×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. decembris, 2012
Drukāt

Eiropas gada balva – mūsu kolēģei


Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“36,6 °C” žurnāliste Gunta Tabore saņem balvu kā Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012) nacionālā fināliste Latvijā kategorijā “Rakstošais žurnālists”. 


 

“Mana lielākā balva bija tā, ka satiku lieliskus, rosīgus, dzīvespriecīgus seniorus, kuri bija mana raksta “Dzīvot nost, ne novecot” varoņi. Raksta uzdevums bija parādīt, ka cilvēks var aktīvi darboties un baudīt dzīvi arī cienījamos gados,” teic “36,6 °C” žurnāliste Gunta Tabore. Par šo rakstu, kas bija publicēts žurnāla “36,6 °C” augusta numurā, Gunta saņēma balvu kā Eiropas gada aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012) nacionālā fināliste Latvijā kategorijā “Rakstošais žurnālists”.

Rosīgu un darbīgu pensionāru izdevies atrast ļoti daudz, piemēram, Guntu Medni, kura savos 68 gados ar skrejriteni traucas pa Brīvības ielu Rīgā, jo “tā nauda ietaupās un rumpis izkustas”, dakteri Edgaru Brēmani, kurš savos 77 gados “kustina kājas un smadzenes”, kā gids vadājot tūristus pa Baltijas valstīm un daudz staigājot, un citus tikpat prieka un enerģijas pilnus ļaudis.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+