Kokteilis

Efektīvas un vienkārši pagatavojamas maskas, kas palīdzēs tikt galā ar nogurušu sejas ādu 16

Publicitātes foto

Saspringtas darba dienas, bezmiega naktis – tas viss pēc tam ir redzams tavā sejā. Bet nav laika, lai aizietu pie kosmetologa? Ko darīt? Piedāvājam visvienkāršākās sejas maskas, kas efektīvi atjaunos tavu sejas ādu.

Kartupeļu maskas
To iedarbība balstās uz dabisko mikroelementu un vitamīnu B1, B2, B6 un C iedarbību. Kartupeļu maskas ļoti efektīvi mazina noguruma pēdas sejas ādā.
1. Sarīvēt jēlu kartupeli uz smalkas rīves, iegūto masu uzklāt uz sejas, noturēt 10-15 minūtes, pēc tam nomazgāt remdenā ūdenī. Šī ārkārtīgi vienkāršā sejas maska mitrina, mīkstina un atjauno sagurušu ādu.
2. Saspaidīt novārītu kartupeli, pievienot tam olas dzeltenumu un divas ēdamkarotes karsta piena. Šo maisījumu uzklāt uz sejas, noturēt 20 minūtes, pēc tam nomazgāt – sākumā karstā, pēc tam – aukstā ūdenī. Šī maska ādai sniedz enerģiju un vitalitāti, efektīvi to attīra un atjauno.

Produkti ātrai sejas atsvaidzināšanai
1. Paņemt 1 olas dzeltenumu, pievienot tam tējkaroti olīveļļas (ja nav šādas – jebkuras citas) un ļoti labi samaisīt. Vienmērīgi uzklāt uz sejas un kakla ādas. Pēc 20 minūtēm nomazgāt ar siltu ūdeni un notīrīt seju ar mitrinošu losjonu.
2. Sarīvēt ābolu, tam pievienot tējkaroti piena un tējkaroti kukurūzas miltu. Uzlikt uz sejas, pēc 20 minūtēm nomazgāt ar ūdeni.
3. Saputot olas baltumu līdz putu parādīšanās, pievienot tējkaroti 3% ūdenraža pārskābi, pastāvīgi maisot. Uzklāt maisījumu uz sejas trīs slāņos, pie tam katram no tiem ļautot mazliet apžūt. Nomazgāt pēc 15 minūtēm.

Maskas “ātrā palīdzība”, lai likvidētu noguruma pēdas sejā
1. Kārtīgi saspaidīt gatavu banānu un šo putriņu plānās kārtiņās uzlikt uz sejas. Masku nomazgāt ar aukstu ūdeni pēc 15 minūtēm.
2. Sasmalcināt svaigu gurķi un samaisīt to ar 2 ēdamkarotēm jogurta bez piedevām. Uzlikt uz sejas un kakla ādas uz 20 minūtēm, pēc tam nomazgāt ar aukstu ūdeni.
3. Blenderī samalt auzu pārslas, pievienot tām 1 ēdamkaroti karstu (iepriekš novārītu) ūdeni un 1 tējkaroti olīveļļas, visu samaisīt līdz vienmērīgai konsistencei. Uzlikt uz sejas, noturēt 20 minūtes un pēc tam nomazgāt ar siltu ūdeni.
4. Uz smalkas rīves sarīvēt burkānu, pievienot tējkaroti medus un kārtīgi samaisīt. Uzlikt uz sejas, noturēt 15 minūtes, pēc tam nomazgāt ar siltu ūdeni.

Informācijas avots: allwomens.ru

LA.lv