav televizors un nebūs. Palasu tik lv internetā delfi , la, un tvnet virsrakstus. Pārsvarā ES impērijai labvēlīga propoganda un viedokļi. Marodierismu baidāmies nosaukt vārdā. Visur saskatām kremļa roku. Dzifrdot pa radio 1 vai 2 kanāliem infu no turienes, rodas paralēles ar notikumiem ko ES realizēja Lībijā, nesot demokrātiju. Rezultāts – radikālais islāms. Atkārtoju – man nav pieejami krievu informācijas kanāli. Un latvijas kanāli sniedz vienpusēju i nformāciju.

  • Un Saeimas vēlēšanās šī Anna balso par SC?

   • Līdz šim nē. Bet turpmāk jā. Jo tur vismaz mazākā ļaunuma puse. īpaši tāpēc, ka Ivars Zariņš tajā partijā. Gudrs, erudīts, ekonomikā zinošs, ne uz nacisma un narcisma idejām balstīts politiķis. Es par personībām, ne par saukļiem un lokomotīvēm.

    • Anniņ! Pirmkārt Pamelai pilnīga taisnība un Jūsu taisnošanās par latvisku vidi, elitāru skolu nekādi nesakrīt ar Jūsu pausto. Varu tikai iedomāties, kas tajā “elitārajā” skolā tika mācīts. Otrkārt, ļoti daudz nosaka ģimenes attieksme pret valsti. Treškārt, kas jau izriet no iepriekš teiktā, ja SC jau tiek uzskatīts par mazāko ļaunumu, tad Jums, cienītā, nav ne mazākās sajēgas par tiem laikiem, kad šito priekšteči valdīja Latvijā. Un no sirds novēlu ko tādu vēlreiz nepiedzīvot. Novēlējums neattiecas uz Jums un līdzīgiem. Jauku dienu!

     • Tāpat kā pamela jūs uzbrūkat ar apvainojumiem man personīgi par atklāti pausto viedokli attiecībā uz mēdijiem. Varbūt nošķiram personīgo no sabiedriskā. Es savā komentā izteicu viedokli, ka Latvijas mēdiji ir tukši, vienpusēji, neinteresanti. Un ja man uzdod jautājumu par ko balsošu vēlēšanās – tad godīgi atbildu. Kur grēku redzat. Palasat Veidenbaumu.

   • Iespējams, ka tā ir tā Kononova Anna, kas visur seko Vjačeslavam līdzi par padomnieci.

 41. pilnibā atbalstu autora teikto,jau sen tas bija jāpærtrauc,šādus kanālus skatīties nevēlos un arī neskatos,kāpēc man par tiem automātiski jāmaksā?

  • Tās boļševiku metodes ar aizliegšanu 21.gs. vairs nedarbojas – laiks apjēgt reālijas, spēt radīt ko vairāk par The Soviet story.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Sportiskākais dzīvnieks

Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien prezentēja valstsvienības jauno logo, formas un talismanu vilka veidolā. “No šodienas būsim vilki un ar šo dzīvnieka simbolu gribam uzsvērt kopības sajūtu,” sacījis LFF prezidents Kaspars Gorkšs. Interesanti, ka par savu simbolu vilku izvēlējusies arī Latvijas Volejbola federācija, kas nupat aicinājusi atbalstīt volejbola valstsvienību, nopērkot tās kreklu ar vilka attēlu.

Kuru no šiem jūs gribētu par Valsts prezidentu?
Draugiem Facebook Twitter Google+