Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Eiropā meklētākais terorists varētu būt jau Sīrijā (4)

Francijas policijas fotoFrancijas policijas foto

Viens no galvenajiem aizdomās turamajiem Parīzes terorakta rīkošanā – Salahs Abdeslams, šobrīd, visticamāk, atrodas Sīrijā, vēsta CNN, atsaucoties uz avotiem Francijas izlūkdienestā.

Tiek pieļauts, ka Eiropā meklētākajam teroristam, Sīrijā palīdzējis nokļūt kāds līdzdalībnieks.

Policija 26 gadus veco Francijas pilsoni izsludinājusi starptautiskā meklēšanā. Viņš tiek uzskatīts par vienu no Parīzes teroraktu īstenotājiem. Tiek pieļauts, ka viņš īrētās automašīnās uzbrukuma vietās nogādājis citus teroristus.

Plašsaziņas līdzekļi atgādina, ka Abdeslams nākamajā dienā pēc asiņainajiem uzbrukumiem Parīzē, tika aizturēts uz Francijas-Beļģijas robežas, taču vēlāk atbrīvots.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Gamals Abduls Nasers Atbildēt

    Vai tad francūži šito velnu jau nenojauca no kātiem?

  2. Jebkurā no Brālīgajām EU Republikām, vai Beļģijā, vai Holandē, šis vīrietis var paslēpties. Viņu šeit ir Miljoniem! Tajā pašā Vācijā, nu tur pat Francijā. Jā! Un kāpēc ne Turcijā? Tur viņi visi vienādi.

  3. tad jau jāpieprasa izdot

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+