×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Eimijas Vainhausas ģimene nopēlusi dokumentālo filmu “Amy”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Mūžībā aizgājušās britu dziedātājas Eimijas Vainhausas ģimene pirmdien nopēlusi gaidāmo dokumentālo filmu “Amy”, kas esot “maldinoša”.

Filma maijā tiks demonstrēta Kannu kinofestivālā. Kinolentē “Amy” stāstīts par Vainhausas dzīvi no karjeras sākuma līdz nāvei no saindēšanās ar alkoholu 27 gadu vecumā.

Vainhausas ģimenes pārstāvis sacīja, ka tās pārstāvji nevēloties tikt saistīti ar filmu par “mīļoto Eimiju, pēc kuras viņi ļoti ilgojas”.

“Viņi uzskata filmu par zaudētu iespēju godināt viņas dzīvi un talantu. Tā ir maldinoša un satur vairākas aplamības,” teikts pārstāvja paziņojumā. “Pret ģimeni un menedžmentu izteiktas nepamatotas apsūdzības.”

Dokumentālo filmu veidojis britu režisors Asifs Kapadija, kura kinolente “Senna” par brazīliešu Pirmās formulas (F-1) braucēju Airtonu Sennu 2011. gadā ieguva prestižo ASV Kinoakadēmijas jeb “Oskara” balvu.

“Amy” veidotāji aizstāv kinolenti. “Mēs sākām filmas veidošanu ar pilnīgu Vainhausu ģimenes atbalstu. Mēs centāmies saglabāt pilnīgu objektivitāti,” teikts veidotāju paziņojumā.

“Mēs intervējām aptuveni simt cilvēkus, kuri pazina Eimiju Vainhausu. Tie bija viņas draugi, ģimenes locekļi, bijušie partneri un mūzikas industrijas darboņi, ar kuriem viņa kopā strādājusi,” norādīts paziņojumā. “Filma atspoguļo secinājumus, kādus guvām no intervijām.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+