×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Eiropā pamana Latvijas mikrouzņēmumus
 (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Konkursa “Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balva 2013” žūrijas galveno balvu ieguvis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) projekts “Vispirms domāt par vismazākajiem”.

Projekts palīdzēja mikrouzņēmumiem Latvijā, veicinot īpašas nodokļa likmes un vienkāršākas grāmatvedības sistēmas mikrokredītu programmas ieviešanu un gādājot, lai vienuviet būtu pieejama informācija par uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Kā norādīja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks un rūpniecības un uzņēmējdarbības komisārs Antonio Tajāni, mazie un vidējie uzņēmumi Eiropas Savienībā (ES) joprojām ir “ekonomikas mugurkauls”. “Aptuveni 21 miljons uzņēmumu nodarbina gandrīz 87 miljonus cilvēku, un vairāk nekā 99,8% no visiem uzņēmumiem ir mazi vai vidēji. Tāpēc izsakām atzinību par to lielo darbu, ko Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas konkursa uzvarētāji veic mikrouzņēmumu, mazo un vidējo uzņēmumu labā,” norādīja Tajāni.

Konkurss noslēdzās vakar Viļņā, kur tika organizēta Eiropas Mazo un vidējo uzņēmumu nedēļa. Atsevišķās kategorijās balvas piešķīra projektiem no Somijas, Īrijas, Beļģijas, Portugāles, Turcijas un Slovākijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+