Mobilā versija
+15.8°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
10. jūnijs, 2017
Drukāt

Eifeļa atrakcijas – nobrauciens pa trosi, galvu reibinošā ātrumā

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Francijas atklātā tenisa čempionāta laikā tūristiem, kas apmeklē slaveno Eifeļa torni Parīzē, ir iespēja izbaudīt jaunu atrakciju: nobraucienu pa trosi, sasniedzot galvu reibinošu ātrumu.

Nobrauciens sākas no Eifeļa torņa otrā stāva 115 metru augstumā un ilgst aptuveni minūti. 800 metru garā nobrauciena laikā tiek sasniegts 90 km/h liels ātrums.

Vai tu gribētu šo atrakciju izmēģināt?

Jā, lieliski!

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+