×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2012
Drukāt

Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīrā Latvija tiksies ar Čehiju, Zviedriju un Baltkrieviju

Nākamā gada Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīrā, kas valstsvienībām kalpo kā pārbaudes spēles, gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas izlase sacentīsies ar Čehiju, Zviedriju un Baltkrieviju, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Mači ar Čehiju un Zviedriju notiks Latvijā, bet ar Baltkrieviju cīņas tiks aizvadītas izbraukumā.

Šobrīd tiek strādāts pie spēļu norises datumiem un secības. Tāpat LHF veic sarunas par vēl divu pārbaudes spēļu aizvadīšanu pirms došanās uz pasaules čempionātu Somijā. Iepriekš bija izskanējusi informācija, ka Latvijas izlase pirms pasaules čempionāta aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Kanādu, bet pašlaik LHF to neapstiprina.

Pagājušajā nedēļā Barselonā notikušajā pirmajā IIHF hokeja forumā pieņemts lēmums, ka EHC risināsies vēl vismaz divus gadus, vēsta Krievijas Hokeja federācija. Jau zināms, ka 2014.gadā Krievijas izlase spēlēs arī ar Latviju.

Kā ziņots, EHC turnīra šī gada kopvērtējumā uzvarēja Čehijas izlase, kas sešās aizvadītajās spēlēs necieta nevienu zaudējumu. Savukārt Latvija ar septiņiem punktiem ieņēma septīto vietu 12 komandu konkurencē.

Oficiāli apstiprinātas arī pārējās Latvijas izlases spēles nākamajā sezonā un pirmo reizi vairāku gadu laikā Latvijas izlase pārbaudes spēles aizvadīs jau pirmā starptautiskā spēļu loga laikā novembrī.

Laika posmā no 5. līdz 11.novembrim Latvija divreiz tiksies ar pašreizējo pasaules čempionvienību Krieviju. Apstiprinot jau iepriekš izskanējušo informāciju, LHF atklāja, ka vismaz vienu spēli plānots aizvadīt Liepājā.

Savukārt no 13. līdz 15. decembrim Latvijas izlase piedalīsies četru valstu turnīrā Francijā. Bez mājiniekiem frančiem Latvijas izlases pretinieki būs Slovēnijas un Dānijas vienības.

Pēc tam no 7. līdz 10.februārim Rīgā risināsies Soču olimpisko spēļu izšķirošās kvalifikācijas kārtas turnīrs, kurā Latvijas izlase par vienīgo ceļazīmi sacentīsies ar Franciju, Kazahstānu, kā arī ranga otro spēcīgāko komandu no kvalifikācijas pirmās kārtas, kas, visticamāk, būs Ukraina.

Latvijas hokeja valstsvienība 2013.gada pasaules čempionātā savas apakšgrupas spēles aizvadīs Somijas pilsētā Helsinkos un sacentīsies ar Krieviju, Somiju, Slovākiju, ASV, Vāciju, Franciju un Austriju. Grupu turnīrs notiks no 3. līdz 14.maijam, savukārt izslēgšanas spēles no 16. līdz 19.maijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+