×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

Eiropas basketbols arī Ventspilī

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Ventspilī un Lietuvas pilsētā Panevēžā šodien sāksies Eiropas basketbola kadetu (U-16) čempionāts.
 Eiropas un pasaules jauniešu basketbola čempionāti jau notikuši Rīgā, Valmierā un Liepājā, bet Ventspils to uzņems pirmo reizi. Tiesa, turnīra izšķirošās spēles klātienē būs skatāmas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Abas kaimiņu valstis dala uz pusēm gan Eiropas kadetu, gan junioru (U-18) čempionātu, un arī tajā spēles par medaļām notiks Lietuvā.

Latvijas kadetu izlase Ventspilī B grupas turnīrā šodien tiksies ar Spānijas, rīt – ar Ukrainas un sestdien – ar Krievijas puišiem. Spēles sāksies pulksten 18.30 un būs vērojamas arī sportacentrs.com TV tiešraidē. Ventspilī notiks arī A grupas turnīrs – Turcija, Itālija, Horvātija un Anglija. Pa trim labākajām komandām no katras grupas Ventspilī turpinās cīņu E grupā, bet abas vājākās komandas dosies uz Viļņu, kur notiks arī spēles par palikšanu A divīzijā.

“Treniņos savu esam padarījuši, komandas attīstības dinamika ir pozitīva. Atliek vien iet laukumā un cīnīties par uzvaru katrā spēlē,” Latvijas U-16 izlases galvenais treneris Gints Fogels vēl neapcer komandas iespējamo vietu kopvērtējumā. Aizvadītajā sezonā kadetiem bija sagādāta iespēja piedalīties ne tikai Baltijas jūras kausa izcīņā Tallinā, bet arī turnīrā Turcijā, šovasar – divās pārbaudes spēlēs pret vienaudžiem no Lietuvas, pa vienai pret Izraēlas un Igaunijas kadetiem. Zaudējumu vairāk nekā uzvaru, tomēr izteikti vāju spēļu neesot bijis.

 

LATVIJAS KADETU IZLASE

Rauls Avenītis un Ervīns Mežnieks (“BS Rīga”), Dāvis Zonne un Rūdolfs Strādnieks (“Ķeizarmežs”), Gustavs Treimanis un Dāvis Čīma (“BS Rīga/Jugla”), Rendijs Feikners (Saldus), Rihards Lomažs (Talsi), Ričards Melderis (Valmiera), Klāvs Čavars un Artūrs Grīnbergs (Ventspils), Rinalds Mālmanis (Valmiera/”Caja Laboral”, Spānija).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+