×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Eiropas čempionātā medību šaušanā veiksmīgi piedalās komanda no Latvijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Somijā no 4. līdz 6. jūlijam norisinājās Eiropas čempionāts kombinētajā medību šaušanā, kurā ar medību centra “Purnavu Muiža” atbalstu pirmo reizi piedalījās komanda no Latvijas, portālu “LA.lv” informēja komandas pārstāvji.

“”Purnavu Muižas” mērķis bija izveidot komandu, kura pārstāvētu Latviju Eiropas līmeņa sacensībās. Startējot kopā ar labākiem šāvējiem no Eiropas, puišiem bija lieliska iespēja gūt pieredzi, kas noderēs gan turpmākajās sacensībās, gan medībās,” uzsvēra “Purnavu Muižas” īpašnieks Rolands Orlovskis.

Latvijas komandas dalībnieki īpaši izcēlās ar individuālo sniegumu katrs savā disciplīnā. Māris Jēkabsons šaušanā ar vītņstobra ieroci pa Eiropas dzīvnieku siluetiem sasniedza rezultātu 389 no 400 iespējamajiem punktiem un izcīnīja augsto 20. vietu kopvērtējumā.

Savukārt Mārtiņš Gaņģis sacensību paralēlajā disciplīnā 100m šaušanā ar vītņstobra ieroci pa stāvošu mērķi ar rezultātu 50.9 punkti izcīnīja godpilno otro vietu.

Eiropas čempionātu kombinētajā medību šaušanā, kas notiek jau septīto gadu, organizēja Starptautiskā medību šaušanas sporta federācija (FITASC) un Somijas mednieku asociācija. Kopumā sacensībās piedalījās 150 dalībnieki. Sportisti sacentās par medaļām četrās dažādās šaušanas disciplīnās – pa lidojošiem mērķiem universālajā tranšejas stendā, kompaksportinga stendā, ar vītņstobra ieroci 100m distancē pa stāvošu mērķi, kā arī 50m distancē pa kustīgu mērķi.

Latvijas komanda kopvērtējumā šogad ieguva 13. vietu.

Atbalstu Latvijas komandai sniedza arī Daugavpils skrošu rūpnīca, sedzot šāvējiem dzīvošanas izmaksas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +26.0
Alūksne +18.7
Daugavpils +24.3
Saldus +23
Liepāja +20.3
Jelgava +25
Ventspils +17.3
Limbaži +19
Madona +24
Rēzekne +23
Draugiem Facebook Twitter Google+