Foto – Juris Kalniņš

Eiropas kauss Cēsīm 0

Pirmā sastapšanās notika grupas turnīra mačā, un tā rezultāts vēl divas sekundes pirms pamatlaika beigām bija 5:5, taču igauņi paspēja sagādāt latviešiem zaudējumu ar 5:6 (2:2, 0:1, 3:3). Divus vārtus guva Ingus Laiviņš, pa vieniem – Kārlis Bulmeistars, Andris Malkavs un Andris Rajeckis. Tomēr “Lekrings” iekļuva pusfinālā un ar 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) pārspēja Norvēģijas “Slevik” no Fredrikstas. Pirmie vārti pēc Toma Šmita metiena tika ieņemti vien mača 38. minūtē, bet pēdējā trešdaļā precīzi bija arī Laiviņš un Andris Rajeckis. Vakar revanša mačā pret igauņiem Šmits guva divus vārtus, pārējos – Bulmeistars, Jānis Rajeckis un Artūrs Jurševskis.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 18
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Dāmu turnīrā Kocēnu “Rubene” zaudēja arī grupas otrajā spēlē pret mājinieču komandu “SP Pruske 98” – 3:4 (1:2, 2:1, 0:1). Pirmos vārtus iemeta Zane Darša, turpmākos divus – Evita Rudzīte, bet ceturto reizi bumbiņu savos vārtos latvietes ielaida piecarpus minūtes pirms mača beigām. Pusfināls palika rokas stiepiena attālumā, tādēļ nācās cīnīties par piekto vietu ar Polijas komandu “Energa Olimpia” no Gdaņskas. “Rubene” uzvarēja visai pārliecinoši (11:5), pa pieciem punktiem Rudzītei (4+1) un Edītei Bankavai (2+3), divus vārtus guva arī Paula Egle, pārējos – Jura Muravska, Anete Blūma un Madara Adamane.