Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. novembris, 2013
Drukāt

Eiropā pamana Latvijas mikrouzņēmumus
 (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Konkursa “Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balva 2013” žūrijas galveno balvu ieguvis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) projekts “Vispirms domāt par vismazākajiem”.

Projekts palīdzēja mikrouzņēmumiem Latvijā, veicinot īpašas nodokļa likmes un vienkāršākas grāmatvedības sistēmas mikrokredītu programmas ieviešanu un gādājot, lai vienuviet būtu pieejama informācija par uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Kā norādīja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks un rūpniecības un uzņēmējdarbības komisārs Antonio Tajāni, mazie un vidējie uzņēmumi Eiropas Savienībā (ES) joprojām ir “ekonomikas mugurkauls”. “Aptuveni 21 miljons uzņēmumu nodarbina gandrīz 87 miljonus cilvēku, un vairāk nekā 99,8% no visiem uzņēmumiem ir mazi vai vidēji. Tāpēc izsakām atzinību par to lielo darbu, ko Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas konkursa uzvarētāji veic mikrouzņēmumu, mazo un vidējo uzņēmumu labā,” norādīja Tajāni.

Konkurss noslēdzās vakar Viļņā, kur tika organizēta Eiropas Mazo un vidējo uzņēmumu nedēļa. Atsevišķās kategorijās balvas piešķīra projektiem no Somijas, Īrijas, Beļģijas, Portugāles, Turcijas un Slovākijas.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+