×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. jūlijs, 2015
Drukāt

Eiroparlamentāriete Grigule pārliecināta, ka 250 bēgļu uzņemšana ir tikai sākums (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule.

Eiroparlamentāriete Iveta Grigule no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ir pārliecināta, ka 250 bēgļu uzņemšana ir tikai sākums.

“Esmu pārliecināta par to, ka šie 250 ir tikai sākums. Tas ir precedents, ko Latvija pieļaus, neuzstādot nekādus nosacījumus šiem bēgļiem. Tas, ka šobrīd iekšlietu ministrs saka, ka būs iespēja intervēt šos cilvēkus, mēs varēsim izvēlēties, tas tā nebūs. Līderu sanāksmēs mūsu valsts premjere nav izvirzījusi nekādus nosacījumus,” Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāmā” sacīja deputāte.

Viņa norādīja, ka viņa saistībā ar bēgļu uzņemšanu var rīkoties ar sava politiskā spēka palīdzību, jo “tautas iniciatīva ir absolūti bezjēdzīga”, tā kā pirms diviem gadiem mainīta tautas nobalsošanas ierosināšanas kārtību.

Grigules pārstāvētā ZZS valdībā bēgļu uzņemšanu atbalstīja. Komentējot šo soli, viņa teica: “Cik es zinu, viennozīmīga atbalsta [ZZS] nav, bet mūsu apvienība ir ļoti demokrātiska un viedokļu dažādība tiek pieļauta un netiek apkarota. Bet nu šobrīd, es saprotu, ka valdības un koalīcijas stabilitātes vārdā šāds pietiekami smags un nepopulārs lēmums apvienībā ir pieņemts.”

Grigule Eiropas Parlamentā darbojas Eiropas liberāļu un demokrātu apvienībā (ALDE).

Jau ziņots, ka šā gada 6.jūlijā Ministru kabinets apstiprināja, ka Latvija Eiropas ES pārvietošanas programmas un mītnes vietas maiņas programmas ietvaros divu gadu laikā solidāri uzņems 250 bēgļus, kuriem ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība. Par katru no 250 bēgļiem Latvija saņems sešus tūkstošus eiro Patvēruma meklētāju fondā, palīdzot bēgļiem apgūt latviešu valodu un īstenojot integrācijas politiku.

Trešdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiksies ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (“Vienotība”), lai pārrunātu bēgļu brīvprātīgo uzņemšanu Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. vai visi ir tik STULBI, izņemot Valsts kontrolieri, kura saka skaidri un gaiši, ka Latvija …NAV gatava – NAV visu sagatavojusies bēgļu uzņemšanai???
  VVF, Anna Žīgure un citas tik saka, ka ir jāuzņe, bet SAVĀ mājā gan NAV GATAVAS uzņemt …
  BĀBAS, pirms muldat, pakasiet to 1 rievu, kas palikusi smadzenēs – vai nabagmāja LV ir gatava bēgļu uzņemšanai?
  jebkurš IDIOTS var baurot, ka ir jāuzņem bēgļi, nav obligātri jāizliekas par intelbeņķiem vai uz augsta plaukta tupošu kungu!

 2. Visu cieņu Ivetai Grigulei! Atbildēt

  1) Eiroparlamenta deputāte Iveta Grigule ļoti PAREIZI to teica jau Latvijas Radio 24.jūlija raidījumā “Krustpunktā”, atšķirībā no Arta Pabrika, kurš aizgrābti čurādams vervelēja, ka mums jābūt “solidāriem” un citu …

  2) Līderu sanāksmēs Latvijas valsts premjere Laimdota Straujuma NAV izvirzījusi nekādus nosacījumus,” Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāmā” sacīja deputāte Iveta Grigule.
  Vienotības KLAUNI tik krata ar galvu, lai tik bēgļi staumēm nāk iekšā …

 3. Ar integrāciju “Vienotībai” veiksies labāk nekā Spānijai,Grieķijai,Itālijai,Maltai un Francijai?

 4. Viņas ir turpat,kur Valda Dombrovska vēl 2009.gada 9.jūnijā apsolītā pilnīgā pāreja ar nākamo gadu uz progresīvo ienākuma nodokli! Kur tas ir? Kur palika viņa solījums,tikai divas nedēļas pirms pensiju samazināšanas,pensijas neaiztikt?

 5. Tas nav skaidrs vienīgi partijai un valdībai!

 6. Grigule tachu mums soliija ;eiropas pensijas; Kur vinjas ir??? Karjeriste, ko ta vinja ir dariijusi Lavijas labaa???

 7. Vakar nejauši skatījos TV Krievijas pāraidi PTP,un tieši tai brīdī rādija sižetu no Briseles. Centrā neviena baltā,vainu arābi vai nēģeri. Uzraksti uz veikaliem arābiski. Žurnālists intervēja divus arābus (sīriešus) tie tik smējās un beigās viens skaļi pateica – Sīrieši ,braucat šurp,šeit ir ļoti labi.Par to pašu kas jau notiek Briselē stāstīja arī Grigule.Tikkai mūsu gļēvie,padevīgie un bailīgie ministriņi ar Straujumu priekšgalā nevēlas neko dzirdēt par to.Bet varbūt jau viņiem ir samaksāts un atpakaļ ceļa viņiem vairs nav ?

 8. Pilnībā piekrītu Grigulei un Bondaram!

 9. Kāda brīvprātība? Atbildēt

  “Vienotība” neprasa ne tikai tautai,bet pat “brīvprātīgi” nerēķinās ar saviem partneriem valdības koalīcijā!

 10. Paldies deputātei Grigulei par atklātību un patiesu vārdu paušanu. Nav jābūt politiķim, lai saprastu, ka ar šiem 250 nekas nebeigsies – kā ielaidīsim, tā turpināsim Latvijā iepludināt musulmaņus, kas ar laiku pārņems visu nabaga tēvu zemi, kur neredzēt ne latviešus, ne dzirdēt dzimto valodu… Skumja nākotne mūsu bērniem un bērnu bērniem. Un viss tikai iztapīgās valdības un koalīcijas dēļ. Paldies arī tiem Saeimas deputātiem, kuri runā atklātu valodu, bet viņos diemžēl neieklausās… Valdībai nez kāpēc izdevīgi mūsu Latviju pārvērst par Āfrikas koloniju. Vakar RĪGA TV 24 Grigule teica vēl skarbāk, uzsverot, ka palīdzēt bēgļiem varētu citādi, piem., ar humāno palīdzību, ka nav jābūt solidāriem ar ES šajā jautājumā, jo ES nav solidāra ar Latviju minimālās algas, pensijas, lauksaimnieku maksājumu u.c. jautājumos. Nosts ar tādu valdību, kas iznīcina Latviju un latviešus!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+