×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. novembris, 2014
Drukāt

Viltība, lai eglīšu zagļi lai paliek bešā (6)

egleszars

“Dzīvoju nomaļā vietā. Garām mājas pagalmam ir meža ceļš. Esmu sastādījusi daudz mazu eglīšu, tās ir perfektas, kuplas. Pagājušajos Ziemassvētkos man daudzas nocirta, un negribētu, lai tas atkārtojas. Ar kādu krāsu es varētu nopūst eglītes, lai krāsa nekaitētu, bet svētkiem tās nederētu? Kur tādu krāsu var iegādāties?” DIGNA CĒSĪS

Vislabāk izmantot marķiera krāsas, kas piemērotas lietošanai celtniecībā un mežsaimniecībā. Pāris strīpu uz eglīšu vainaga varētu apturēt garnadžu vēlmi kokus cirst. Krāsas ražotāja interneta adrese ir www.motipdupli.com. Produkti nopērkami būvmateriālu vai mežsaimniecības piederumu veikalos Latvijā, piemēram, SIA “Rags” veikalā (Cēsīs, Uzvaras bulvārī 30). Krāsas – sarkana, dzeltena, zila, zaļa, oranža. Kokus ar tām var apstrādāt līdz pat -25 °C temperatūrā. Noturība saglabājas līdz diviem gadiem. Aerosols maksā 6 eiro (500 ml).

Eglītes var nopūst arī ar koku marķējamo krāsu Oregon (koši oranžā krāsā). Noturīga vismaz vienu gadu, nekaitē kokiem un videi. Aerosola cena – 5,90 eiro (500 ml).

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Noturība jau nu nebūs svarīgākais, jo egle jau skujas maina pa laikam… variants ļoti labs

  2. piekritu prātniekam

  3. Jau vairākus gadus nav bijis īstās egles mājās. Mamma citreiz atnesa egles zariņu. Bet, šogad ir doma paskatīties PVC eglītes veikalos. Katru gadu kā jauna, nenobirst un īstās egles paliek dzīvas. Iesaku citiem ar.

Draugiem Facebook Twitter Google+