×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Eiropā meklētāko noziedznieku sarakstā organizēta grupējuma līderis no Latvijas (5)

Kadrs no "www.eumostwanted.eu" videoKadrs no "www.eumostwanted.eu" video

Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) decembrī ir izvērsis starptautiski meklētu noziedznieku meklēšanas kampaņu, kuras laikā šodien Eiropā uzmanība koncentrēta Latvijas meklētajam noziedzniekam – organizēta noziedzīga grupējuma līderim Vjačeslavam Makaržeckim, informēja Valsts policijā (VP).

Kampaņas “Eiropas Savienībā meklētākie” laikā līdz pat Ziemassvētkiem katru dienu tiek izcelts katras dalībvalsts viens starptautiski meklēts noziedznieks, lai ar sabiedrības palīdzību šīs personas atrastu.

Meklētāko noziedznieku atrašanai izveidota arī interneta vietne “www.eumostwanted.eu”, kurā var apskatīt katras dalībvalsts meklētos noziedzniekus, par kuriem saņemts Eiropas apcietināšanas lēmums. Lēmumu par to, kuras personas šajā vietnē ievietot, pieņem katra dalībvalsts atsevišķi.

Šodien kampaņā izcelts noziedznieks no Latvijas – 1987.gadā dzimušais Makaržeckis, kurš uzskatāms par organizēta noziedzīga grupējuma līderi, kas 2013.gadā nodarbojās ar metamfetamīna neatļautu pārvadāšanu un realizēšanu Latvijā lielā apmērā.

Ekrānšāviņš no eumostwanted.euEkrānšāviņš no eumostwanted.eu

ENFAST radīts, lai apvienotu Eiropas Savienības dalībvalstu policijas dienestus, kas meklē noziedzniekus starptautiskā līmenī. ENFAST dalībvalstīm, tostarp Latvijai, sniedz iespēju uzturēt savstarpēji tiešus kontaktus, ļaujot labāk izprast katras konkrētās valsts likumdošanas nianses, attiecīgo dienestu iespējas un darba metodes, uzsver policija.

Decembra kampaņas laikā savstarpējas sadarbības rezultātā, pateicoties vērīgu garāmgājēju sniegtajai informācijai, Amsterdamā izdevies aizturēt vienu no Nīderlandes meklētajiem noziedzniekiem.

Kopš gada sākuma kopumā no visiem interneta vietnē meklēšanā izsludinātajiem noziedzniekiem 25 ir atrasti, tostarp arī Latvijas valstspiederīgais Mihails Korobļovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Zagļu un citu noziedznieku vārdus un foto vajadzētu publiskot, lai cilvēkiem dotu iespēju piesargāties no tiem, nevis valstiski piesegt ar sensitīvo datu aizsardzību, tā ļaujot turpināties līdz bezgalībai.

 2. Tipisks latvietis.

 3. pēc vārda un uzvārda pēc poļa izskatās.

 4. Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien: http://bit.ly/2en6QyG Atbildēt

  Vai spēj iztēloties dzīvi pēc 100 miljonu vinnesta? Dod sev iespēju pārvērst dzīvi sapnī!
  Īpašais Ziemassvētku piedāvājums no licensēta lotto brokera:
  biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka katra biļete, kura spējīga tās īpašniekam ienest sākot no dažiem simtiem, vairākiem tūkstošiem līdz pat daudzmiljonu laimestam, maksā tikai 11 centus.
  Protama lieta, ka biļetes joprojām pieejamas pa vienai un mazākās paketēs. Starp citu – reģistrējoties caur šo saiti, vienu biļeti saņemsi pilnīgi bez maksas. Varbūt tieši tā izrādās tava laimīgā?
  Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien.

 5. Tad to Stabinu meklē vai joprojām nav izsludināta ?

Draugiem Facebook Twitter Google+