Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
19. janvāris, 2014
Drukāt

Eiro informatīvais tālrunis darbosies vismaz līdz marta beigām (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Eiro informatīvais tālrunis, uz ko zvanot iedzīvotāji un uzņēmēji var saņemt atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem par eiro, darbosies vismaz līdz marta beigām, pastāstīja Finanšu ministrijas Eiro komunikācijas nodaļas vadītāja Ināra Rubene.

“Tālāk mēs izvērtēsim, cik daudz zvani ir un, iespējams, turpināsim iedzīvotājiem sniegt informāciju par neskaidrajiem jautājumiem. To mēs izvērtēsim martā, kad būs skaidrs, cik pieprasīts ir šis pakalpojums un kādi ir cilvēku jautājumi,”  teica Rubene.

Jau vēstīts, ka kopumā uz eiro informatīvo tālruni janvāra pirmajās divās nedēļās ir saņemti nedaudz virs 4800 zvani, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā decembrī šajā laika periodā. Pēc 14.janvāra, kad beidzās eiro un latu vienlaicīgās apgrozības periods, zvanu skaits ir sarucis.

Iedzīvotāji visbiežāk interesējas par vispārīgiem jautājumiem – eiro banknošu nomināliem, par citām eiro zonas dalībvalstu monētām, oficiālo maiņas kursu un latu maiņas vietām.

Latvija 1.janvārī kļuva par 18.eiro  zonas dalībvalsti.

Eiro informatīvais tālrunis 80003000 darbu sāka 2013.gada februāra sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nāvi kangariem!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+