Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Eiropadomes priekšsēdētājs: Latvijas prezidentūra bija viena no sarežģītākajām, bet ir aizvadīta augstā līmenī (3)

Foto - Valsts kancelejaFoto - Valsts kanceleja

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien pirms ES valstu un valdību vadītāju sanāksmes tikās ar Eiropadomes priekšsēdētāju Donaldu Tusku, lai apspriestos par sanāksmes
dienaskārtības jautājumiem, informē Valsts kancelejā.

Sarunas laikā abas puses pārrunāja arī Latvijas prezidentūras aktualitātes, tajā skaitā vēl 29.jūnijā plānotās sarunas starp ES Padomi un Parlamentu par vienoto telesakaru tirgus regulu un Tīklu un informācijas sistēmu direktīvu.

Eiropadomes prezidents slavēja Latvijas prezidentūras gaitu ES Padomē, uzsverot, ka „Latvijas prezidentūra bija viena no sarežģītākajām, bet ir aizvadīta augstā līmenī, un darbs ir virzīts lieliski.” Straujuma pateicās Tuskam par labo un ciešo sadarbību prezidentūras gaitā.

Video

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Klanoties un ņemoties vecāmāte jau kabatās ar ko iebāza.

  2. sarežģīta gan – jāklanās uz visām 8 debesspusēm vienlaicīgi !

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+