Eiropas līgā noskaidro labāko astotnieku 0

UEFA Eiropas līgā noskaidrots labāko komandu astotnieks, kas piektdien Šveices pilsētā Nionā tiks salozēts ceturtdaļfinālu pāros. Izlozes, kurā tiks noskaidroti arī UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu pāri, sākums pulksten 13 pēc Latvijas laika.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Astotdaļfinālā varenu atspēlēšanos un tomēr vilšanos piedzīvoja Milānas “Inter” futbolisti un līdzjutēji. Milāniešiem izdevās atspēlēties no pirmajā spēlē Londonā piedzīvotā 0:3, turklāt Kambjaso kompensācijas laikā bija lieliska iespēja izraut uzvaru. Mazliet garām, bet papildlaika sākumā vienā no epizodēm Adebajors no vārtu priekša iebakstīja bumbu “Inter” vārtos. Viesu laukumā gūtie vārti “Tottenham” ļāva iekļūt ceturtdaļfinālā.

Ja UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināls palicis bez Anglijas klubiem, tad Eiropas līgā tādi būs veseli trīs. Arī “Chelsea”, kas divcīņā pret rumāņu “Steaua” otrajā puslaikā guva vajadzīgos divus vārtus. Arī “Newcastle”, kas tiesneša pieliktajā laikā ar Sisē izrāvienu izrāva uzvaru pār ambiciozo Krievijas klubu “Anzhi”.

No trīs Krievijas komandām ceturtdaļfinālā būs tikai Kazaņas “Rubin”, kas pagarinājumā salauza Spānijas “Levante”. Astotniekā varēja būt arī Sanktpēterburgas “Zenit”, ja vien atbildes spēlē pret “Basel” realizētu kādu no daudzajām otro vārtu gūšanas iespējām. Tostarp 85. minūtē netika realizēts 11 metru soda sitiens.

Pirmajā spēlē iegūto pārsvaru nosargāja Lisabonas Benfica”, Stambulas “Fenerbahce” un Romas “Lazio”. Romas komandas labā ar trīs vārtu guvumu izcēlās 23 gadus vecais čehu uzbrucējs Libors Kozāks (attēlā), kurš Itālijas A sērijā šosezon pie vārtu guvuma nemaz nav ticis.

UEFA EIROPAS LĪGA

Astotdaļfināli

“Rubin” – “Levante” 2:0 (0:0, 0:0). Rondons (100.), Djaduns (112.). Pirmajā spēlē 0:0.

“Zenit” – “Basel” 1:0 (1:0). Vitsels (30.). Pirmajā spēlē 0:2.

“Inter” – “Tottenham” 4:1 (1:0, 3:0). Kasano (20.), Palasio (52.), Galass (75., savos vārtos), Alvarezs (110.) – Adebajors (96.). Pirmajā spēlē 0:3.

“Bordeaux” – “Benfica” 2:3 (0:1). Diabate (74.), Žardels (90., savos vārtos) – Žardels (30.), Kardozo (75., 90.+1.). Pirmajā spēlē 0:1.

“Chelsea” – “Steaua” 3:1 (1:1). Mata (34.), terijs (58.), Toress (71.) – Čiričess (45.). Pirmajā spēlē 0:1.

“Fenerbahce” – “Plzen” 1:1 (1:0), Ukans (44.) – Darida (61.). Pirmajā spēlē 1:0.

“Lazio” – “Stuttgart” 3:1 (2:0). Kozāks (6., 8., 87.) – Hajnals (62.). Pirmajā spēlē 2:0.

“Newcastle” – “Anzhi” 1:0 (0:0). Sisē (90.+3.). Pirmajā spēlē 0:0.