Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
5. novembris, 2014
Drukāt

Efektīvs vingrojumu komplekss skaistām krūtīm

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Piecelties, noliekties uz priekšu un ar rokām izpildīt kustības, kuras atgādina peldēšanu.

2. Noliekties uz priekšu, ar labo roku pieskarties kreisās kājas apakšstilba muskulim un otrādi. Veikt 15 – 20 reizes.

3. Savienot rokas virs galvas. Saliekt rokas elkoņos. Pagriezt galvu pa kreisi, kreiso elkoni lēnām virzīt atpakaļ. Veikt 15 – 20 reizes.

4. Ātri pacelties uz pirkstgaliem, pārmaiņus rokas stiept tās uz augšu, it kā ķerot zvaigznes. Kad zvaigzne ir „noķerta”, plaukstu saspiež dūrē. Veikt 15 – 20 reizes.

5. Nostāties taisni, kājas mazliet saliektas ceļgalos. Pacelt rokas uz augšu un virs galvas sakrustot. Plaukstas saspiest dūrēs. Rokas sānis. Vingrojums būs efektīvāks, ja to izpildīsiet ar hantelēm. Veikt 15 – 20 reizes.

6. Noliekties uz priekšu, rokas aiz muguras, plaukstas savienotas. Dažas reizes pastiept savienotās plaukstas uz augšu. Iztaisnoties, izpurināt rokas. Veikt 15 – 20 reizes.

7. Noliekties uz priekšu, nolaist rokas. Sasprindzinātas pārmaiņus krustot. Šajā vingrojumā var izmantot hanteles. Veikt 15 – 20 reizes.

8. Paņemt tenisa bumbiņu un saspiest to starp plaukstām. Saskaitīt līdz desmit, atslābināt rokas. Atkārtot 20 reizes.

9. Ar rokām apķert augšdelmus, mazliet saliekt elkoņus. Sasprindzināt krūšu muskuļus un strauji vēzēt rokas atpakaļ.Veikt 5 – 7 reizes.

10. Apsēsties turku pozā, sasprindzināt vēderu. Muguru turēt taisnu. Paņemt espanderu, turēt to saliktu krūšu līmenī. Vilkt uz sāniem, kamēr rokas ir taisnas. Atgriezties sākuma stāvoklī, atkārtot vingrojumu 5 – 7 reizes.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Sodas maska pret maisiņiem zem acīm. Iedarbīgi!Vienkārša maska palīdz novērst maisiņus zem acīm, tumšos lokus un pietūkumu.
Bēgot no sala uz siltajām zemēm. Kuri ir iekārotākie latviešu galamērķi? (1)Ēģiptes vietā vairāk piedāvā Vidusjūras valstis Eiropas pusē
Lūk, kādu matu krāsu var iegūt, liekot lietā "Nutellu"! (1)Izrādās, ka matus var nokrāsot ne tikai ar matu krāsu. Šis frizieris šādam mērķim izmanto garšīgu kombināciju – Nutellu un kondensēto pienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+