Mobilā versija
+15.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
5. novembris, 2014
Drukāt

Efektīvs vingrojumu komplekss skaistām krūtīm

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Piecelties, noliekties uz priekšu un ar rokām izpildīt kustības, kuras atgādina peldēšanu.

2. Noliekties uz priekšu, ar labo roku pieskarties kreisās kājas apakšstilba muskulim un otrādi. Veikt 15 – 20 reizes.

3. Savienot rokas virs galvas. Saliekt rokas elkoņos. Pagriezt galvu pa kreisi, kreiso elkoni lēnām virzīt atpakaļ. Veikt 15 – 20 reizes.

4. Ātri pacelties uz pirkstgaliem, pārmaiņus rokas stiept tās uz augšu, it kā ķerot zvaigznes. Kad zvaigzne ir „noķerta”, plaukstu saspiež dūrē. Veikt 15 – 20 reizes.

5. Nostāties taisni, kājas mazliet saliektas ceļgalos. Pacelt rokas uz augšu un virs galvas sakrustot. Plaukstas saspiest dūrēs. Rokas sānis. Vingrojums būs efektīvāks, ja to izpildīsiet ar hantelēm. Veikt 15 – 20 reizes.

6. Noliekties uz priekšu, rokas aiz muguras, plaukstas savienotas. Dažas reizes pastiept savienotās plaukstas uz augšu. Iztaisnoties, izpurināt rokas. Veikt 15 – 20 reizes.

7. Noliekties uz priekšu, nolaist rokas. Sasprindzinātas pārmaiņus krustot. Šajā vingrojumā var izmantot hanteles. Veikt 15 – 20 reizes.

8. Paņemt tenisa bumbiņu un saspiest to starp plaukstām. Saskaitīt līdz desmit, atslābināt rokas. Atkārtot 20 reizes.

9. Ar rokām apķert augšdelmus, mazliet saliekt elkoņus. Sasprindzināt krūšu muskuļus un strauji vēzēt rokas atpakaļ.Veikt 5 – 7 reizes.

10. Apsēsties turku pozā, sasprindzināt vēderu. Muguru turēt taisnu. Paņemt espanderu, turēt to saliktu krūšu līmenī. Vilkt uz sāniem, kamēr rokas ir taisnas. Atgriezties sākuma stāvoklī, atkārtot vingrojumu 5 – 7 reizes.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+