Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
1. februāris, 2016
Drukāt

Eiropā pazuduši vairāk nekā 10 000 imigrantu bērnu (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pēc ierašanās Eiropā pazuduši vairāk nekā 10 000 imigrantu bērnu, kuri ieradušies vieni bez pieaugušo pavadības, paziņojis Eiropols, norādot, ka daudzi, iespējams, pārdoti seksa verdzībā.

Viņi pēc ierašanās reģistrēti varas iestādēs, bet pēc tam pazuduši. Laikraksts “The Observer”, atsaucoties uz Eiropola amatpersonu, vēstīja, ka Itālijā vien pazuduši 5000 bērnu. Amatpersona norādīja, ka, domājams, ne visos gadījumos bērni nonākuši noziedznieku rokās. Tos, iespējams, pieņēmuši pie sevis attālāki radinieki, bet varas iestādes nezina, kur viņi atrodas. Eiropā pērn ieradās vairāk nekā miljons nelegālo imigrantu un bēgļu un Eiropols aplēsis, ka aptuveni 27% no viņiem ir bērni, raksta “The Observer”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tos bērnus muslimi vienkārši nozog, lai šos ielaistu Eiropā. Tikko šie nokļūst Vācijā, tā tos bērnus pamet kur pagadās. Tādi viņi ir. Bērni viņiem ir tikai ceļošanas atļauja.

  2. Nekas, musulmaņu sievas saražos jaunus — pa pusduci katra.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+