×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
25. marts, 2015
Drukāt

Eiropas dienā klausītājus Ziemeļblāzmā priecēs Trīs Latvijas tenori (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 9. maijā plkst.16 kultūras pilī Ziemeļblāzma programmā “Operetes pavasaris” klausītājus priecēs Trīs Latvijas tenori, Artis Gāga un Marlēna Keine, kas ar operetes koncertprogrammu 2014.gada nogalē jau iemantoja ārkārtīgi plašu skatītāju interesi un sajūsmu, vēsta Latvijas Operetes fonds.

Tāpēc kā veltījums Eiropai un pavasarim šī programma skanēs ar jauniem akcentiem – ar speciāli šim koncertam veidotām populāras spāņu mūzikas aranžijām.

Koncertā noteicošā būs operete dažādās Eiropas valodās. Svētku gaisotne un teatrālais vieglums, kas tik raksturīgs operetei, ir Trīs Latvijas tenoru koncerta Operetes pavasaris pavadonis. Tas atgādina, ka operete ir ne tikai skaista mūzika ar laimīgām izrādes beigām, bet arī labs humors un prieks, kas caurstrāvo gan duetus, gan solo dziedājumus.

Programmā skanēs populāra klasika, dažādu tautu operešu mūzika dažādās Eiropas tautu valodās. Dzirdēsim, kāda ir spāņu operete jeb zarzuela spāņu valodā, Grāfa Danilo āriju no F. Lehāra operetes “Jautrā atraitne”, citas populāras spāņu melodijas un hitus.

9.maija koncertā Trīs Latvijas tenori uzstāsies kopā ar jauno un talantīgo soprānu Marlēnu Keini, kuru iepazinām kā spožu Violas Dantess atveidotāju operetē “Klīvija” un kura patlaban turpina skoloties Berlīnē, kā arī ar spožo saksofona virtuozu Arti Gāgu. Operetes orķestra diriģents Guntars Bernāts, operetes dejotāji. Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva, stāsta Operetes fonda priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Virsraksts neatbilst fotogrāfijai.Vajadzētu pierakstīt klāt”un Marlēna Keine”.Vai tad tas nebūtu tikai korekti pret jauno mākslinieci?

Draugiem Facebook Twitter Google+