×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. decembris, 2015
Drukāt

Eiropā ieceļojušo nelegālo imigrantu skaits pārsniedz miljonu (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Nelegālo imigrantu skaits, kas šogad ieradies Eiropā, pārsniedzis miljonu, otrdien pavēstīja ANO bēgļu un migrācijas organizācijas.

972 500 cilvēku Eiropā ieradušies, šķērsojot Vidusjūru, bet vēl 34 000 – pa zemes ceļiem no Turcijas, paziņoja ANO bēgļu lietu aģentūra (UNHCR) un Starptautiskā Migrācijas organizācija (IOM).

“Katrs otrais, kas šogad šķērsoja Vidusjūru, – pusmiljons cilvēku – bija sīrietis, kas bēga no kara savā valstī. Afgāņi bija 20%, bet irākieši – 7%,” teikts UNHCR un IOM kopīgajā paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tas ir visā Eiropā ar 500 mniljoniem iedzīvotāju.Bet ,kad vesels miljons imigrantu tika iepludināts Latvijā ,kuras iedzīvotāju skaits bija nepilni divi miljoni,tad neviens eiropietis “ausis nekustināja” un vēl šodien pārmet latviešiem rusofobiju un neiecietību pret kolonistiem.Pat pēc neatkarības atgūšanas mēs tikām piespiesti atstāt visus okupācijas laikā iesūtītos Latvijā,lai cik “integrēti”viņi arī nebūtu.Tāpēc mums tagad ir ždanokas,osipovi,girsi,gapoņenki un citi valstīj un latviešiem “lojālie”,kurus Eiropa grib vēl papildināt ar potenciālajiem teroristiem no islama valstīm.

    • Atbilstoši Latvijas migrantu proporcijai, Vācijas kapacitāte vēl ir ap 25 – 30 miljoni migrantu. Tātad Vācijai vēl ir kur augt un nevajadzētu savus aicinātos migrantus uztiept Austrumeiropai.

      To vajadzētu atgādināt Vācijai, – ka tieši Vācija iesāka karu, kura dēļ Latvija joprojām nav attīstītāko Eiropas valstu vidū, kā tas bija pirms kara. Arī toreiz Hitlers gribēja celt “jauno Eiropu” un mācīt citām tautām dzīvot. Vācieši laikam nespēj aizmirst vecos niķus?

  2. Eiropas Savienība ir zaudējusi kontroli pār savām robežām. Ja tas nemainīsies, daudzi miljoni no visas pasaules kulsies uz Eiropu, apelējot pie tās humānistiskiem, pašnāvnieciskiem principiem.

  3. Ludzu parstajiet izplatit ANO dezinformaciju. Tikai Vacija vien musulmanu “beglu ” skaits, pec aptuveniem aprekiniem , parsniedz 1,5 miljonus .Bez Vacija ES eksiste ari citas valstis.

Draugiem Facebook Twitter Google+