×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Egejas jūrā pie Lesbas salas izglābti aptuveni 900 imigranti (12)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Egejas jūrā pie Grieķijai piederošās Lesbas salas ceturtdien izglābti aptuveni 900 imigranti, paziņojusi Eiropas Savienības (ES) robežaģentūra “Frontex”.

Imigrantus izglābis bulgāru kuģis, kas patrulējis starp Lesbas salu un Turcijas piekrasti.

“Frontex” norādīja, ka slikto laikapstākļu dēļ viņu kuģi uzņem uz klāja visus imigrantus, kurus pamana jūrā.

Izglābtie cilvēki nogādāti Lesbā.

Kāda ir imigrantu nacionālā piederība, pagaidām nav zināms.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Bet ko no Humānisma apsēstajiem fanātiķiem citu sagaidīt?

 2. Kāpēc tas darīts???

 3. Un lai viņi tajā grieķijā arī paliek! Nekādā gadījumā nelaist viņus tālāk iekšā eiropā!

 4. Nekorekta vārdu izvēle , nevis izglābti, bet savesti.

 5. vediet uz Daugavpili ,un dodiet darbu,nevis ta ka Muciniekos,tur cilvekus ieslodzitus un nelauj intigreties

  • vediet uz Daugavpili! Daugavpilī ir darbs? Šiem visiem lopiņiem vajag izveidot Vergu nometni! Militāri apsargātu! Iekšā tajā teritorijā Rūpnīcas, kur strādāt! Un viss elementārākos dzīves apstākļūs! Bet stingru darba režīmu! Elementāras drēbes, normālu ēdināšanu. Un viss! Ko viņiem vēl vajag! Ja itkā bēg no kara izpostītām zemēm! Smiekls nāk, kad te tie pirmie kuri atvesti uz Latviju, Godmane teica, ka šie esot ar tādu un tādu darba pieredzi! Šis/Muhameds ar Viesnīcas menedžera darba pieredzi un sieva friziere! Pilnīgs Blefs un provokācija! Kātad! Jāsmejas! Visi viņi būs ar labāku darba pieredzi, nekā Latviešu cilvēki Latvijā! Un gandrīz visi gribēs melot, kas viņi pēdejos gados ir bijuši savos tuksnešos! Nu pilnīgs Blefs! Sievietes gandrīz tur nemaz nestrādā! Vīri strādā garšvielu lavačkā par pārdevēju, vai tepiķu veikalā! vai ēzeļu kautuvē! Bet entos pēdejos gadus tur visur ir bijis gandrīz kara stāvoklis! Uz Laviju atsūtīs atkritumus! Kuri nu nekādīgi nevarēs pieķerties Itālijā, Austrijā, Vācijā! Jo viss būs pārbāzti pārbāzts tur! Gatavojaties, ka viņiem Obligāti vajadzēs Mošejas! Šeit eiropas spējīgajās valstīs, katrā pilsētas rajonā ir mošejas, 2-3. Neticiet? Atbrauciet paskatieties!

 6. 900 jūrā atrasti! Tad kāds kuģis- cik liels ar migrantu kravu gājis pa burbuli, ka tik daudz izglābti?

 7. Kāpēc mums jāmaksā par tādiem patruļkuģiem, kuri neko nesargā??!
  Lai nogādā atpakaļ, no kurienes nākuši~ Kāpēc ES atbalsta kontrabandu? Ja tā turpināsies, nekad nebeigsies šī nelegālā, pa kluso veiktā kontrabanda par lielām naudām.
  Tas jāaptura!!!! !!

 8. ka tie migranti paši nemaz nejūt nekādu atbildību ne par savām ,ne savu bērnu dzīvībām tādos laika apstākļos dzenoties jūrā.Maz ticams,ka viņiem kāds īpaši dzinās pakaļ, ka bija tik steidzīgi “jābēg”,neskatoties ne uz ko.Tak jau gribējās ātrāk sākt baudīt Eiropas “haļavu” un transportbiznesmeņi steidzināja,vēloties saņemt savu kalimu .Un nez kāpēc tad bulgāri viņus veda uz Lesbas salu,bet ne uz savu Bulgāriju?

  • gandrīz visi tagad posīsies uz eiropu! un neviens nav spējīgs viņus apstādināt! apstādināt jau par vēlu! tie kuri ievilkušies eiropā, pēdejos entos gadus, tos visus vajag izslaucīt ārā! Bt tagad utis kažokā ielaistas un ārā dabūt ir gandrīz neiespējami! Un daudzi baltie čivinā līdzi! Viņus aizstāv! Dēļ viņiem ceļas un krīt! Mūs Latviešus neuzskata par Līdzvērtīgiem! Šos visus urlas vajag apmainīt pret Latviešiem, Lietuviešiem Britu salās! Viens pret vienu nē, viens mūsējais pret 3-5 musulmaņiem! Un tad anglijas parlaments būs Laimīgs! Tad tik briti velnu redzēs! Pabalstu gribētāji trīskāršosies! viņi tur vairosies kā prusaki!

 9. Tie glābēji lai tad arī izvieto izglābtos migrantus pie sevis. Ja jau tas bulgāru kuģis tur patrulējis, tad tā uzdevums bija nodrošināt robežas apsardzību, nevis noziedznieku, kuri mēģināja nelegāli iekļūt valstī, glābšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+