Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. jūnijs, 2015
Drukāt

Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesneša amatā apstiprināts Mārtiņš Mits (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Mits

Mārtiņš Mits ir ievēlēts par Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesi, savā “twitter” kontā pavēstījis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš apsveicis Mitu ar šo panākumu.

Jau ziņots, ka ar valdības rīkojumu tika izsludināts atklāts konkurss uz ECT tiesneša amatu un izveidota konkursa atlases komisija. Ievērojot Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas rekomendācijas, konkursa atlases komisijā piedalījās likumdevējvaras, izpildvaras, un tiesu varas pārstāvji, kā arī pārstāvji no akadēmiskās vides. Komisiju vadīja ĀM valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs.

Latvija bija izvirzījusi trīs kandidātus.

No 2005. līdz 2014.gadam ECT tiesnese bija Ineta Ziemele, bet viņa atkāpās no amata, lai kļūtu par Satversmes tiesas tiesnesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nez, vai Edgars buču arī deva?

  2. No konspekta nav saprotams, par kuru valsti iet runa.
    Ja Krūmiņš vai Kārkliņš, skaidrs – no Latvijas …
    Mits – ?
    Rakstiet informatīvāk !

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+