×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2012
Drukāt

Eiropas čempionāta finālspēles dalībniekus laukumā izvedīs divi bērni no Latvijas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Šodien Ukrainas galvaspilsētā Kijevā Eiropas futbola čempionāta finālspēles dalībniekus laukumā izvedīs divi bērni no Latvijas.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja restorānu tīkla “McDonald’s” pārstāve Baiba Zaķe, “McDonald’s” kampaņas “Ieved stadionā zvaigzni!” ietvaros divi bērni no Latvijas – Jēkabs Āzers un Daņila Derevjanko – ir devušies uz Eiropas futbola čempionāta finālspēli.

Bērniem būs iespēja ievest stadionā kādu no Eiropas futbola zvaigznēm. Jēkabs cer ievest stadionā Spānijas izlases aizsargu Serhio Ramosu, savukārt Daņila – vārtsargu Ikeru Kasiljasu.

Zaķe stāstīja, ka abi zēni joprojām nespēj noticēt, ka tieši viņiem būs iespēja klātienē piedzīvot tās emocijas, kuras miljoniem skatītāju vēros tiešraidē pie televizora ekrāniem visā pasaulē. Gan Jēkabs, gan Daņila cer, ka kādreiz paši piedalīsies čempionātā un pārstāvēs Latviju.

“McDonald’s” abiem bērniem un pavadošajām personām nodrošina pilnu brauciena komplektu: aviobiļeti, trīs dienu uzturēšanos viesnīcā Kijevā, biļeti uz Eiropas čempionāta futbolā finālspēli, ekskursiju pa pilsētu un gida pakalpojumus, pārvedumu no lidostas un atpakaļ, oficiālo sporta formu, kā arī citas dāvanas un suvenīrus.

“McDonald’s” šogad Latvijā kampaņas “Ieved stadionā zvaigzni!” ietvaros piedāvāja iespēju doties uz Eiropas čempionāta finālturnīru Kijevā. Viens no bērniem, Jēkabs Āzers, tika noskaidrots izlozē, kurā piedalījās labākie un sasniegumiem bagātākie 10. un 11.marta “Futo kausa” posma jaunie futbolisti.

“Futo kauss” ir “Bērnu futbola attīstības centra” sadarbībā ar futbola klubu “Miko” rīkots futbola turnīrs bērniem, kas pulcē vairāk nekā 1000 jaunos futbolistus vienā posmā.

Otrs puisis, Daņila Derevjanko, tika noskaidrots “McDonald’s” rīkotajā zīmējumu konkursā, kurā varēja piedalīties bērni, kuri bija iesnieguši savus zīmējumus par tēmu “Mans draugs – futbols!” jebkurā no “McDonald’s” restorāniem vai atsūtījuši tos pa pastu.

Šogad kopumā “McDonald’s” dod iespēju 682 bērniem no 34 Eiropas valstīm ievest stadionā kādu no Eiropas futbola zvaigznēm. Eiropas čempionāta organizētāji ir noteikuši, ka par futbola zvaigžņu pavadoņiem drīkst būt bērni vecumā no sešiem līdz desmit gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+