Eirokausi pēc divām spēlēm beidzas arī FK “Ventspils” 0

FK “Ventspils” trešdien UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes mačā savā laukumā ar 0:1 zaudēja Zviedrijas “Malmo” un izstājās no Eirokausiem.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Divu spēļu summā kurzemnieki piekāpās zviedriem ar šādu pašu rezultātu. Jāatgādina, ka pirms gada Daugavpils “Daugava” citam zviedru klubam “Elfsborg” zaudēja ar 1:11.

Ventspilniekiem sākumsastāvā, salīdzinot ar spēli pirms nedēļas Malmē, bija divas izmaiņas – Simons Pauļus un Ndue Mujeci palika malā, bet spēlēja Tornike Tarknišvili un Ģirts Karlsons.

Kā jau bija gaidīts, bumbu vairāk kontrolēja viesi, taču mājinieki centās atbildēt ar pretuzbrukumiem un pirmajās 15 minūtēs izveidoja divas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr sitiens nesanāca ne Ahmedam Abdultaofikam, ne Daniilam Ulimbaševam. Mača 19. minūtē pēc centrējuma no spēles mazliet izslēdzās ventspilnieku centra aizsargi un no vārtu priekšas brīvi varēja izcelties Kiese Telīns.

Puslaika atlikusī daļa aizritēja mierīgā spēlē, kurā neviena komanda neizveidoja bīstamus momentus, arī taktiskie pārkārtojumi nebija novērojami.

Mača otrajā daļā ventspilnieki centās mainīt spēles gaitu, malējie aizsargi uzbrukumā spēlēja augstāk, tomēr lielas sekmes tas nenesa. 15 minūtes līdz mača beigām Ģirtu Karlsonu kavēja soda laukumā, tomēr visdrīzākais – noteikumu ietvaros. 80. minūtē divus spēcīgus sitienus atvairīja FK “Ventspils” vārtsargs Maksims Uvarenko.

Rezumējot – FK “Ventspils” labāka spēle nekā gaidīts, cienīgs zaudējums, un tomēr – brīnumu neizdevās paveikt un nākas izstāties no Eirokausiem jau pēc divām spēlēm, tāpat kā trim citiem Latvijas klubiem Eiropas līgas kvalifikācijā.