Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
7. marts, 2015
Drukāt

Ēģiptē izpildīts pirmais nāvessods Mursi atbalstītājam

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ēģiptē sestdien izpildīts pirmais nāvessods, kas piespriests gāztā prezidenta Muhameda Mursi atbalstītājam par līdzdalību vardarbīgajos protestos, kuri izcēlās pēc 2013.gada apvērsuma.

Mahmuds Ramadans, kas tika pakārts sestdien plkst.7, bija “pirmais, kam tika izpildīts nāvessods, no tiem, kuri bija iesaistīti vardarbīgajās sadursmēs,” pavēstīja Iekšlietu ministrijas pārstāvis.

Ramadans tika notiesāts par līdzdalību jauniešu nomešanā no kādas ēkas jumta Aleksandrijā nemieru laikā, kas sekoja Mursi gāšanai.

Pagājušajā mēnesī tiesa noraidīja Ramadana apelāciju, atstājot spēkā viņam piespriesto nāvessodu.

Jau 2013.gada augustā tīmeklī parādījās videoieraksts, kurā bija redzams, kā Ramadans, turot teroristiskā grupējuma “Al Qaeda” karogu, kopā ar citiem islāmistu ekstrēmistiem met no ēkas jumta jauniešus.

Šis videoieraksts izsauca Ēģiptē sašutuma vētru, daudziem pieprasot slepkavām bargus sodus.

Pēdējo mēnešu laikā Ēģiptes tiesas piespriedušas nāvessodus desmitiem Mursi pārstāvētās „Musulmaņu brālības” atbalstītāju.

Pievienot komentāru

Itāļi restaurējuši džihādistu sapostītās skulptūrasItālija pēc rūpīgas restaurācijas nodevusi atpakaļ Sīrijas valdībai Senās Romas laiku krūšutēlus, kurus Palmīrā bija sapostījuši “Islāma valsts” džihādisti, otrdien pavēstīja Itālijas
Draugiem Facebook Twitter Google+