×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. maijs, 2016
Drukāt

Eiropas Operas dienās starp populārākajām izrādēm iekļuvusi arī LNO “Valentīna”

Foto: Gunāra Janaiša fotoFoto: Gunāra Janaiša foto

Eiropas Operas dienu laikā no 6. līdz 8. maijam gada jubileju svin starptautiskā digitālā vietne “The Opera Platform”, piedāvājot unikālu iespēju tikai šajā nedēļas nogalē atkārtoti noskatīties populārākos operu ierakstus.

Latvijas Nacionālā opera un balets lepojas, ka šajā īpašajā izlasē iekļauts arī Artura Maskata operas “Valentīna” ieraksts, LA.lv pavēstīja LNOB pārstāve Irbe Treile.

Eiropas Operas dienu svinības “The Opera Platform” 6. maijā sāksies ar šīgada jubilāra – beļģu komponista Filipa Busmana laikmetīgās operas “Rondo” tiešraidi no Štutgartes operas.

No 6. līdz 8. maijam Operas platformā būs skatāmi populārākie iestudējumi, kas tika izrādīti pirmā gada laikā, to vidū arī Artura Maskata operas “Valentīna” iestudējums no Latvijas Nacionālās operas. “The Opera Platform” uz divām dienām atgriezīsies arī Džuzepes Verdi “Traviata” no Madrides Teatro Real, Džakomo Pučīni “Bohēma” no Norvēģijas operas un baleta, Riharda Vāgnera “Dievu mijkrēslis” no Vīnes Valsts operas, Jana Sibeliusa “Kulervo” no Somijas Nacionālās operas, Džuzepes Verdi “Aīda” no Turīnas Teatro Regio, Tomasa Adeša “Powder Her Face” no La Monnaie operas Briselē.

“Kopš 15. aprīļa “The Opera Platform” skatāms Latvijas Nacionālās operas iestudējums “Manona Lesko”, ko noskatījušies jau deviņi tūkstoši interesentu. “Manona Lesko” būs skatāma vēl līdz 14. oktobrim, savukārt 11. jūnijā tiešraidē no Rīgas Operas festivāla skatītājiem piedāvāsim Džuzepes Verdi “Makbeta” iestudējumu,” pauda Treile.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+