×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. novembris, 2016
Drukāt

Eiropa un ASV drīz kravās čemodānus prom no Latvijas (239)

Foto - LETAFoto - LETA

Otto Ozols

Pirmajā mirklī varētu šķist pārsteidzoša prognoze. Tomēr jaunākās ziņas liecina, ka tas var izrādīties pavisam reāls scenārijs. ES un ASV diplomāti Latvijā, līdzīgi kā vēl dažas citās postpadomju valstī, ir strādājuši galēji neprofesionāli un bezatbildīgi. Tas pavisam drīz var novest pie tā, ka Latvijā pie varas atgriežas spēki, kas strauji un efektīvi atjaunos Krievijas ietekmi mūsu zemē. Pārskatāmā laika posmā, atkarībā no Putina izvēlētās stratēģijas, tas varētu nozīmēt Latvijas pilnīgu vai daļēju atteikšanos no NATO un Eiropas Savienības nomainīšanu pret Putina projektu – Eirāzijas savienību.

Kas par to liecina? Ir vairāki ļoti skaidri brīdinājuma signāli, kas apliecina, ka Kremļa polittehnologi aktīvi un sekmīgi strādā pie šāda plāna. Vācu laikraksts “Die Tageszeitung” ziņo par nule notikušajām tiešajām prezidenta vēlēšanām Moldovā. Tās tiek raksturotas ļoti lakoniski “Vilšanās Eiropā” (1). Vēlēšanu rezultāti skaidri parāda sabiedrības sašķeltību un skaidru simpātiju pieaugumu acīmredzami prokremliskiem spēkiem. Gandrīz puse – 48% – vēlētāju nobalsoja par sociālistu Igoru Dodonu. Vācu žurnāliste Barbara Ortele norāda, ka tuvināšanās un skaidra orientācija uz Krieviju vienmēr ir bijis Dodona sludinātais kredo.

Vācu laikraksts norāda, ka šāda noskaņojuma maiņa Moldovā varētu būt skaidrojama pavisam vienkārši: pašreiz valdošās koalīcijas proeiropeiskais kurss nav devis nekādu labumu vienkāršajiem moldāviem, ja neskaita bezvīzu režīmu ar Šengenas zonas valstīm. Arī korupcijas līmenis nav būtiski mazinājies.

Šis Moldovā jau sevi apliecinājušais scenārijs var gandrīz burtiski atkārtoties Latvijā. Socioloģiskās aptaujas liecina, ka pieaug vilšanās partijās, aizvien vairāk cilvēku nezina, par ko balstot, vai vispār nedomā piedalīties vēlēšanās. Spriežot pēc sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptaujām, arvien pieaug to vēlētāju skaits, kuri negrib izvēlēties nevienu no partijām (2). To skaits ir milzīgs attiecībā pret populārāko partiju atbalstītājiem. Septembrī 20,5% atbildēja, ka nezin, par ko balsot, bet oktobrī tādu ir jau vairāk nekā 26%. Vairāk kļuvis arī to, kuri saka, ka vēlēšanās nepiedalīsies vispār. Kopējais nebalsotāju un neizlēmušo skaits pašlaik ir 41,3%.

Tas viss nozīmē, ka 2018. gada vēlēšanās var uzvarēt nepārprotami prokremliski orientētā partija “Saskaņa”. Šoreiz uzvara var izrādīties tik pārliecinoša, ka viņi var kļūt par vadošo spēku nākošajā koalīcijā un arī valdībā. Nav šaubu, ka nākamie soļi var baisi līdzināties Moldovas scenārijam – straujš pagrieziens Krievijas virzienā.

Pašreizējais vēlētāju noskaņojums varētu liecināt, ka vilšanās Eiropā un vispār Rietumu sabiedrotajos pieaug. Viens no galvenajiem iemesliem, protams, ir bezgalīgā un nesekmīgā cīņa ar korupciju. Jāatgādina, ka par to atbildība pilnībā jāuzņemas pašreizējai it kā prorietumnieciskajai koalīcijai, kura ir pie varas jau gadiem ilgi. Problēmas ar un ap KNAB un tagad arī VID ir smagi ielaistas un nav risinātas gadiem ilgi. Vēlētāji, dabiski, jautā, kuri politiskie spēki ir vainojami šajās problēmās.

Partija, kura vienmēr uzsvērusi savu ES un vispār orientāciju uz Rietumu vērtībām – “Vienotība” – šobrīd balansē uz robežas, kad tā vairs netiks Saeimā. Vislielākā atbildība par šādu rezultātu ir jāuzņemas viņiem pašiem, jo lielākie skandāli un iekšējā šķelšanās ir nevis mediju vai kādu ārēju spēku rezultāts, bet gan pašu rīcība. Paliek atklāts jautājums – kurš un kāpēc to veicināja? Tas nevarēja notikt bez partijas augstākās vadības līdzdalības.

Tāpat, jau pagājuši gandrīz trīs gadi, kopš 2014. gada Krievijas uzbrukuma Ukrainai, bet Latvijā faktiski nav notikusi nekāda nopietna pretdarbība masīvajam Krievijas propagandas spiedienam. Tas ir tikai vēl vairāk izvērsies, kļuvis agresīvāks un rafinētāks. Krievijas mediji gandrīz kā mantru atkārto visas Latvijas sociālās nelaimes un problēmas. Sākot ar milzīgo nabadzības plaisu, ekonomisko emigrācijas biedējošo statistiku, demogrāfijas problēmas. Protams, ka vainotas tiek prorietumnieciskās koalīcijas partijas un līdz ar to tieši un netieši Eiropa. Vislielākā nelaime ir tā, ka šīs problēmas ir reālas, nevis izdomātas. Krievijas propagandas medijiem atliek tikai pārpublicēt Latvijas mediju materiālus.

Protams, par iekšpolitiskajām ekonomiskajām un sociālajām problēmām nevar un nedrīkst klusēt. Tomēr paliek jautājums – kāpēc esam tik tālu nonākuši? Tāpat neatbildēts paliek jautājums – kāpēc faktiski trīs gadu laikā nav veikti nekādi pasākumi, lai efektīvi ierobežotu un pretdarbotos Krievijas propagandas spiedienam? Notiek dažādas konferences un semināri, bet, skatoties uz rezultātu, to pievienotā vērtība ir vien gaisa sildīšana par nodokļu maksātāju naudu. Vilšanās sabiedrībā tikai pieaug, un vēlēšanu rezultāti 2018. gadā var izrādīties liktenīgi.

Kāds tam visam sakars ar ES un ASV diplomātiem? Ir jāspēj atbildēt uz jautājumu, kāpēc Krievija varējusi Latvijā tik efektīvi darboties, savukārt Rietumu reputācija un vērtības ir strauji mazinājušās. ASV vēstniecība ir zinājusi, ka visaugstākajā parlamentārajā drošības līmenī ir iezīmējušās ļoti neskaidras attiecības ar apšaubāmiem grupējumiem no Krievijas pierobežas, kur līdz Krievijas specdienestam FDD var ar roku aizsniegt. Tomēr šīs satraucošās ziņas faktiski ir ignorētas. Te nav runa tikai par Latvijas drošību vien, te ir runa arī par sabiedroto spēku drošību. Tāpat paliek jautājums, kāpēc informatīvajā laukā darbs ir bijis tik vājš, ka Krievijas mediji Latvijā izrādījušies tik sekmīgi? Tas nevarētu notikt, ja visaugstākajā līmenī reāla darba vietā kāds nebūtu izvēlējies darba, tomēr drošības jautājumi mums ir kopēji un atbildīgajiem sabiedrotajam ir visas tiesības jautāt SAB – kāpēc augstākās drošības pielaides ir personām, par kurām ir vairāk jautājumu nekā atbilžu? Runa ir mūsu un sabiedroto karavīru drošību. Ja tas nav darīts, tad ir arī ES un ASV diplomātu bezatbildība.

Tas viss var beigties ar to, ka pēc 2018. gada ES un ASV var sākt kravāt čemodānus ar visām savām institūcijām un ietekmi. Kremļa spēks sakņojas sabiedrības ticības zaudēšanā Rietumu vērtībām un sabiedrotajiem. Šajā cīņā Latvijā Kremlis nepārprotami uzvar pēc punktiem. 2018. gada Saeimas vēlēšanas var beigties ar nokautu prorietumnieciskajai koalīcijai. Moldovas prezidenta vēlēšanu rezultāts ir ļoti skaidrs brīdinājuma signāls. Latvija kā ES un NATO dalībvalsts Kremļa polittehnologiem būs daudz iekārojamāks kumoss, kura dēļ viņi centīsies no sirds. To jau šobrīd var redzēt ar neapbruņotu aci. Bet, lai kāds uzvarētu, otram ir jāļaujas.

Smags jautājums – kāpēc šī ļaušanās notiek un to ignorē gan mūsu drošības dienesti, Saeimas Nacionālās drošības komisija un – jā, arī sabiedrotie? Tas ir jautājums, kāpēc ASV ir sūtījušas uz Latviju tādus diplomātus, kuri bezpalīdzīgi noraugās, ka Kremļa ausaiņi burtiski dejo uz galda un neviena īpaši netraucēti drupina politisko stabilitāti un drošību.

Avoti:
1. Die Tageszeitung: “Von Europa enttäuscht” https://www.taz.de/Archiv-Suche/!5349890&s=Russland&SuchRahmen=Print/

2. LSM: Partiju reitingi: aizvien vairāk vīlušos vēlēt
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/partiju-reitingi-aizvien-vairak-vilusos-veletaju.a207868/

Pievienot komentāru

Komentāri (239)

 1. Riebīgi nopūderētais ģīmis melš klasisku, tikai galējiem mankurtiem, kam savas tautas liktenis ir pilnīgi vienaldzīgs, raksturīgu PROPOGANDU!
  Kur tādi rodas?
  Vai LA cenšas kļūt par kaut kādu izgāztuvi šādiem veidojumiem?
  Tā viennozīmīgi ir tikai apmaksāta primitīva propaganda, ja sāk stāstīt zaudējumus, bet rezultātā izsecina- cik mums jauki, ka esam ieguvuši tādas “brīvības”.
  Simti tūkstoši Latvijas tautas aktīvākās daļas ir bijuši spiesti kļūt “brīvi no savas ģimenes, stabilitātes, Dzimtenes”.
  Šitādas muļķības pēc būtības var iet propagandēt tikai naivi zaļiem tīņiem!

  • Zini,arī es biju no tiem kas aktīvi piedalijās barikādēs,kādi tad ,man jaunam puisim bija sapņi par nākotni….,ja tad man kāds stāstītu,ka Rīgā pa ielu lēkās pederastu un izvirtuļu bars un tos apsargās ne tikai valsts policija,bet vēl LR Drošības policija,es tādam cilvēkam pateiktu,ka viņš ir jucis! Tagad es tos laikus atceroties nošpļaujos par savu jaunības naivumu un uzticēšanos ”rietumiem”,ko toreiz uzskatiju tiešām par visdraudzīgāko un demokrātisko sistēmu pasaulē! Esu tajā visā vīlies,kā lielākā daļa letiņu tautas un rietumiem uzgriežu muguru…

 2. Un tagad lieciet roku uz sirds un sakiet,KURŠ PIE TĀ IR VAINĪGS? Vai ne mūsu pašu bālēliņi,kas bija par slinku sist dūri galdā un pateikt,ka tomēr paši ir saimnieki savā zemē? Viss ir tā,kā rakstā teikts,un varat gaidīt nākamo pasaules pārdali un acu aizmālēšanai- referendumu !

 3. LA redakcijā tiec galā.mes ne.

 4. Visur tiek piesaukta propaganda, bet patiesības paušana, kā norāda pats autors, nevar būt propaganda kā tāda.
  Sabiedrības vairākums ceru ir pietiekami saprātīgs, lai saskatītu, kurā gadījumā ir propaganda (nepatiesas, vai puspatiesas informācijas paušana sagrozot lietas būtību un faktus), kur ir apzināta sabiedrības maldināšana, melošana, nepatiesība un tamlīdzīgi.
  Ne jau visi pilsoņi balsoja par iestāšanos ES, par iestāšanos NATO izlēma Saeima…
  ES pēdējo 5.gadu laikā pārvēršas par federatīvu veidojumu…

 5. Paldies, Jāni! Zelta vārdi! Tas jau sen zināms, ka vecie vēži tai pašā kulītē to pašu vien dara, ko to vārdā sauktā slimība – Latvijas valstij.

 6. K-K izskatās, ka tev ir nu ĻOTI ielaista un neārstējama slimība, tāds izteikts trollisms

 7. Patiesībā – iztāšanās no ES un iestāšanās Eirāzijas savienībā varētu būt veids kā ataicināt atpakaļ lielāko svešumā strādāt aizbraukušo tautas daļu: ja notiks aukšminētie pasākumi, viņiem zudīs tiesiskais pamats uzturēties UK vai kur nu viņi ir šobrīd, un nāksies braukt mājup.

  • idiotiska demagoģija! viņiem zudīs tiesiskais pamats JEBKAD atgriezties, jo viņi nesāks tā vienkārši mīlēt visu prokrievisko

   • Jūs laikam nesaprotat, ko nozīmē tiesiskais pamats. Paskaidrošu. Šobrīd Latvijas pilsoņi var strādāt citās ES valstīs, jo Latvija ir ES dalībvalsts un ES pastāv brīva darbaspēka kustība. Ja Latvija izstātos no ES un iestātos Eirāzijas savienībā, tad Latvijas pilsoņi vairs ES valstīs strādāt nevarētu, un tiem būtu jābrauc mājās.

  • Kaut ko debīlāku tu nevarēji izdomāt? Gribi atpakaļ PSRS kad pat visi dokumenti bija okupantu val.viss faktiski bija krieviski kā tas jau ir RD un tur kur pie varas SC,bet daudzi latvieši aizbrauca / jaunie/ ,jo neprot / savā valstī !/ okupantu val.Kapēc tu te mokies? Laid uz to Eirāziju !Paķer kādu krievu līdzi!

 8. Atklāti sakot, ja Latvijas vēlētāju kopums izrādīs vilšanos par tā saucamajām rietumnieciskajām partijām arī vēlēšanās, un ievēlēs nākošajās vēlēšanās Ušakovu un Urbanoviču un vēl 45 SC deputātus, pie tā būs vainīgas pašas rietumnieciskās partijas, kas ir radījušas gandrīz 30 neatkarības gados ļoti nesimpātisku politisko sistēmu.

  • Nu nez cik stulbiem un degradētiem ir jābūt latviešiem, lai to izdarītu! Varbūt – kāda neliela daļa tāda arī ir, bet visi taču nevar idioti – pašnāvnieki?

 9. pašās beigās pārrakstīšanās – izvēlēties vietā jābūt izvemties

 10. Necel trauksmi, Otto ! Atbildēt

  Tas demoralizē tautu un tikai kalpo ienaidniekam.

 11. PALDIES Otto Ozolam par rakstu!

 12. PALDIES PAR KOMENTĀRU PAMELAI UN to pretīgi no meliem!!! PALDIES!!!!

 13. PALDIES PAR KOMENTĀRU PAMELAI UN to pretīgi no meliem! PALDIES!!!

 14. M Vēs neesam vergu tauta. Mēs esam maza tauta dažādu interešu un ietekmju krustcelēs. Tāda ir mūsu vieta uz šīs zemes – visos vējos , krustcelēs. Vergu tauta ir tā, kura nevar iztikt bez cara, kurai vienmēr gribas ceļgalus locīt, baidīties un pielūgt savu mocītāju. Tai vajag savu Džugašvili kaut vai no mēsliem izvilktu.

 15. vilšanās Eiropā un vispār Rietumu sabiedrotajos pieaug. Viens no galvenajiem iemesliem, protams, ir bezgalīgā un nesekmīgā cīņa ar korupciju.
  —————–
  Ozol, tā korupcija Krievijā ir vismaz 4x lielāka!!!

 16. Olbraita,ja atceramies,vairāk par visu bija ieinteresēta “Coca-Cola” lobēšanā!

 17. Vai kāds vēl nopublicēs šo rakstu?!

  • Manuprāt, brīnišķīgs, domāt rosinošs raksts, tieši tādus vērts publicēt. Varbūt esat no bijušā oficioza ‘Cīņa”, tur nu šādus rakstus noteikti nepublicētu!

 18. Bbomzim,ubagam un nabagam-vienalga kurš valda.Nabadzība padara vienaldzīgu,tāpēc tas var būt liktenīgs tautai, ja tādu ir daudz. Piekrītu raksta autoram. Domāju,ka bagātajiem jau ir savi varianti,lai neko nezaudētu-ja kas…tāpēc tā atļaujas.

 19. latvju nacionāliste Atbildēt

  Globalisti zaudē visā Eiropā. Un tas ir tādēļ, ka tie veic karu pret Eiropas valstīm un tautām. Ja dikti negribētu sādu attīstību, atliktu vien izbeigt 1)karu pret arābiem un 2)absurdo masu imigrāciju.
  Eiropu pārvalda tās nāvīgi ienaidnieki pašlaik. Sai pārvaaldei ar mums Eiropas tautām nav nekāda sakara. Tā neveic MUSU pasūtītu politiku.

 20. Ir ļoti iespējams ka šī korupcijas, valsts izzagšanas un nabadzīgo iedzīvotāju radīšanas politika ir apzināti veidota, kā Kremļa pasūtījums pie varas palikušajiem viņu bijušajiem darbiniekiem, kuri zem patriotu maskas tagad virza valsti atpakaļ uz Krieviju. Es nešaubos ka tieši visi tie aizsardzības biroji ir pilni ar šiem Krievijas bijušjiem darbiniekiem, kuri ir spiesti pildīt kremļa pasūtījumus, lai Kremlis viņus neatklātu, bet valsts izzagšana notiek pēc viņu radīta scenārija.

 21. Padomājiet, iespējams. ir jau notikusi slepena tikšānās (tā kā Molotova-Rīb.)un pasaulē ietekmes ir sadalītas, mēs esam piešķirti Krievijai, un tagad lēnām viss notiek savā gaitā, Rietumi noskatīsies no malas, mūsējie bāleliņi sacentīsies kurš atkal būs pie varas, vienalga zem kādiem karogiem, tiem kam nepatiks ļaus aizbraukt. Pilnībā piekrītu autora scenārijam, tas vēl labi nebūs asinsizliešana.
  vēl viens aspekts, šī teritorija Krievijai jau piederēja no Groznija laikiem, kā Krievija kļūst vāja tā mūs pazaudē, kā paliek stipra atgūst, pētot karti, tā ir regulāra pulsācija. un tagad Krievija ir stipra ar milzīgā ambīcijām.

 22. Nespratu—-tas nozīmē ,ka cien.raksta autors nostājas pret LEMBERGU!!!!un pie tam vēl LA !!!nespratu–avīzei šāds solis var dārgi maksāt…..

 23. Skumji,bet latvieši ir gļēva un sašķelta tauta. Tā vietā lai pretotos un iebilstu, viņi ļauj sevi “apcirpt” dažādiem afēristiem,klusībā kaut ko bubinot. Par labāko pretošanās ceļu izvēloties ignorēt vēlēšanas un tādējādi ļaujot kampējiem palikt pie varas.
  Ar tādu attieksmi,LV tiešām nepastāvēs

  • latvju nacionāliste Atbildēt

   diezgan trāpīgi. Mums būs sava valsts, kad būsim tai iekseji gatavi. Ar dezorientētu aitu baru, kuram amatos sēž izzadzēji nevar veidot VALSTI!!!
   Valsti veido zinošu, aktīvu, pareizi orientējošos, morāli pietiekami kvalitatīvu, pašorganizēties spējīgu pilsoņu kopa.

 24. бред сумасшедшего… уже дошло до того, что обвиняет ЕС и США в том, что на Латвию идёт влияние из Кремля. Да этот Отто – будущий пациент на Твайка! Что вы за люди такие, все вокруг виноваты – только вы белые и пушистые!!!

  • Iespējāms, ka kādreiz no viņa sanāks labs avīžnieks vai propagandons, bet pagaidam gan tās fantāzijas smeļās pāri malām. Kā redzi, dažreiz viedokļi var sakrist ari spilgti izteiktiem naidniekiem. Skaidrs, ka Krievija pie vainas daudzās mūsu neveiksmēs. Noliegt to ir bezkaunības kalngals. Šodien Krievija ar visiem spēkiem cenšās piespiest ASV sēsties pie sarunas galda, proti, tā dēvētas Jalta 2, kur ir sagatavojusi savas prasības, – seši punkti, arī par baltiju – pret rietumiem. Redz, viņa skaita ka PSRS ir bijusi tāpate Krievijas tikai cits nosaukums un tāpēc visam, ko pārvaldija PSRS jābūt zem krieva zābaka un ASV tur nedrīkstētu pat degunu bāzt. Tas vis ir brīvi pieejams Krievijas СМИ. Iespējams, ka kaut kādas slepenas pārrunas, vai vienošānas, starp krievijas un Rietumu politikas noteicējiem jau notiekās.

   • знаешь, я не смотри никакие “криевияс сми”, мне достаточно того, что я вижу, живя тут уже 35 лет – ненависть, национализм и привычку везде винить Россию и русских. Достали вы уже.

    • Tas jau ir tipisks krievu paņiemiens, proti, neredz to kas nav izdevīgs. Bet vajadzētu! Es ļoti pats ļoti uzmanīgi sekoju tam, kas tur notiekās. Bet jā tevi “dostali”, tad sēdi mierīgi, izliecies ka ari Latvijas – neredzi un netiražē mēlus.

    • Lūk arī pierādījums ruslandes SMI ietekmei – cilvēks pa 35 gadiem nav iemācījies runāt un rakstīt savas valsts valodā Tādi vēl arvien dzīvo ar domām PSRS kur tikai ”varenajai” tautai bija teikšana .

    • Чеши в Рассию!Vēsture to pierāda!Prasi kuram gribi- polim,estam,leitim,gruzīnam,čečenam,afgānim,ukrainim,sīrietim,čeham,utt.Tiem visiem asinis lējis krievs !!

  • Mācamies no tava Putina.Viņš arī neatzīst nevienu savu kļūdu,,arī viņam visi ārpus krievijas vainīgi.
   Плохому танцору Путину и яйца мешают.Tev tāpat.Ne tev te muti virināt!Vācies uz “ru”!

  • Slimi,pavisam slimi.Visur vainiga Putins un Kreivija.Medicina darga, ta ari slimi paliks.

 25. Visi “cepàs “,jo mìl Latviju ik katram savs viedoklis ,kà bûtu labàk ,kà vajadzètu bût,,,,tik pietrûkst dižgara,tàda kà bij Kàrlis Ulmanis,kurš VISUS apvienotu vienotà idejà Latvijas UZPLAUKUMAM

 26. Nesaprotu kāpēc mūs visu laiku baida ar Krieviju? Viņa te bija, ir un būs,neskatoties uz mazas cilvēku saujiņas vārgu pretestību.Paveraties,cilvēki,apkārt un paši izdariet secinājumus.Un pats tas trakākais ir tas ka mūs tas apmierina.Neapmierinātie sen ir aizbraukuši,jo ar šo kliķi cīnīties ir bezcerīgi,vņiem ir jāizmirst.

 27. Nav ko muldēt, cien. Ozol! Es balsošu par zzs , KĀ BALSOJU LĪDZ ŠIM. Lauki saražojuši produkciju pār pārēm. Ķīnas premjers deva zaļo gaismu Latvijas piena produkcijai. ZarazasŠalki, Š”kēles piena kombinātus , savas rijības
  dēļ ,pārdevuši krieviem.

 28. Neuztraucaties!
  Ja vēlēšanas spētu ko mainīt, tās aizliegtu savulaik teica K. K. Šveiks.

 29. Stāstīt, ka Kremlis nav vainojams visās Latvijas bēdas ir pret valstiski.

  • Es Latvijà NEREDZU Kremli,brìnums,kas tie par “gaišregiem”,kuri visà un visur kà korki bàż kaimińzemi? Mums te ir skaists Brìvìbas piemineklis un varam veidot SAVU valsti un tikai no mums atkarìgs,vai zvaigznes mirdzės pàr LATVIJU

 30. latvija ir pataisīta par nožēlojamu 3. pasaules valsti. nabadzība ne tikai fiziska, bet arī garīga un morāla. ar tādu paraugbrīvību mūsu vairs nav. un vēl joprojām cilvēki tiek dalīti un naidoti. reāli tiek likvidēta baltā rase, senās gaismas tautas, bet pēcnācējo ir tik debilizēti un aprobežoti, ka to jau dara paši ar savām rokām. vai tiešām no latvijas ir aizvāktas pēdējās skaidrā saprāta paliekas?!

 31. Latvija izzagta, latvieši iznīdēti no savas zemes, teritoriju un resursus izmanto svešie, bet vēl joprojām vainīga Krievija. Eu, tur kādam kas smagi iestrēdzis.

  • krievi nav svešie?Kopš kura laika kļuvuši par savējiem?

   • Krievi nav svešie,jo te dzìvo kopà daudz tautìbu un ,kurš nezin,ka Latvija bij Krievijas sastàvà vèl cara tętińa laikos,,,,,,tad jau svešàki varètu saukties tàlo zemju,eksotisko valstu pàrstàvji

    • Tas, ka krievi okupēja Latviju 4 reizes, nepadara viņus par savējiem. Okupanti ir okupanti.

     • тебе остаётся только вскинуть руку в приветственном зиг хайль!

    • Krievija savulaik “uz mūžīgiem laikiem”atteicās no jebkādām tiesībām uz Latviju.Diemžēl tie “mūžīgie laiki “diez cik ilgi nevilkāsāpat kā līgums ar Ukrainu par Ukrainas atteikšanos no kodolieročiem un Krievijas garantēto teritorijas nedalāmību.Dikti jau uzrticams sadarbības partneris it tā Rušņa.

    • Tad jau vāciešiem uz mums lielākas tiesības, viņi te valdīja krietni ilgāk par bārdainajiem bajāriem 🙂

 32. Nez, vai bagātie krievi pieļaus, ka viņu “dāčām” kāds raķetes te stellēs iekšā.

  • Priekš kam raķetes? Rīga okupēta bez raķetēm un Jūrmala arī.Jēkaba iela,MK un Rīgas pils ir tikai Latvijas viltus teatrāla dekorācija,jo ne jau viņi lemj kas notiek Latvijā.Ventspilī ir Kremļa meitas uzņēmums,jo KĀ var pasūtīt muziku valstī lielākais krimiķis Latvijā?Kur pasaulē vēl kas tāds notiek?Vakar Pundurs jau klupa virsū kancelejas vadītājam,ka tas redz nevis smērē papīrus ,bet neļauj atkārtoti analfabētam no KNAB Strelokam neturpināt graut KNABu.Mums nav faktiski valsts kā tādas pasaulē pieņemtajos rāmjos.Noziedznieki stūrē valsti uz pamatīgām klintīm un 100 Saeimas debīli korumpanti to AKCEPTĒ>

   • Jums ir slima fantãzija? Jûs runàjat ,ka Latviju vada Punduris? Pirmkàrt ir zemiski apsaukàt cilvèku

    • Cien.es būtu laimīga,ja tā būtu tikai mana fantāzija,bet tā tomēr ir nātnā patiesība un to jūs zināt tikpat labi kā es !Kur tad jūs redzat apsaukāšanos? Tā arī ir nātnā patiesība,jo viņš ir pundurs salīdzinot ar videjo latvieša augumu !!Izanalizējiet tā krimiķa runas un intervijas tad mana apzīmējuma būtība ir smieklīga,JO piem.NATO NAV !!!okupanti Latvijā.To dullo veci es,ja būtu NBS spice ,iesūdzētu tiesā par supermeliem.UN šis ir tik daudz nomelnojis un nogānījis citus LV cienījamus cilvēkus,ka Pundurs viņam ir kā pagodinājums !!Viņam par mutes brūķēšanu derētu pilsonību atņemt !!!Ko tik šis nav samurgojis Krievijas TV !!Kangars !!

 33. Karā nav labo un slikto. Karā ir tikai karojošās puses. PSRS sabrukšanas rezultātā NATO praktiski bez kautiņa pievāca puseiropu. Un ir pilnīgi vienalga, cik letiņi tērēs tā sauktajai aizsardzībai, jo ārkārtīgi maz ticams, ka NATO tāpat vien kaut ko atdos krievam. Ja nesarunās … Taču tad mūsu “abi tanki” un zemeņsargi tāpat neko nelīdzēs …

 34. Ko tad jūs paši atbalstiet SC? Tā ir vispopulārākā partija.
  Varēsiet priecāties par dzīvošanu krievijas sastāvā 🙂

  • SC ir vienkàršo łaužu pusè,tàpèc tik liels atbalstìtàju skaits,,,,,aizmirsàt ,kà viena kundzìte grasìjàs padzìt abus kakîšus no Rìgas Domes kopã ar Nilu,bet,,,,rezultàtà. Tauta pašu kundzìti neievèlèja,,,jo ,ja nemïl dzìvo radìbińu ,nemìl arî cilvèkus

   • ir tie “vienkāršie ļaudis”,kuru pusē-tavuprāt -ir SC?Ja jau tā domā,tad runā skaidri:SC ir latviski nerunājošo pusē un pastāv uz to tiesībām nezināt Latvijas valsts valodu un latviešu pienākumu zināt un lietot bijušās okupētājvalsts valodu.Bet tās aptaujas jau notiek galvenokārt Rīgā,kur mitinās gandrīz visi Latvijā atvaļinātie PSRS militāristi-no turienes arī tā popularitāte.

 35. Kapec vajag ka maukai meklet sev saimnieku? Vai tad Latvija nevar but neatkariga valsts.? TIkai nevajag par to ka ir maza valsts, Switzerland ir maza valsts bet neatkariga.

  • Kaut ko tik stulbu izdvest,nu zini?! Mēs bijām 50 gadus okupēti un mums arī šodien nu vismaz 40% okupantu pilna valsts kas darbojas pretvalstiski kaut pa kluso un pāc iespējas nemaksā nodokļus.Papēti lielākos nodokļu krāpniekus,Ko var murgot.Ko mēs darītu bez ES naudām?

   • oppā, oppā, okkupā! Atbildēt

    Vai tik tu nedzīvo okupantu uzceltā namā un nelieto dažu labu vēl okupantu ražotu mēbeli? Un kā ES nauda ir nonākusi pie tevis – ar ubagu pārtikas paku?

   • Tie,kuri strãdà paši pelna,bet Eiro savienìbas naudas pievàc slinkie,,,un ja nebûtu ES naudas arî slinkie stràdàtu,Latvija pastàvèja arì bez naudas no ES

   • Neciešu kaķus un visu kaķveidīgu! Sen jav vajag kaķu smaku iztīrīt no RD.

  • latvju nacionāliste Atbildēt

   Es gan piekrītu pilnīgi Andre. Visa E.S. ir p..kaļā.
   un tiem, kas te saka ka dod kaut kādas naudas, tas ir smieklīgi. Cik paņem…:) Sitādus darbaspēka resursus dabū no mums, noieta tirgu.. Tā ir māņu doma, kas gūta, ietekmējoties no E.S. pašreklāmām, ka kopējā bilancē tas viss mums dod pozitīvu pienesumu. Grauti tiek paši pamati. Tauta tiek drupinata un izšķaidīta. Kas ir pamatu pamats.

 36. Ka komentāros neko daudz citu kā vien trolļu vaimanas lasīt nav iespējams.

 37. Otto Ozols ir tikai kārtējais ekstrēmais liberālis un tautas intereses viņam patiesībā nemaz nerūp. Kā tikai tiek izteikts liberāļiem neērts viedoklis, tā uzreiz tiec apkarināts ar sliktā Kremļa,Putina,Krievijas, utt nozīmēm.
  If in doubt blame, Russia!

 38. Kurš gudrais Otiņam pienesis šīs slepenās ziņas? Vai visās partijās pabijušais Leiškaln- onkulis, kurš sievastēvs Jaunpupam?

 39. Viss ir ļoti elementāri: Mūsu vadība domā tikai un vienīgi, tikai un vienīgi kā piebāzt savas kabatas -tūlīt un tagad! Austrumi (sauciet kā gribiet , skatās drusku tālāk-viņiem vismaz ir ideoloģija (mūsu sapratnē slikta vai laba), bet ir….

 40. LOOTI labs raksts! Piekrītu 100% !Kapēc LV neatver kaut tos čekas maisus kuri IR palikuši?Tapēc,ka LV ĻOOTI liels %-ts iedzīvotāju sadarbojās ar VDK,ieskaitot piem. pirmo “neatkarīgās”Latvijas spici.Par pašu Godmani lasīju Johansona / VDK šefs/atmiņās.Un tādi bija vismaz 2/3 ,UN IR, valdības,Saeimas,ierēdņu ,spēka struktūru/ ieskaitot DP !!/ utt. amatvīru un sievu !!Daļa ir čekas stučītāja vai iespējams kadru ierēdņa,Pundura “stipendiāti”.Brigmanis,Ādamsons,Turlajs utt. Buntītēm katrā partijā !!Es pat neminu kremļa bandu no SC ar Ušaku / Hapilova korišu/ un Urbi / Kremļa labo roku vai kreiso kāju/ darbošanos Saeimā,”Baltijas forumā”utt.
  Vienotību likvidēja Āboltiņa ar savu Astoņkāji,esmu par to pārliecināta,jo to pierāda visa viņas darbošanās.NA ir degradējusies,jo kremlim ir tik daudz rafinētu paņēmienu kā un kur atrast skeletus.
  Valstī faktiski NAV ne amatvīru ,ne partijas,kam rūpētu Latvija un LATVIEŠI.Vakar redzējāt TV-7 “Točki nad “I “? Tāds stulbeņu bars,kuri nesaprot kas ir “NELOJĀLS”valstij”.Rafaļskis,Ušaks,Gopaņanko,Osipovs un banda ir “LOJĀLI”?Bet KĀ tad nosaka,ka IR “lojāli”?Politiskais ganāmpuls un “spice”paliek arvien lielāki koloboranti un arī stulbi,neizglītoti pašlabums meklētāji !
  KAD nolikvidēs pielaidi lielākajam KRIMIĶIM pie plašsaziņas līdzekļiem? KAPĒC man jāklausās viena LV dona Karleones rupjo,stulbo ,pretvalstisko murgošanu??Kalnmeiers – kuram tas kalpo?ES patīkami pārsteigta par to,ka KNABa komisija VISUS!! izbrāķēja,jo es daudz ko zinu par Strelčenoka gaitām. NEDER !!!

  • А ведь у вас истерика, мадам! И с чем, собственно говоря, вы согласны то? С тем, что ваша элита не справилась, а америка вас бросит на произвол судьбы, как обычно делают с шестёрками?

   • Kā jau rakstīju STULBUMS un kremļa kājslauķa sindroms nav ārstejams.Lai kā tev un līdzīgiem to gribētos bet NEKAD ASV mūs ņe brosit,jo pat 50 okupācijas gadus viņi neatzina LV okupāciju.Pateicoties viņiem arī kerzas zābaku armiju izferķēja no LV.Skaties labāk krievijas TV Doždj .Trakas lietas notiek tavā Rodinā!Brūk kopā ,badojas utt,Putins tautu baro kā 1917.gadā ar lozungiem un ielu gājieniem ar sarkanām lupatām.Cik ilgi viņš spēs tautu pabarot ar saukļiem?Bet redz tās pašas ASV sankcijas vēl netiks noņemtas un pat to pašu “buša”kājiņu nebūs.Slāviņ,nu gāžas kopā tava krievija !Re pat jūsu penšiem Putins neatrod naudu indeksikācijai.Bet stulbus pieminekļus gan apmaksā. NONSENS !!Nevaktē mani,jo tavi suņa lāsti – debesīs.Brauc palīgā Rasejai !!

    • как обычно.. в чужом глазу соринку видим, в своем бревна не замечаем (с)
     вместо того, чтобы рассужать, что делает или не делает Путин, лучше обратите внимание на то, что делают наши “балелини”. Пенсии, пособия, зарплаты – всё урезано, причём своим же латышам, зато есть Замок Света и Золотой мост, постоянное повышение зп чиновникам.
     Когда вы уже зенки протрёте свои от этой националистической плесени:?

  • Pilnībā piekrītu Jūsu komentāram.Troļļi savu melno darbu dara lieliski jo Latvijas sabiedrības attieksme pret savu valsti ir negatīva.Valstiskuma sajūta cilvēkos okupācijas gados tika iznīdēta jo LV bija iznīcināta
   .

  • piekrītu Jūsu komentāram.Mēs paši brīžiem par savu valsti izsakāmies nievājoši.Nav mūsos valstiskā domāšana,patriotisma.Troļļiem darbības lauks,pateicoties mūsu gļēvulībai,aprobežotībai, mantkārībai ir ļoti piemērots LV lēnai iznīcināšanai.

 41. nekādi krievi te pie varas netiks!! atšaus un miers!!

 42. Kāda mums daļa gar Krievijas mēdijiem! Tie attiecībā pret Baltijas valstīm nav mainījušies kopš 1920. gada. Kurš Latvijā tic putinoīdu propagandai?

 43. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

  • Es domàju ,ka tie Lumpeńi ir trołłi,kuri izliekas ,ka ir tauta un it kã pauž viedokli no tautas,,,nu nav mûsu tautà tádu analfabėtu

 44. Vai visi šie komentētāji ir Latvijas tauta? Kur tādi mēsli radušies?

  • Kate 31 % Latvijas iedzīvotāji noteikti domā līdzīgi Ozolam [ tie esam mēs maznodrošinātie] .
   Labu jau neko nevaram vairs gaidīt ,jo tik strauji algas nav cēluši paši sev nevienā Valdībā . . .

  • Izsūti, izkauj tautas labākos pārstāvjus, atstāj verdzīgi paklausīgis, paliks “tauta” kam nekāda iedotā brīvība neko nelīdzēs. Kas ilgosies pēc sava izvarotāja, kas bija to barojis ar lēto desu.

  • Nu gan tà humora deva sasmìdinàja,,,,apvainoties te var tik tas,kurš patiesi ir LUMPENIS

  • Tàpèc jàrunà tikai GUDRAJIEM,,,bet katrs sevu viedokli uzskata par gudrìbas kalngalu,,,ko darìt? NEAPSAUKÀT un Nelamàties! Tomèr lasìt šo ir łoti interesanti un var pat izsmieties,kas uzlabo fizisko veselìbu,,,,,garàs dzejas rindas arì tèmè uz kàdiem personàžiem,,,,tik krãsaina sabiedrìba,,,tàpat ,kà seriàls Ugunsgrèks citus sajûsmina,citiem riebjàs,,,,citam patîk màte,citam meita ,bet citam kleita BET VISUS APVIENOTU cèla ideja UN AUGŚÀM CELSIES GAISMAS PILS

 45. Interesanti paskatīties, kā strādā propagandas bazūnes. ja ar apdzērušā militārdeģenerāta provokāciju nekas nesanācu, nu steidzami jāmurgo citas pasakas. Galvenais neatslābināt naida kurināšanu.

 46. uzkaitītie gadijumi MOLDOVA ,Ukraina -tās ir valstis kuru ekonomiskā un sociālā attīstība atrodas pēc padomju perjodā aptuveni 1995-1998 gadā ! Tātad ,salīdzinājumam arī notiekošie procesi atbilstoši tiem kādi noritēja Latvijā tālajā 1995-1998. Moldovas gadijums ir objektīva Eiropas attieksme kuras krop;igākais vaidols būs vērojams Ukrainā. Līdzīgi procesi ir vērojami 2 miljonu lielajā Melnkalnē kuru ES nekādīgi nevēlas uzņemt ne arī atri integrēt ! Vilcināšanās ar Moldovu un Melnkalni tikai aktivizēja krievijas ārpolitikas centienus… Ukraina ,m….jā , Tā vietā lai Francija vai Vācija ņemtu un aktivizētu īpašo sadarbību —Integrējot savās ekonomikās ,tās bremzē ! Skatās Krievam mutē !

 47. Objektīvs fakts ! Šoreiz minot frāzi no Gogoļa ”nav ko vainot spoguli ja purns šķibs”. Moldova -jā prokrieviskie spēki 52% pret 46% Eiroorjentētiem ,kapeic ? Tapeic ka Moldova zaudēja piekļuvi Krievijas( NVS) tirgum nesaņemot Adekvātu piekļuvi ES tigum un speciālo attīstības finansējumu-Eiroprojektu veidā ! Tas pac vērojams UKRAINĀ ! Lai palīdzētu Ukrainai ir javeic reformas un staidzami jaieintegrē Eiropas tirgū : aviobūvē ,mašinbūvē, kuģubūvē ,dzinējbūvē ..tā ir 46 milj. valsts ! Ja tas nenotiks ….sekas ir fatālas netikai Ukarainai bet arī EIROPAI ! palaista vēsturiska iespēju loga, moments ! Kurš var uzņemties mentora lomu un piedāvāt Ukarainai Maršala plānu -Eiropā ,vai Francija, Vācija ,Lielbritānija ? Atliek tikai ASV un Kanāda ! Vai Eiropas, game over ?

  • Nu neintegrēs neviens viņus Atbildēt

   Nav vajadzīgi Eiropai konkurenti aviobūvē, kuģubūvē u.tm.l. ! Eiropai vajag tikai- lētas izejvielas, lētu darbaspēku un noieta tirgu savām precēm! Un to visu var dabūt bez integrācijas . Un ja vēl papildus var ieriebt Krievijai….

 48. Nabadzinsh,apenes pilnas no baileem, ka beidzot cilveki ir izkodushi cauri LNNK, TB , Vienotiibu…ka beidzot ir noriebies klausities,kur jaiet ,kad tu neesi apmierinats ar to bardaku, kas notiek valstii,ar algam un tolerancem,ar tikumibu un patriotismu, ka valsti ir tas skaistais izteikums—-tu tachu neko nevari manit,kaatikai attieksmi…Tik tiesham , Ozol, kaa ir nacies taa , ka saimnieki slikti stradajuhsi un kas vinjus ir vadiijis? Kaa tas ir naacies, ka notiek tas, kas notiek- Latvija izmirst, izbrauc un ir iedzita dzivnieku izdzivoshanas limenii? Mekleesim atkal vainiigos Sasknju? Atkal vecaa dziesma – tie krievi?

  • Un mūsu Saskańas Atbildēt

   putinisti spēs sagādāt ko labāku? Nē! Tikai sliktāku. Bez korupcijas tie nespēj elpot…. ne Krievijā un ne te. Paskataties kā parastie cilvēki slīgst nabadzībā Krievijā. Ari tāpēc Putins pūš savu narkotisko melu miglu lai iemidzinātu tautu patriotiskā varonības sapnī … kas neizbēgami pārvērtīsies šausmīgā murgā.

  • to pretīgi no meliem Atbildēt

   Ah tu kremļa padauza! Tev viss ir slikti,bet tomēr tupi te? Nu tad iefiltrējies RD un tad redzēsi kas tur notiek!Tev maitai nepietiek,ka rīga,Jūrmala utt.ir pārkrievotas un latvietis Tēvzemē nevar pat par sētnieku strādāt bez okupantu val?Smadzenes atmiekšķējušās no kremļa propogandas?Tavs saskaņietis Saeimā pat prezidijā tup un visu pienes Vešņakam.Ko tu vēl gribi nelieti?Lai visi varu kā 1945.gadā sagrābj okupanti?Tādu mankurtu dēļ kā tu ir pilna varas vertikāle,tapēc arī neiet kā citās Baltijas valstīs !Tādus kā O.Ozols uz pirkstiem var saskaitīt.Pie tam vienas rokas,bet tādu kā tu pārpildīta Latvija !

   • To pretîgi no meliem,,,,šo degsmi labàk ielikt labos darbos,nenaidoties un nelamàties,,,,jo faktiski Virs zemes nav taisnìbas,,,,varbût Veidenbaumam taisnìba?

  • Pretîgi no meliem!!! Piekrìtu Jums ,malacis! Greizo spogułu karałvalsts!!! Tauta ir kà mazs bęrns,kura gudri jàvada. Un vėl mirdinàta badà galîgi zaudè sajègu un turpina balsot par partijàm,kuras izputina ,iznìcina ,lauž zaru,uz kura pašas sėd,

 49. Vispirms padomā par to, ko es runāju un tad komentē. Es nerunāju par aplamībām valstī, kuras, protams, ir jākritizē, bet par to, kādu ietekmi šī nepārtrauktā negāciju tiražēšana masu medijos atstāj uz cilvēka psihi, viņa uzskatiem un sabiedrības noskaņojumu. Tās ir divas dažādas lietas. Protams, rakstīt par ekonomiskām un sociālām nebūšanām ir žurnālistu maize, bet tajā pat laikā žurnālistam ir jābūt ļoti atbildīgam par to, ko viņš raksta un runā. Jo masu mediji ir ļoti spēcīgs ietekmēšanas līdzeklis, ar ko var ļoti labi ietekmēt un pat “nozombēt” gan cilvēku uzskatus, gan sabiedrisko domu. Uzskatāms piemērs tam ir šodienas Krievija. Varbūt esi kaut ko dzirdējis par t.s. konformisma efektu socioloģijā un psiholoģijā? Labi atceros padomju laikus, kad ar masīvu padomju mediju propagandu tika panākts, ka pat ļoti izglītoti cilvēki noticēja šīm marksisma mācības pasakām. Pats tādus cilvēkus pazīstu un viņi šodien atklāti atzīst, ka tā bija toreizējo mediju un propagandas ietekme. Lūk, par ko ir runa! Ar masīvu un regulāru kritiku medijos tiek mēģināts elites varas pārstāvjus “vest pie prāta” un tas ir labi, bet vienlaikus, patīk tas mums vai nē, tiek dzīts ķīlis starp valsts varu, tās institūcijām un pārējo sabiedrību, radot tajā neiecietību, pesimismu un pat naidu ne tikai pret šo varas eliti, bet arī pret valsti kopumā. Un tas jau ir bīstami. Skolā esmu gājis pietiekoši, lai šo problēmu analizētu. Jautājums tikai ir: kā savienot šīs divas pretējās lietas?

  • Bet skatoties uz notikumiem pasaulė ar paša acìm,it viss ,atbilst patiesìbai,ko Krievijà runà par Latviju,,,mès tak paši klibojam,,,,mums jãdara daudz,daudz,lai mûs minètu par paraugu pasaulei un tas IR IESPÈJAMS

 50. Pierobežniece Anna Atbildēt

  Lai tie abi es un usa π de rasti kratās ātrāk. Valsts budžeta rijēji. vecos armijas lūžņus bāleliņiem balteņiem notirgojuši, rebes ok. Laupītāju bars. Vismaz atgūsim kaut kādu neatkarību. Bet tagad – armijnieki izdarās mūsu zemē kā laupītāji – sitīs pa ģīmi, lauzīs degunus – un nekas. Mūsu likumdošana uz viņiem neattiecas. Ejiet ratā un to stulbo ozolu lai parauj līdz. atradies eksperts. Latvju kanālos un radioprogrammās nav ko ne redzēt ne dzirdē. kad tuvosies vēlēšanas, tad vispār jāslēdz nost. Jūs nemākat sniegt objektīvu informāciju. Tikai – krievi nāk – bļaut. Mērkaķu bars.

  • Pierobežniece Anna,malacìte! Pareizi katrs vàrds!! Otto ir jàlabojãs un jãstrãdà tautas labà,vèl jauns ,tad Dievs svętìs Otto un Latviju

 51. Ai, ai, ai !! Atkal balsi pacēlis Otto-Haims Ozols-Barkovskis!! Vai tiešām Latvijā nav spēki, kuri varētu gudri atbildēt un, vulgāri izsakoties, “aizbāzt muti” demagogam un krievu slēptajam aizstāvim aprobežotajam “žurnālistam” Otto-Haimam? Būtu jau nu laiks…

 52. ja Jānis Bordāns taisīs partiju, tad būs par ko balsot. Agrāk par NA balsoju, bet liela vilšanās no viņiem daudzos jautājumos.

 53. Jā Otto Ozolam ir taisnība – bet runājot par sevi un savu ģimeni tad uz vēlēšanām 100% iesim un balsosim vēlreiz par NA, lai arī neesmu pilnīgā sajūsmā par NA partijas paveikto (tas ir gaužām maz), bet pagaidām nerezu alternatīvu par ko man un manai ģimenei atdot savas balsis.

 54. Kamēr ASV vēstniecība turpinās finansēt PRAIDUS, tikmēr neviens saprātīgs cilvēks neticēs viņu “labajiem” nodomiem. Nebūsim naivi!

 55. Vai mūsu valdība ir slēptie Putina atbalstītāji? Tas, ko viņi šobrīd dara, ir vairo satraukumu un šašutumu tautā!

 56. Latvieši, mīļie, kāpēc mūsu valdība centīgi strādā pie scenārija, lai lai bezcerība aug augumā?!

 57. Sen jau laiks arkratīties no tās ES diktatūras. Vai kāds var nosaukt kaut minimālo labumu, ko tā ir devusi?

  • Tikai pilnīgi akls vai prāta ziņā apdalīts var neredzēt to, ko ir devusi ES kaut tīri materiālā ziņā. Platību maksājumi zemniekiem daudzu gadu garumā. Līdzdalība tūkstošu traktoru un kombainu iegādē. Liepājas Lielā dzintara, Cēsu koncertzāles un Latgales Gors celtniecība. Visu Latvijas pilsētu ielu noklāšana ar ķieģelīšiem. Talsu un citu pilsētu promenādes. Tā ir tikai daļa, kas pirmā iešaujas prātā, kad domāju par to, kur ir izmantots ES finansējums. Jā, arī daudzdzīvokļu māja, kuras renovācijai puse naudas tika saņemta no ES.

   • Jums , laikam , ”atleca” no tās ES naudas un uzcēlāt sev villu ar ķieģelīšiem noklātu pagalmu un trīsmetrīgu sētu ap villu, lai prastie ļautiņi, kuriem neatlec no ES , neredzētu kā Jūs dzīvojat par ES naudu. Prastajiem, kuri barojas no valdības pasniegtajām drupačām, no ES nekāds labums netiek. Tie veidotie ķieģelīšu celiņi, renovētās mājas, iedēstītie kociņi arī ir varas drupačas tautai, lai redz, cik labiņi un gādīgi to darīt par ES naudu, jo no tās pašiem labdariem ”atlec”. Un par to visu, būs jāmaksā prasto cilvēku bērniem un mazbērniem, jo par velti esot tikai siers peļu slazdā, bet par to arī ir kādam jāmaksā. Lauksaimnieki, savās blēdībās arī ir ”atlecinājuši” sev no ES naudas. Kas no tā tautai? Pateicoties tam, ka var no ES saņemt naudu Latvija ir izauguši vareni miljonāri, jo tā naudiņa nav domāta prastajiem nemākuļiem. Tie, kā izteicās pazīstamā žurnāliste ”lai sūkā ledu”.

 58. Drausmīgas prognozes,kuras ir ļoti iespējamas,pateicoties pašu latviešu vēlētājam.

 59. Latvijā “….varētu būt skaidrojama pavisam vienkārši: pašreiz valdošās koalīcijas proeiropeiskais kurss nav devis nekādu labumu vienkāršajiem …” latviešiem (latvieši, domāts – visas tautības).
  Ir četras galvenās nelaimes- (1) darbojas organizētā noziedzība valsts un sabiedriskajās struktūrās un no tās varas partijas (visas partijas, kas Saeimā, nevis tikai koalīcijas) nevar atteikties no iemaksām un šo naudas maksātāju ietekmes; (2) valsts iestāžu nomenklatūra taisa sev un saviem sponsoriem izdevīgus, pret tautas interesēm vērstus likumus un tie iet cauri, jo ministri neko no likumiem nesaprot, spiesti uzticēties vai tas, ka nomenklatūra pārzina, kā “iekost “ministriem vai valsts sekretāriem šajā ministrijās un šie pēdējie spiesti pakļauties un savu partiju pakļauj provokācijai, drīzāk netieši, prestiža graušanai un tml. (3) deputātu vairākumam nav varas nesēja spēka, bieži trūkst zināšanu, trukst drosmes iestāties pret saviem bosiem, kuri taisa rebes, par kurām deputāti daudz ko zina – tas ir, Saeima ir vaja un mazspējīga pārvarēt “jurmalģeitas”, “lemberggeitas” un citas ģeitas; (4) Spēkā ir politiskas krāpšanas Vēlēšanu likums un tauta nav spējīga “patīrīt” varu, tiek atklāti apmāta, iemānīta balsot par tiem pašiem ar saukļiem- jauniem sagraus valsti, viņiem nav pieredzes, viņi sevi nav pierādījuši, neko tādu paliekošu nav izdarījuši, pazaudēsi balsi, ja balsosi par sīkpartijām (politiski huligānisks izteiciens “sīkais”, ko labi vazā žurnālisti, tajā skaita TV, Radio u.c. ) , gaišie prāti, kuri izcili raksta un stāsta par Latvijas aplamībām un noziedzību valsts sektorā ar “likumīgiem”paņēmieniem, sev taisītiem likumiem, arī partijas, kuras parasti izstumj no Saeimas , nelaiž deputātos, neko neierosina, nesaprot, kas jādara, lai mainītu politisko sistēmu, turpina šķērdēt savu naudu vējā, proti:
  Būtu jāiet uz referendumu par
  1922. gada (1925.gada uzlaboto) Vēlēšanu likuma nobalsošanu, kas dotu iespējas vēlētājiem izmantot tiesības – “GROZĀMOS SARAKSTUS”- savā izraudzītajā vēlēšanu listē ierakstīt sev vēlamus deputātu kandidātus no citām vēlēšanu listēm, svītrot nevēlamos un tas jau nozīmētu, ka ir iespējas nobalsot “PRET”. Esmu lasījis atsauksmes par tagadējo vēlēšanu likumu, liekas, ar nosaukumu – Vēlēšanu likums – politiska afēra.

  Lai kungi grozās kā grib, vēlētājs varētu atlasīt un ievēlēt nopietnākos deputātus no “sīkpartijām”, izsvītrot, izbalsot nejēgas un nodevējus.

  • It kā laba doma par tiem grozāmajiem sarakstiem, bet atcerēsimies, ka tas bija viens no starpkaru Latvijas parlamenta sadrumstalotības iemesliem, kas noveda pie ulmaņlaikiem ar visiem zināmo iznākumu

 60. Manā uztverē problēma nav tik daudz ekonomikā, kā frāzē, ko pats pateici: “Krievijas medijiem atliek tikai pārpublicēt Latvijas mediju materiālus”. Skaidrāk nepateiksi! 25 gadus visi Latvijas mediji to vien ir darījuši, kā noskaņojuši Latvijas iedzīvotājus PRET latviešu partijām un Latvijas valsti. Īpaši centīgi ir bijuši NRA un LNT. Oficiālie šī negāciju presinga iemesli, protams ir ekonomiskie un sociālie faktori, kuru dēļ te visi cepās! Bet neesat taču mazi bērni, ka nesaprotat, ka jebkāda ilglaicīga un sistemātiska negāciju plūsma no saziņas līdzekļiem ir nekas vairāk, kā vienkārša propaganda, kas negatīvi ietekmē un noskaņo cilvēkus PRET šo valsti un arī pret latviešu partijām, kas ir pie varas. Neesmu nekāds Putina fans, bet tas ir pilnīgi pretēji tam, ko dara Putina mēdiji un propaganda Krievijā – tā noskaņo savus cilvēkus PAR. Ka tas tā ir, palasiet jebkurus komentārus. Tā ka vislielākie “nopelni” negatīvu uzskatu veidošanā cilvēkos ir mūsu pašu žurnālistiem un nav ko te meklēt utis svešā kažokā, ES un ASV diplomātos. Neviens jau nenoliedz, ka konstruktīva kritika ir vajadzīga, tikai atbildīgs un zinošs žurnālists zina, cik tālu var iet. Bet mūsu masu medijos šī kritika ir novesta līdz BEZATBILDĪGAM ABSURDAM, kas jau skar valsts drošības pamatus un iespējamu varas maiņu. Atcerieties, ka visus tos, kurus jūs tik iznīcinoši kritizējat, paši vien esat savēlējuši. Vai tad jums pašiem nekādas līdzatbildības par to nav? Nu ko, varēs jums uzcelt pieminekli, kā vajag manipulēt ar sabiedrisko domu. Nešaubos, ka kreiso uzskatu piekritēji-žurnālisti to visu dara pilnīgi apzināti.

  • Nepopularizē aplamības, jo no tava teiktā izriet, ka pie drošības jautājuma ir vainīgi žurnālisti un negatīvo komentāru rakstītāji un citi, kuri stāsta par korupciju un ļaunprātībām varas struktūrās.Tu laikam neesi gājis skolā vai izbraucis cauri ar vieglo, neesi lasījis grāmatas. Ta runāt nepiedienas: “…mūsu masu medijos šī kritika ir novesta līdz BEZATBILDĪGAM ABSURDAM, kas jau skar valsts drošības pamatus un iespējamu varas maiņu …”.
   Iemesls gan ir citur – mūsu vara ir tik nokorumpējusies (un Eiropas Savienība to neredz un nedzird) un turpina šo kursu nostiprināt likumos. Kas tos taisa un kā taisa likumus, kas tos apstiprina, nav svarīgi, tie daudzkārt ir taisīti korumpantu interesēs un šī nocietinājusies vara nedzird žurnālistus, tautas kliedzienu, pat Tiesībsargu. Atklāj VID policijā šoku, prokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata vai tml. Kāds ir Kriminālprocesa likums, pēc kura tiesa strādā. Viss ar korupcijas iespējām – ļauj vilcināšanu, ļauj ākstīties tiesās, pieprasot dažādas privilēģijas un 10 gadus tiesā vienu apsūdzēto korupcijā …

   Ja Eiropai raksta, ka Latvijā īpašuma reformu process ir veikts, ir ticis virzīts pēc organizētās noziedzības pazīmēm, atbild – tā nav mūsu kompetence, skatiet jautājumu savā nacionālajā valstī, lasi lai spriež tie paši, kas izdara šos noziegumus, mums tas neinteresē. bet ja spīdzina zivis, rezervuārā tirgū par daudz, cūkas slikti tur, cietumniekiem nav privilēģiju – tūlīt to izskata Eiropas institūcijas vai Eiropas Cilvēktiesību tiesa.

   Tu neesi sapratis, ka Latvijas vara ir tā, kas dod ieganstu graut valsts drošību (arī ar necīnīšanos pret aplokšņu algām, ievieš medicīnas kvotas, kas dzen nāvē cilvēkus u.c.)

  • Šo Ozola sacerējumu Krievija patiešām var pilnā apjomā izmantot savā propagandā. Pilnigi piekritu – Krievijā korupcija un valsts izzagšana pašreiz ir neredzētā līmenī un tomēr, tauta, zinot to visu, atbalsta Putinu. Tā kā droši var teikt, ka tā ir avižnieku vaina, proti, musu mēdiji strādā Krievijas labā. Tā NRA, pa piemēru, ir īsts krievijas aģentu pereklis.

  • Neviens nevar noskańot pret kaut ko ar meliem,,,,cilvèki redz darbus. Un tukšà runàšana ir salmu kulšana

 61. Krievija ir Krievija , bet neredzēt šeit mūsu un rietumu valsts izzadzējus , liberāļus , sorosiešus , Stambulas konvencijas slavētājus , kapitālistus ir mans sapnis.

 62. par to jau daudzi vairs pat nebrīnās, jo 25 gadus visa Latgales pierobeža dzīvo Kremļa informācijas telpā, trešdaļa Latvijas ir zem Krievijas informatīvās ietekmes un dzīvo “Looooti slikti, Rīga nav valsts valstī, viss šajos gados ir rūpīgi darīts, lai pašiem tautiešiem noriebtos šie galēji labējie ar nenormālo korupciju un tautas grimšanu arvien dziļākā nabadzībā.Tautu pārvalda kangari, kuri jau sen paslepen ir pārdevušies Kremlim, nav jāmeklē ienaidnieks- tas ir tepat mūsu tēvzemē, kas pārdod savu zami un tautu.

 63. Jūrmala – pats labākais piemērs kā tas notiks 3 A kāds zvans un = ZZS + Saskaņa līdz lieta darīta . Arī prezidenta paraksts jau garantēts ( atkal 3 A zvans un modes žurnala modelis paraksta ).

  • Kādā informācijas telpā arī nedzīvotu nabadzību nenoslēpsi,tā kā nestāstiet pasakas ka tautā neapmierinātība pieaug tāpēc ka kāds ko viņiem stāsta,bezdarbs,nabadzība,veselības aprūpe nav atkarīga no mēdijiem bet gan no valsts virzības pa atīstības ceļu,ne vis melu,naida kurināšanas un cilvēku nodzīšanas bezizejas stāvokļos.

 64. Ļoti labs pārskats kas notiks tuvākā nākotnē. To derētu iegaumēt katram kam Latvija ir svēta un grib dzīvot brīvībā.

 65. «Шеф, всё пропало! Гипс снимают, клиент уезжает!» (с)
  Этот опус – яркая и очевидная истерика гоподина Озолса. Очевидно, эта статья отражает то чувство растерянности и даже страха, которое объективно есть у части латышской элиты. Ведь результаты правления этой элиты оказались совсем не такими радужными, как им хотелось бы. Конечно не в части своего собственного благополучия, тут у них всё в порядке, а в части состояния самой страны, которой им доверили управлять и народа этой самой страны.
  Ведь элита это не весь народ, а только его часть. И она может процветать только тогда, когда и остальная часть народа живёт относительно достойно, без социальных потрясений, с работающими социальными лифтами. А ведь этого уже давно нет. Социальное неравенство и уровень бедности поражают воображение. Запахло жареным и острых нюх автора этот запах уловил. Латышская элита очень боится потерять как своё привелигированное положение, так и украденную в процессе прихватизации собственность!
  Но винит в этом, господин Озолс, всех, от американских дипломатов до российской пропаганды, но только не саму латышскую элиту. Господа, отсутствие конкуренции элит, которое вы устроили, специально устранив даже призрачную возможность доступа к управлению страной представителей русской общины, привело к закономерному результату. Вы не справились с управлением страной, вам пора уходить!

 66. Kāpēc tik smagi cīnīties pret Krievijas propagandu? Tāpēc , ka pret reāliem faktiem ir grūti cīnīties..lv dzīve Eiropā IU r kļuvusi sliktāka nekā pirms ES, demogrāfija ir pagalam, parāds- miljardos… Kam mums tāda ES? Eirāzijas savienībā būs darbs un tranzits

  • Kur būs tas darbs, kremļa draza, Kolimā vai ?
   Parādi savu ģīmi uzdzimteni, nevis slēpies aiz kaut kādiem burtiem…. .

   • Kad sàkat lamàties,tas nozîmè ,ka patiesìba kož acîs? Ekonomika ir sagrauta,tur tas sàls,,,,ne tauta tur vainìga,bet neprašas valdìbà,,,,,nekursim naidu starp tautàm,ne naidu savà starpà,,,STRÀDÀSIM, lai uzlabotu situàciju,,,nevis sitìsim pa sliedèm,lai domà ,ka vilciens nàk

  • Kur būs tas darbs, Kolimā vai ?
   Parādi savu ģīmi tarakān, nevis slēpies aiz kaut kādiem burtiem…. .

   • 5.kolonna veesta atkal Brivaja Eitopaa no helsinkiem! Shitie peckara luuzeri ,par to vien sapnjoja , l;ai iznicinatu to, atstaja pec sevis, kad muka uz kanadu, ASV, Vaaciju, Zviedriju, Somiju….butu palikishi sheit ,tad varetu te brekt ka plesti azhi

  • Kur būs tas darbs, Kolimā vai ?
   Parādi savu ģīmi tarakān, nevis slēpies aiz kaut kādiem burtiem…. .

 67. Krievijas federācija nav PSRS. Un Latvija ir likumīga suverēna Valsts struktūra.
  Jebkurš uzbrukums mūsu Valstij ir uzbrukums visām Eiropas Valstīm.
  Ja Latvijā nav sakārtota ekonomiskā puse tad to ir jāsakārto. Jebkurš Latvijas iedzīvotājs kurš uzskata sevi par krievu tautības cilvēku ir Latvijas iedzīvotājs un nav Krievijas Federācijas pilsoņi jo viņiem nav Krievijas Federācijas pases. Un kurš apliecinas ka viņi ir krievi. Varbūt vecmamma uzbekiete bet vectēvs baltkrievs un bērni lieto krievu valodu bet ir Latvijas pilsoņi, jo viņi ir dzimuši Latvijā. Te Latvijā nekad vairs nebūs citas Valsts ka tikai Latvija, arī PSRS mūs uzskatīja par Latviešiem un mēs bijām Latvijas Republika.

  • Cik naivi.Pirmkärt,Latvijä daudziem ir Krievijas pases,par ko liecinäja garäs rindas Krievijas vĕlĕšanu laikä.Otrkärt, noteikti,ka tie krievi un arï nozombėtie latvieši (diemžĕl) ,kam ir Latvijas pases,balsos par prokrievisko Saskaņu.Tad jau vairs tikai procedüras jautäjums,tas ,protams,var ievilkties,bet ir pilnïgi reäli.Tätad viss atkarïgs no pašiem latviešiem.

 68. Un viss tikai tāpēc, ka nav reālas tautas varas.

 69. Nu zagliigie cuukas domaajat paspeesiet nomukt, nee meesli mees juus dabuusim un tad ar visiem ssmulliem

 70. Kam nav piegriezusies mūsu valsts pārvalde, to var atrast miljonāru sarakstā. Bet teikt, ka apzināti dosimies lāča apkampienos, pie tam dēļ lāča propogandas, tas jau ir galīgs apsurds. Tiesa, dēļ cilvēka faktora protestējot pret klajām nelietībām valdības gaiteņos, var neapzināti misēties un veidoties autora uzburtais scenārijs. Bet šāds iznākums nekādā gadījumā nebūs apzināta tautas gribas izpausme, tā būs jau tautas apātijas un protesta izpausme.

 71. Skaidrs, ka Saskaņa vinnēs nākošās vēlēšanas gan pašvaldībām, gan Saeimā ar tramvaja pieturas atrāvienu. Jautājums tik – vai ar 49% vai ar 51%. Par Saskaņu balsos visi krievvalodīgie un arī puse latviešvalodīgo.

 72. Es gan negāztu visas vainas vienā katlā,bet tas,ka pensionēts latviešu sovjets ar vairāk nekā 40 gadu darba stāžu vēl ir spiests piestrādāt, lai savilktu galus,ir cūka koalīcijas dārziņā.Vajadzētu tiem ļaut vienu sasaukumu pastrādāt opozīcijā.Tas būtu svētīgi un pamācoši gan t.s. patriotiem ,gan citādi domātājiem.

 73. Visu to jau redzēju un jutu 5-7 gadus atpakaļ un diezgan atklāti darbā runājām un spriedām par šiem jautājumiem. Parasti tas, ko runā tauta, pārsvarā arī piepildās. Tautas barometri strādā visprecīzāk, tikai neviens no valdošajiem neieklausās – tik izūina…

 74. Kaut ko stulbāku pēdējos desmit gadus neesmu lasījis…. .
  Tiek darīts viss, lai Krievija pazustu no zemes virsas. Tas jau ir tikpat kā noticis…. . Tā ir pussprādzis mironis, kurš piesmirdina visu pasauli. Toties Izraēla jau ir praktiski sagrābusi varu pār šo teritoriju un ja uzvarēs cionits Trumps, tad puse ASV pilsoņi “kādu brīdi” var atrasties Sibīrijā atjaunotajos lāgeros…. .Tā sacīt:1941 gads jaunā fasējumā… . Domāju, ka šis “otto” arī pilda cionistu pasūtījumus… .

 75. Kaut ko stulbāku pēdējos desmit gadus neesmu lasījis…. .
  Tiek darīts viss, lai Krievija pazustu no zemes virsas. Tas jau ir tikpat kā noticis…. . Tā ir pussprādzis mironis, kurš piesmirdina visu pasauli. Toties Izraēla jau ir praktiski sagrābusi varu pār šo teritoriju un ja uzvarēs cionits Trumps, tad puse ASV pilsoņi “kādu brīdi” var atrasties Sibīrijā atjaunotajos lāgeros…. .Tā sacīt:1941 gads jaunā fasējumā… . Domāju, ka šis “otto” arī pilda cionistu pasūtījumus… .

 76. Mūsu nelaimes ir tās, ka ne mēs paši izcīnījām to brīvību, bet bija ieinteresētas aprindas PSRS kurām tā valsts bija par traucēkli, jo nedeva iespēju parādīt savu bagātību. Un kā ierocis PSRS sagraušanai tika izmantotas Baltijas valstis. Par kādu neatkarību mēs varējām domāt, ja nebija neviena, kas skaidri saprastu mūsu valsts mērķus un līdzekļus kā to sasniegt. Pati tauta jau nemaz nebija gatava mainīt savu dzīves stilu un to mēs tagad ļoti uzskatāmi redzam mūsu attieksmē pret savu valsti. Gadījuma cilvēki pie varas, populisti Saeimā un valdībā, un pati tauta iet vēlēt nedomājot par rezultātiem. Un tad paši brīnās, kā tika ievēlēti suņu būdas deputāti un sirds mājiņas pārstāvji. Un ko tad tādi var atrisināt? Un arī rietumu valstis nemaz necenšas saprast Krieviju un tās politiku. Ne jau par veltinKrievija tā raujas uz Sīriju. Tikai kad NATO to sapratīs, būs jau par vēlu, ja neteiktu ka jau ir nokavēts. Un nākošās vēlēšanas tiešām jāgaida ar satraukumu, jo rezultāts ir zem lielas jautājuma zīmes.

  • Lai gan autora prognoze ir populistiskā toņkārtā, tā skar vienu no smagākajām Latvijas šodienas problēmām. Proti, tautas nespēju šodien vienoties.
   Saskaņa cenšas, un tai tas izdodadas, visus apvienot uz nacionālās idejas bāzes. Latviešu minipartijas cīnās par nišu, klausoties lettiņu raudulīgajās vaimanās un nepiekāpīgi bīda katrs savas populistiskās tautas labklājības uzlabošanas dažubrīd pat šodienai utopiskas idejas – par veselību, par izglitību, par nodokļiem, par pensijām, pret korupciju utt. Uz šī fona plaukst tikai kritikas, sūdzību un apvainojumu gaisotne un otrā plānā tiek nobīdīts virsmērķis – vienotības ideja (nejaukt ar partiju Vienotība). Partiju lozungos priekšplānā pārsvarā valda tikai sīkās ikdienas rūpes un formālais vēlētāju atbalsts. Bet ierindas vēlētāju vairumam, rupji sakot, vienalga , kas valdīs rīt, ka tik pašam šodien silti un vēders pilns. Viņš balsos par to, kas vairāk solīs.
   Diplomātiska piekāpība ir reti kura politiķa arsenālā, dominē neiecietiba pret citādi domājošajiem, pie tam pārsvarā ar savtīgiem mērķiem. Kamēr mēs visi un, pirmkārt, politiķi to nesapratīsim un nepārvērtīsim konstruktīvā saskarsmes stilā, par vienotību varēsim tikai sapņot. Ja spēsim tam tikt pāri, var apgalvot, ka autora prognozes nekad nepiepildīsies.

  • Tā viss arī bija. Beigu sākums notika, kad amurikāņi iemānīja senilos komunistus Afganistānas karā. Pēc tam viņi noblefoja pa visu banku ar “Zvaigžņu kariem”. Un, kad Kupra Miķelis Reikjavikā aicināja – davai, apstājamies, Vecais Kovbojs atbildēja: “Nē, skriesimies tik tālāk!”. Interesanti ir tas, ka vientiesīgajiem latviešiem iestāstīja, ka viss šitas posts un sabrukums ir īstenā laime un brīvība, bet, ja rodas kādas šaubas, tad vajag skaļi riet Krievijas virzienā. Ja šaubas nezūd – jārej skaļāk.

 77. Pronacistiskais žurnālists Ozols atkal vaino nevis valdošās elites nekompetenci un noziedzīgo darbību-bezdarbību,bet gan to,ka neesot laikā ierobežota Krievijas propaganda un tauta””pārāk daudz zina”””…

 78. Gudrie ir teikuši – nekad nenovērtē par zemu ienaidnieku; viņš izmantos visus līdzekļus, lai arī tādu vienu mazu latviju pagrieztu pretējās sliedēs citu, lielāku mērķu sasniegšanai, ka tagad tieši vai netieši ir izdarīts ar Kipru, Grieķiju, Ungāriju, pa daļai Itāliju un Spāniju, zināmas iestrādes ir Francijā – tās virspusēji ir maz pamanāmas, bet nopietnas pārvērtības. Vienīgās divas lietas, ko aiz visām dzīves grūtībām derētu pagūt izdarīt vidusmēra latvietim – katram(!) pārdomāt savas dzimtas vēsturi un aiziet noskatīties Melānijas hroniku. Tur atrodamas visas vajadzīgās atbildes; pārējais – ar dievpalīgu…

  • Ka par Melānikas chroniku,visi iedīdīti skatīties ugunsgrēku un bez tā nevar ne dzīvot ne elpot.

  • Ko man tā “Melānija”? Manos rados neviens nekad nav bijis Padomju varas represēts. Neviens nekad. Jā, tēvs par “leģionu” dabūja novergot filtrācijas lāģerī pusotru gadu, bet – gūsteknim gūstekņa tiesa, neko nepadarīsi. Un vispār – represēti tikai tikai 3% no Latvijas iedzīvotāju kopskaita, bet šodien reizēm liekas, ka uz Sibiriju visa Latvija bijusi izsūtīta. Un beigās – ko tad izsūtīja? Izsūtīja lauku budžus uz viņu pašu latviešu kalpu ziņojumu pamata. Un pēc kara izsūtīja bandītu atbalstītājus – un bandīti izčibēja.

 79. Skumjais Bruņinieks Atbildēt

  Kad Vienotības prāts, gods un sirdsapziņa – gļēvais “lācītis” Dombrovskis salūza Sistēmas priekšā un sauca atpakaļ tautas padzīto valsts nozadzēju Lembergu, Āboltiņa aitu un aunu baru mierināja ar – “.. toties valdība būs latviska..”.
  Aiz patriotiskiem saukļiem un lozungiem visvieglāk ir noslēpt nelietības un noziegumus.
  Šos noziegumus –
  Pirmās bezoligarhu un bezlemberga valdības gāšana bez Saeimas uzticības balsojuma,
  Referendumā tautas paustās gribas – dzīvot un veidot savu valsti bez smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga un parējiem oligarhiem – ignorēšana un varas nomešana valsts nozadzējiem pie kājām
  mūsu “godīgā”, uz “rietumu vērtībām orientētā partija” piesedza ar “nacionālu sedziņu”.
  Bet zem šīs “sedziņas” valsts Sistēma un tās izglābtais līderis, smagos noziegumos apsūdzētais kopā ar Krievijas balstīto SC varēja turpināt savu galveno uzdevumu –
  NOVEST VALSTI LĪDZ PILNĪGAI KATASTROFAI!
  Jo lielāka korupcija Latvijā – jo izdevīgāk tas ir Lembergam , Sistēmai un Kremlim!
  Jo vājāks ir KNABs, jo izdevīgāk ir Lembergam, Sistēmai un Kremlim!
  Jo nespējīgāks ir VID , jo izdevīgāk ir Lembergam, Sistēmai un Kremlim!
  Jo sliktāka ir veselības aprūpe, jo izdevīgāk ir Lembergam, Sistēmai un Kremlim.
  Jo vairāk ir nabadzīgo mūsu valstī, jo izdevīgāk tas ir Lembergam, viņa Sistēmai un Kremlim!
  Jo vairāk jaunu korumpantu un zagļu sarodās mūsu valstī, jo izdevīgāk tas ir smagos noziegumos apsūdzētajam un Putinam.
  Vāja, līdz kliņķim nolaista valsts, kur latvieši ir sazagušies līdz ausīm, ir viegls kumosiņš Krievijai un tās sabiedrotajam – smagos noziegumos apsūdzētajam(200 sējumu kriminālromānā ar galveno liecinieku līķīšiem), NATO un ES nīdējam, kam “9.maijs ir svētki tā pat, kā visiem citiem normāliem cilvēkiem” Aivaram Lembergam.
  SC pašlaik nemaz tā nealkst pēc oficiālās varas, jo
  ĪSTĀ, REĀLA VARA VIŅIEM JAU IR!!!!
  Mēs krītam bezdibenī, aptinušies ar “latviskās valdības” sedziņu, pa ceļam nosituši vai pataisījuši par klauniem visus savus vakarējos varoņus, kas bija nolēmuši stāties pretī smagos noziegumos apsūdzētajam un viņa radītajai Sistēmai.
  Atpakaļceļa vairs nav, jo pagriezienpunkts bija brīdī, kad “valsts vīrs” Dombrovskis sauca atpakaļ smagos noziegumos apsūdzēto, valsts nozagšanas sistēmas radītāju un balstu Aivaru Lembergu.
  NEVIENS!!!!, es atkārtoju – NEVIENS!!!! mūsu nozagtajā, komunistu, čekistu, komjauniešu VDK ziņotāju piesmietajā Latvijā pret to neiebilda.
  Bija mēms, biedējošs klusums. Bija nolemtība tautas acīs, gluži kā tiem nelaimīgajiem ebrejiem, kurus veda pie bedrēm, lai apšautu.
  Tauta pārliecinoši nobalsoja pret oligarhiem, Lembergu un tūlīt, verdziskā pazemībā sauca viņu atpakaļ. Ar vainīgām, zemu noliektām galviņām mēs atdevām varu atpakaļ savam kapracim Aivaram Lembergam.
  Vēl, jo smieklīgāk un traģikomiskāk tagad izskatās dažu “drosmīgo” prasības pēc svaiga gaisa mūsu telpā, kontekstā ar to, ka visi lielā vienprātībā ievilkām istabas vidū “sūdu čupu”.
  Jo sliktāk, jo labāk, visu nolaist līdz katastrofai un tad, pie pirmās izdevības divi – Aivars Lembergs un SC, kas “itkā” līdz šim nav bijuši oficiāli pie varas Latvijā, tīri un balti nāks sakārtot bojā ejošo valsti, kuru bezdibeņa malā ir novedušas “latviskās valdības” ar “uz Rietumiem orientēto” Vienotību un “latviskās vides un nacionālā minimuma nodrošinātāju” NA priekšgalā.
  Un zaļo, prokremlisko dzīvi latviešiem palīdzēs nodrošināt visu kritizētais SC sadarbības līgums ar Krieviju.
  Bet aitām un auniem vajag sakārtot telpu un laukumu, kur var aizmirsties, dziedāt un diet. Un tāpēc Dziesmu svētku estrādei un koncertzālai nauda netiks žēlota. Vajag vietu, kur valdošā elite var mānīt sevi un tautu – Nākotnes namu, lai 30% nabadzīgo valsts iedzīvotāji varētu tajā ieiet un apsildīt dvēseli, kā saka.
  Latvijas simtgadi mēs sagaidīsim pie sasistas siles, pilnīgā bezcerībā ar
  visaugstāko korupcijas līmeni
  ar degradētu VID
  ar degradētu KNAB
  ar 30% nabadzīgajiem
  ar pustukšu Latviju, jo letiņi bēg no “latvisko valdību” sastrādātā sviesta
  ar pilnīgu ačgārnu nodokļu sistēmu
  ar pilnīgu iedzīvotāju nihilismu
  Tāds ir sausais atlikums, ko latvieši pēc 25 neatkarības gadiem un Latvijas valsts simtgades svētkiem ir sarūpējuši, kā dāvanu, saviem bērniem un mazbērniem!!!

  • Skumjais Bruņiniek-pilnīga taisnība Jums.

  • Zelta vārdi…
   Un ja vēl vispār kādam gribās un ja vēl var ko glābt, tad būtu jāsāk ar čekas maisu atvēršanu un kapitālu tīrīšanu augstākajās varas aprindās…

  • Jums ļoti labs komentārs. Paldies!
   Tik tiešām tās nav kļūdas, nezināšana vai nolaidība. Tā ir apzināta, mēķtiecīga valsts novešana kremļa paspārnē no valdošās kliķes puses.

  • skumjais brunīniek! es jums piekrītu,un noteikti simtiem citu ,bet neredzu izeju !Nav mums partijas par ko balsot.?Nauda un bauda visus ir sabeigusi ,pat NA.

 80. par šo otto skribeli Atbildēt

  klau, raksta autor, arī tavas smadzenes ir izčakarētas – azīmedzami nelīdzsvarotas. nav latvietim pieņemams ne asv, angļu imperiālisms (iegribu bezizmēra idividuālisms), ne arī krievu imperiālisms (pārspīlēts bezizmēra kolektīvisms). beidz muldēt, par Eiropas aiziešanu no Latvijas. Muldoņa un panikas cēlājs ir šis otto. Baltiešu vēsturiskā atmiņa, kā arī mūsdienu domāšana (informācijas piejamība) nekad vairāk nepieņems nevienu krievijas sintezēto”darbaļaužu ideoloģiju” (piem. šodien vien atlikusī “9 maija”apvienojošā ideoloģija). Krievijas sairšana ir neizbēgams process, tāpat kā amerikas varenības sairšana, – tas ir jauno tehnoiloģiju ieviešans jautājums. Mainoties enerģijas avotiem, mainīsies viss politiskais līdzsvars. Jauni enerģijas avoti nodrošinās (jau var nodrošināt !) reālu kultūrvides pašnoteikšanos. Tehnoloģijas jau šodien atļauj šādas pārmaiņas izdarīt, bet problēma ir nelielā daļā cilvēku uz šīs planētas, kuri izbauda varas privilēģijas un izveidoto kārtību. beidz muldēt otto! Mums, latviešiem ir jāsaprot, jāizprot gaidāmie laiki, lai mūsu latviskais kosmoss izdzīvotu. Ir jāieaudzina pienākuma apziņa – būt par latvieti. un viss būs labi.

 81. Skatos, ka Kremļa troļļi vaigi pūzdami pelna dienišķo maizi izplatot propagandu.

 82. Nu ko, naivs komentārs: rietumu spēkiem vajadzētu upurēt kādu no savējiem korumpantiem. Pie tam, pietiekoši lielu, lai sabiedrība vairāk noticētu spējai ar tiem cīnīties… Zinam jau ka Krievijas spēki ir vēl korumpētāki, taču ticība esošajiem ir katastrofāli zema…

 83. Kas tas tāds bija? Klaji pretvalstiska propoganda vai publisks acinājums, laicīgi pamest Latviju? Ja mums sola par pretvalstiskiem komentiem, līdz 5. gadi ķurķī, tad, ko ar šo iesākt ???

 84. Riga dzivo puse no LR iedzivotajiem . Pie varas ir kremla vietvalzi . Un varu vini demokratiska cela neatdos nekad . Centralo varu grauj bijusie komunisti uz kuriem kremla kompromats. Tapec jau krievijas demokrati sauc Latviju par “melno caurumu” EU .

 85. Vai pasūtījuma raksts no sērijas- Bīsties, krievi nāk??? Vēl jau nav skaidrs, no kurienes tās lielākās briesmas nāk! Kāpēc tāda histēriska un naidīga cilvēku uzkurināšana?

  • piekrītu katram jūsuvārdam.
   NOTEIKTI KA ŠIS IR PASŪTIJUMA RAKSTS TĀPAT KĀ ASV KARAVĪRU ”PIEKAUTĀ” SLĀVA FAKTS<NAV VIŅŠ LATVIETIS!!!!

   • Ja ir piekauts,tad nav starpìbas kåda tautìba,,,,bet savstarpèju naida kurinàšanu VISOS jautàjumos izbeidzam,rèkinàsimies ,ka ik vienam tiesìbas uz savu domu un viedokli,tàdi mès cilvėki esam :katrs citàdàks,,,,,,,

 86. šādu darbību rezultātā laikam ir japadomā par došanos uz citu valsti gan dzīvot gan strādāt, pietiek dzīvot un arī negribu dzīvot vairs agrākos laikos Latvijā.

 87. Kremļa ausaiņiem nekas nav jādrupina.Visu jau ir sagrauzuši valdošo koalīciju termīti…

 88. Vaitad mums vajag tos MĒRGĻUS kas kā redzams iekausta musu pilsoņus,vai neredzat ka ASV paši sevī netiek galā jo tur SLIMĀ Klintone ir acīm redzami slima ne tikai ar plaušam,bet ari ar GALVU nedraudzējas,kā ES zaldāti sit LATVJU puiku atklāti sabiedrībā un musu GLAUNIE IERĒDŅI PROPOGANDISKI MELĪGI AIZSTĀV tos ŠAKĀĻUS,tas vie liek domāt ka tā tomēr bus labāk,vēl arī tos MUCINIEKUS iztukšot.Mēdijos taču skaidri ASV izteicās ka BALTIJAS VALSTIS NESPĒS PASARGĀT,bet daudzi noteikti saprot ka PUTINS to SPĒTU,ja SIRIJU viņs redzami labi sargā,kam pretī BRISELE bombardē pati neskatoties ko,un ASV provokācijas ar lidmašīnu krāsošanu KRIVIJAS ARMIJAS KRĀSĀS tas vie dod pamatu domāt ,ka ES un ASV APMELNOT NĀCIJU KAS DAUDZREIZ STIPRĀKA UN NEGRIB TO ATZĪT.Cenšas ievēlēt SLIMU VADONI lai butu pēc tam uz ko nogrst vainu,tā pat arī mums,GRAUBE muk jo zina ka labi nebeigsies jo nevar pat vien PUISI aizstāvēt MAKDONALDĀ,prezidents taču mums tapat NĒĀRSTĒJAMI slims ar SIRDI vai vispār ar šo SLIMĪBU VAR VALDIT VALSTI,ko šeit brīnīties ka VALSTĪ B A R D A K S!!!!

 89. Nu, tad jau viss pamazām notiek.
  Pirms dažām dienām TV viens ASV kungs atklātā tekstā pateica, ka Trampa uzvaras gadījumā varētu vēlreiz tikt veikta Eiropas sadalīšana ietekmes zonās, pie kam – aiz šo valstu mugurām, jo visi likteņi patreiz izšķiroties tieši Maskavā.
  Acīmredzot tas jau notiek , nekādu Trampu nevajag.
  Mēs vēlreiz tiekam nodoti un mūsu (ne)varas vīri un sievas to visus 25 gadus to ir sekmīgi veicinājuši.
  Atcerieties, ka paļauties var vienīgi uz Dievu un saviem spēkiem, nevis uz kaut kādiem tuviem vai tāliem kaimiņiem.
  Sāciet tik žāvēt sausiņus, Sibīrijas ziemas ir bargas.

 90. Kremļa ausaiņiem nekas nav jādrupina.Visu jau ir sagrauzuši valdošo koalīciju termīti…

 91. Krievija un Latvija ir cieši saistītas ar gadu simtiem veidotām ekonomiskām saitēm un tiko šis mehānisms tiek izjaukts,mēs kā valsts neesam dzīvottspējīgi! Rietumiem,kā tauta,mēs vispār neinteresejam,kā teritorija,esam ES nomale pie Krievijas robežas,kur rietumu lielvaras realizē savas ģeopolitiskās ambīcijas attiecībā pret Krieviju,lai pasaules tirgus pārdali varētu koriģēt sev vēlamā virzienā! Tā kā,jo ātrāk no šejienes pazudīs rietumnieki,jo ātrāk Latvija atjaunos normālā stāvoklī savu ekonomiku.Latviju NAV iespējams ģeogrāfiski pārcelt projām un kam neapmierina,ka mēs esam pasaules lielākās valsts kaimiņi,tiem ir jābrauc projām nošejienes,šādi cilvēkiar naida celšanu nodara milzīgu ļaunumu valstij un sabiedrībai,cita varianta nav…

  • Latviju nav iespējams pārcelt nekur citur, bet latviešus – gan. Reiz jau tas ir noticis.
   Kas jums liek domāt, ka vēlreiz krievam sagrābjot Latviju, jūs tiksiet žēloti? Pēc tam, kad veselus 25 gadus esat “apspieduši” krievus, likuši viņiem runāt latviski, pataisījuši par nepilsoņiem?
   Kāds naivums! Visi tiksiet izvietoti Sibīrijas kūrortos.

   • pavisam reali.

   • Negvelz dumji.Ja tev krievi patīk-lūdzu kraties uz rossiju.Strādīgākā latviešu daļa sen ārzemēs(arī es) un ja krieveļi atgriezīsies,palikšu Vācijā.Šito tautu vēlreiz okupējot Latviju negribu redzēt.Vienreiz JĀASARAUJ saites ar krieviju un uz mūžīgiem laikiem

    • Robis > hi hi/ha ha Atbildēt

     Saraut saites ar Krieviju nozīmē Latviešu tautas un valsts pilnīgu iznīcību,ja paņem staļinlaika izsūtīšanas upuru skaitu un 2.pk upuru skaitu kopsummu latviešu tautā,tad tas ir mazāks nekā Latvija ir zaudējusi šajos 25 gados pateicoties rietumu ģeopolitiskajai,ekonomiskajai ietekmei.Mēs esam zaudējuši ekonomisko neatkarību,kā arī politisko,nevienu valtij svarīgu lēmumu nevar pieņemt bez ”saimnieku” akcepta,tāpēc padomā ar savu pauri loģiski,ja to spēj!

   • Nu tādus kā tevi vajadzētu ar steigu ”pārcelt” un uz rietumiem pie saimniekiem,joja tiktu sibīrijā,tad tevi tur startā nosistu par tavu stulbumu! Īstajiem Latvijas patriotiem NAV pa ceļam ar rietumu kretīniskajām ”vērtībām” un pederastijas un pedofīlijas atbalstītājiem!

  • Pasaules lielākās valsts ekonomika ir Itālijas lielumā, bet ambīcijas vismaz kā ASV. Pasaules lielākai valstij kaimiņos atrodas visādas Somijas, Zviedrijas, Norvēğijas, Japānas, Ķīnas, kas visnotaļ veiksmīgi attīstās bez līšanas pakaļā pasaules lielākai valstij, kas bez jēlnaftas un kara pārējai pasaulei pa savu tūkstošgadīgo vēsturi tā arī neko nav iemàcījušies darīt.

 92. vis.jau.ir.pareizi.bet.valsts.ir.abzakta.un.velesanas.nav.par.ko.balsot.vienigi.usakovs.

  • Pareizi, paši ar savām rociņām iecelsiet varas krēslos tos, kas jūs pēc tam aizsūtīs uz Sibīriju. Neticu nevienam krieva vārdam.

 93. No Otto mutes tieši Dievam ausī!
  Cerams ,ka tā arī notiks un nešķīstie pekles spēki, kuri 25 gadus izlaupījuši un izvarojuši nabaga Latviju, beidzot bēgs prom!
  To redzot tauta gavilēs!

 94. Runājot par vēlēšanām un to ka nav par ko vēlēt ir skaidrs visiem kaut cik domājošiem cilvēkiem,ko tie arī skaidri pasaka.Personīgi es piedalītos vēlēšanās tikai tad ,kad partiju vienīgais ienākumu avots būtu pašu biedru nauda.Ziedojumi partijām tā ir skaidri redzama kukuļošana,tā ir korupcija,bet KNAB nesenās nožēlojamās aktivitātes imitācija jūļa un trukšņa gadījumā ir nekas vairāk kā komēdija.
  Valsts un tautas dzīvotspēju nosaka nacionālais kopprodukts,intelektuālais potenciāls un ideoloģija.
  Latvijā :
  Nacionālais kopprodukts niecīgs,tāpēc nekur neuzrādās.
  Intelektuālais potenciāls aizplūst uz valstīm kur tas pieprasīts.
  Ideoloģijas nekādas,tās vietā nožēlojamais murgs – seriāls ,,ugunsgrēks,,

 95. nevajadzeeja, tavai prorietumnieciskajai valdiibai novest LV liidz liimenim kad viss ir izniicinaats ,zeme izpaardota aarzemniekiem, un tautai uzkarinata ubagu tarba, tad tagad nevajadzetu baidiities ka tauta balsos SC partiju.Tad kad valdiiba abzaga tautu ko tad TU nerakstiiji ka tas ir slikti,un kaadreiz cilveekiem tas piegrieziisies…..

 96. Vai tā ir aģitācija vai brīdinājums?

 97. Te ir jajauta, kapec LV ir iesutita tada “diplomate”, kura pati veicina orientaciju uz Krieviju, komunicejot krieviski? Te kaut kas nav tirs ASV nodomos, jo nav iespejams, ka valstiski nebutu zinamas tadas izdaribas. Citadi, tada “diplomate” butu ne vien momenta padzita, bet izbeigta tas karjera uz visiem laikiem, ka neuzticamai, nodevigai personai.

  • Pat Latvijas kultūras Melbārde taču visu laiku cenšas cik tik var lai arvien jauni mēdiji runātu krievu valodā.Naudiņu no budžeta piešķiram. Ko tad var gribēt no ārvalstu diplomātiem.

 98. “Viens no galvenajiem iemesliem, protams, ir bezgalīgā un nesekmīgā cīņa ar korupciju.” – pilnīgas muļķības! Tautai ir vienalga, notiek vai nenotiek “cīņa ar korupciju”. “atkarībā no Putina izvēlētās stratēģijas, tas varētu nozīmēt Latvijas pilnīgu vai daļēju atteikšanos no NATO un Eiropas Savienības nomainīšanu pret Putina projektu – Eirāzijas savienību.” – te ir pavisam maz vai nemaz sakara ar Putina stratēģiju, jo galvenais ir ka “noskaņojuma maiņa Moldovā varētu būt skaidrojama pavisam vienkārši: pašreiz valdošās koalīcijas proeiropeiskais kurss nav devis nekādu labumu vienkāršajiem moldāviem, ja neskaita bezvīzu režīmu ar Šengenas zonas valstīm” – nomainām “Moldova” ar “Latvija” un būs pareizā atbilde.

 99. iekniebiet man! tas cilvēks beidzot izkāps no saviem “novērojumiem” un sāks likt kopā propogandu ar realitāti?! Šo “brīvības” gadu laikā Latvija un latvieši reāļi ir iznīdēti, esam pataisīta par izēdamu, kašķīgu, pretoties nespējīgu koloniju, te saimnieko ekonomiski-politiskā mafija un viņš vēl te murgo par kaut kādām kremļa ietekmēm? Nopietni?! Kad tās fobijas beigsies?! Mūsu zemi un tautu iznīdē tie, kas te par pārraugiem ielikti, bet aizkulisēs ir citi spēles noteikumi! Te gudri nav vajadzīgi!

 100. Situācija vēl ir labojama ja VVF uzņemtos valsts vadību un dibinātu partiju kuras vadībā būtu viņas ielikti valstiski un patriotiski domājoši cilvēki. Citādi Ozola viedoklim ir pilnībā jāpiekrīt.

  • Mūsu patreizējā situācija ļoti lielā mērā ir radusies pateicoties tieši Vīķes darbībai. Paldies, iztiksim bez viņas.

   • precīzi un tieši tā.

   • Ko tu tur puksti? Nekas nav labi. Pat VVF. Nāc ārā no anonīmo pulciņa un uzstājies. Paskatīsimies uz ko esi spējīgs. Otrajās un trešajās rindās vienmēr ir silti un vienmēr visu zina labāk. Apnikuši šie visu zinātāji un nekā nedarītāji.

  • Diez vai uzlabosies, ja velet laus visadiem ezeliem, kuri spej saredzet tikai smukas frizuras, smaidinus un tuksu vervelesanu, bet ne REALOS ne darbus. Jo tiesi Vaira bija ta, kura 2 reizes !!! atmeta cekas noziedznieku atklasanu, tos slepjot. Te ir vispar kas apspriezams? Vai jelkads Latvijai draudzigs cilveks tadu nelietibu varetu pastradat? NE.
   Bet tie, kas tadiem blej lidzi, akcepte tadu glumu KRAPNIEKU darbibas, nav par matu labaki. Tiesi tadi, ar savam balsim ievel musu ienaidniekus.
   Ka kads teicis, ja mums tadi ir savejie, nav vajadzigi nekadi ienaidnieki…, pasi sevi iznicinam…

   • Šaubos, vai spīdošai Atbildēt

    gudrības korifejai, neabšaubami izcilai spējigai Vairai būtu pašai kas ko slēpt … drīzāk, būdama gudrāka par mums pārejiem vińa gribēja mūs pasargāt no liekām neērtībām.

  • Aizmirsi, ka tieši VVF bija tā, kas neļāva atvērt čekas maisus un veikt lustrāciju?

 101. Krieviju azlaida tūplī Gorbačovs,Putins domā tikai par ieročiem,bet lielākā daļa krievijas ir vēl lilākā nabadzībā nekā mēs latvijā,un kā bija ar PSRS,visu krieviju baroja savienotās republikas,mums gaļas un desas nebija,no RGK saldētavas sastāviem dzina uz krieviju.

 102. Tauta nobalsotu par tādu partiju kas apsolītu pacelt aukšā visas prihvatizācijas utt. un ieslēgt atpakaļgaitu lai notiesātu visus valsts izzadzējus . Visus tos kas tagad sēž pie naudas un dod labus padomus kā jāsaimnieko !
  Un galvenais IZTĪRĪT VALSTS APARĀTU NO BIROKRĀTIEM UN NEJĒGĀM Kuri neļauj attīstīties normālai uzņēmējdarbībai!

 103. Ja mūsu prezidents būtu aktīvs, runātu ar tautu, atspoguļotu tautai savas runas, tikšanās, atskaitītos tautai, ar savu darbību panāktu vieglāku nodokļu slogu, cīnītos pret bezjēdzīgi lielo ierēdņu skaitu, tiktos ar uzņēmējiem, tiktos ar invalīdiem, bāreņiem, daudzbērnu ģimenēm, bet mazāk demonstrētu modes un savus kultūras pasākumu apmeklējumus, tad arī tauta būtu patriotiskāka, darbīgāka un vairāk cienītu savu valsti un arī prezidentu.

  • Diemžēl mūsu prezidents un premjerministrs galīgi neatbilst viņu ieņemamajiem amatiem. Es ar to domāju valodu nezināšanu, vājas publiskās uzstāšanās, vāju reputāciju.

 104. Prātā nenāk atteikties no ES.

 105. Katrā ziņā tas tikai iepriecina.Lai brauc,un labi tālu.

 106. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Latvijas ekonomikas sagrāve ir kā sods par to, ka mēs izvēlejāmies neatkarīgu Latviju. Patiesībā mums nav pie varas tie īkšķa balsotāji deputāti, bet gara un neredzama spalvaina Maskavas roka.

 107. Mūsu mazā tautiņa ir gudrākā tauta uz Zemes, par spīti tam, ka gadsimtiem turēta dziļā veŗdzībā zem jūdvācu baznīckungiem un baroniem. Mums pietiks spēka un prāta kļūt neatkarīgiem un apvienoties atsevišķā , neatkarīgu valstu Ziemeļu blokā, kā saka gaišreģi. Nav ko kaukt, kā šuneļiem, pietiek vergu domāšanas.

 108. eļementarno, Ozol! Atbildēt

  Lielākajai tautas daļai liberālisma VĒRTĪBAS ir radījušas tikai riebumu. Un, kamēr 3A nesēdēs cietumā, viedoklis nemainīsies. Ar Austrumiem – labāk nebūs, toties savādāk …

  • Maza piebilde – varbūt, aģitējot pret Austrumiem, nav vērts atcerēties senus pāridarījumus, bet pastāstīt, ka vidējā iezemieša dzīves līmenis kritīsies trīskārt, ja mūs okupēs vaņkas …

   • Kurš Tev teica, ka krievi grib mūs okupēt? Tukša propaganda. Lai novērstu uzmanību no ekonomiskām problēmām.

    • Nu protams, vini ir jauki un pukaini.., ari Ukraina, Gruzija, uc uzbruka pasi sev…

     • Beidz vienreiz murgot

      Gruzija pirmā uzbruka Abhāzijai un un par hoholu šļurām kas pārdevās jenķu agresoriem, vispār vemt gribās.

    • Naivulīt! Tu varbūt domā, ka krievs nostāsies pie Latvijas robežas un žāvāsies? Atnāks, aizvedīs Tevi pie baltajiem lāčiem, iegulsies Tavā gultā un būs laimīgs.

     • Ne nu viņš nāks nekā. Nevajag salīdzināt ar Ukrainu. Izskatās, ka tai bruņošanās propagandai ir labi rezultāti. Nē, nu pieļauju jau, ka cilvēks vienkāršais visas ārpolitikas slēptās nianses nezin. Bet kādēļ tas krievs lai mūs okupētu? Viņiem pašiem ir ostas, jūras, derīgie izrakteņi. Nu ko viņiem no mums vajag, lai domātu, ka mūs okupēs?

     • Vecis ir un paliek vecis,vecuma demense jau iestājusies,tevi mudak nošaus ne vis pie lačiem vedīs,par naida kurināšanu.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Būs karsti!

Paredzams, ka šī būs karstākā nedēļa Latvijā kopš 2015. vai 2014. gada, prognozē meteorologi. Karstums būšot ilgstošs, ar siltām naktīm un palielinātu gaisa mitrumu. Katru dienu gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā paaugstināsies virs +25 grādiem, nepārsniedzot +32 grādus.

Trešdien, 18. jūlijā, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sāks pieņemt deputātu kandidātu sarakstus 13. Saeimas vēlēšanām. Pēdējā diena, kad politiskās partijas un apvienības varēs pieteikt savus kandidātus vēlēšanām, būs 7. augusts.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+