×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2012
Drukāt

Eiropas Centrālās bankas darbinieki jūtas pārstrādājušies

Foto - AFPFoto - AFP

Cīnoties ar eirozonas parādsaistību krīzi, Eiropas Centrālās bankas (ECB) darbinieki cieš no pastāvīga stresa un pārslodzes, liecina Starptautiskās un Eiropas Sabiedrisko pakalpojumu organizācijas (IPSO) aptauja.

ECB darbinieku iekšējā aptaujā 80,1 procents strādājošo sūdzējās par smagu darba slodzi un 74,4 procenti norādīja, ka tā ir pastāvīga situācija. Vairāk nekā 76 procenti atklāja, ka strādā virsstundas, par kurām vairums – 77,7 procenti – papildu samaksu nesaņem. Aptuveni 16 procenti aptaujāto bankas darbinieku atzina, ka lielā slodze nopietni ietekmē viņu privāto dzīvi un arī veselību.

Kopumā banka nodarbina 2600 cilvēku, no kuriem 1200 pieņemti pastāvīgā darbā.
“Pēc pieciem krīzes gadiem personāls visos departamentos ir pārstrādājies,” norādīja IPSO. ECB prezidents Mario Dragi ir lūdzis bankas valdi apstiprināt darbinieku skaita palielināšanu tuvāko gadu laikā, bet IPSO norādīja, ka nav informēta par precīzu skaitu, un pauda bažas, ka ar to vien nepietiks. “Saskaņā ar baumām tuvāko divu trīs gadu laikā būs 50 līdz 60 jauni amati,” norādīja IPSO, to raksturojot kā minimālu palielinājumu un pieprasot pilnīgu situācijas pārskatīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+