×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Eirolīga tikai vīzijā

Latvijas basketbola čempionvienībai “VEF Rīga” Eirolīgas kvalifikācijas turnīrs Viļņā beidzās pēc zaudējuma jau pirmajā spēlē pret “Lietuvos Rytas” (71:80).


 

Neveiksmes galvenie iemesli ir robi centra spēlētāja pozīcijā, šķiroties no nigērieša Gani Lavala šosezon pirmās oficiālās spēles priekšvakarā, bet tas, ka laukumā neies Kaspars Bērziņš, bija zināms jau sen. Viņu vietā lielā basketbola ugunskristībās tika mesti Anžejs Pasečniks un Viktors Iļjins, tomēr bija naivi cerēt, ka šie puiši apturēs Viļņas komandas pārspēku šajā pozīcijā vai dos būtisku pienesumu uzbrukumā. Atbildību par šo zaudējumu nevar uzkraut trenera Ramūna Butauta vai Viļņā spēlējušo basketbolistu pleciem, tā jāuzņemas kluba administrācijai. Lēš, ka “VEF Rīgas” un “Lietuvos Rytas” finansiālās iespējas ir visai līdzīgas, tātad starpība meklējama izpratnē par komandas komplektāciju.

Sestdien “VEF Rīga” uzzinās savus pretiniekus Eiropas kausa izcīņā, otrdien VTB līgas pirmā spēle savā laukumā pret Minskas “Čmoki”. Visa sezona vēl priekšā, taču Eirolīga bija tikai vīzija – Latvijas čempioni šoruden tai nav gatavi.

 

Basketbols

EIROLĪGAS KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRS

“Lietuvos Rytas” – “VEF Rīga” 80:71 (14:15, 39:31, 61:46), Seibutis 23, Gecevičs 11, Palasioss un Līdeka pa 10; Delininkaitis 14, Brauns un Robinsons pa 13, A. Bērziņš 11, Janičenoks 10, J. Bērziņš 7, Jahovičs 3, Pasečniks, Iļjins.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+