Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. jūnijs, 2015
Drukāt

Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesneša amatā apstiprināts Mārtiņš Mits (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Mits

Mārtiņš Mits ir ievēlēts par Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesi, savā “twitter” kontā pavēstījis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš apsveicis Mitu ar šo panākumu.

Jau ziņots, ka ar valdības rīkojumu tika izsludināts atklāts konkurss uz ECT tiesneša amatu un izveidota konkursa atlases komisija. Ievērojot Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas rekomendācijas, konkursa atlases komisijā piedalījās likumdevējvaras, izpildvaras, un tiesu varas pārstāvji, kā arī pārstāvji no akadēmiskās vides. Komisiju vadīja ĀM valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs.

Latvija bija izvirzījusi trīs kandidātus.

No 2005. līdz 2014.gadam ECT tiesnese bija Ineta Ziemele, bet viņa atkāpās no amata, lai kļūtu par Satversmes tiesas tiesnesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nez, vai Edgars buču arī deva?

  2. No konspekta nav saprotams, par kuru valsti iet runa.
    Ja Krūmiņš vai Kārkliņš, skaidrs – no Latvijas …
    Mits – ?
    Rakstiet informatīvāk !

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (17)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+