Mobilā versija
+5.7°C
Katrīna, Katrīne, Trīne, Kate, Kadrija
Sestdiena, 25. novembris, 2017
1. februāris, 2016
Drukāt

Eiropā pazuduši vairāk nekā 10 000 imigrantu bērnu (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pēc ierašanās Eiropā pazuduši vairāk nekā 10 000 imigrantu bērnu, kuri ieradušies vieni bez pieaugušo pavadības, paziņojis Eiropols, norādot, ka daudzi, iespējams, pārdoti seksa verdzībā.

Viņi pēc ierašanās reģistrēti varas iestādēs, bet pēc tam pazuduši. Laikraksts “The Observer”, atsaucoties uz Eiropola amatpersonu, vēstīja, ka Itālijā vien pazuduši 5000 bērnu. Amatpersona norādīja, ka, domājams, ne visos gadījumos bērni nonākuši noziedznieku rokās. Tos, iespējams, pieņēmuši pie sevis attālāki radinieki, bet varas iestādes nezina, kur viņi atrodas. Eiropā pērn ieradās vairāk nekā miljons nelegālo imigrantu un bēgļu un Eiropols aplēsis, ka aptuveni 27% no viņiem ir bērni, raksta “The Observer”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tos bērnus muslimi vienkārši nozog, lai šos ielaistu Eiropā. Tikko šie nokļūst Vācijā, tā tos bērnus pamet kur pagadās. Tādi viņi ir. Bērni viņiem ir tikai ceļošanas atļauja.

  2. Nekas, musulmaņu sievas saražos jaunus — pa pusduci katra.

Parīzē nošauj izbēgušu cirka tīģeriParīzes ielās piektdien klaiņoja izbēdzis cirka tīģeris, kura dēļ tika īslaicīgi apturēts sabiedriskais transports un rajonā ieradās ārkārtas situāciju dienesti, līdz tīģera īpašnieks to nošāva un tika apcietināts, paziņoja Francijas policija.
Draugiem Facebook Twitter Google+