Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
23. jūnijs, 2015
Drukāt

Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesneša amatā apstiprināts Mārtiņš Mits (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Mits

Mārtiņš Mits ir ievēlēts par Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesi, savā “twitter” kontā pavēstījis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš apsveicis Mitu ar šo panākumu.

Jau ziņots, ka ar valdības rīkojumu tika izsludināts atklāts konkurss uz ECT tiesneša amatu un izveidota konkursa atlases komisija. Ievērojot Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas rekomendācijas, konkursa atlases komisijā piedalījās likumdevējvaras, izpildvaras, un tiesu varas pārstāvji, kā arī pārstāvji no akadēmiskās vides. Komisiju vadīja ĀM valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs.

Latvija bija izvirzījusi trīs kandidātus.

No 2005. līdz 2014.gadam ECT tiesnese bija Ineta Ziemele, bet viņa atkāpās no amata, lai kļūtu par Satversmes tiesas tiesnesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nez, vai Edgars buču arī deva?

  2. No konspekta nav saprotams, par kuru valsti iet runa.
    Ja Krūmiņš vai Kārkliņš, skaidrs – no Latvijas …
    Mits – ?
    Rakstiet informatīvāk !

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+