Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Eiropas Savienībā no 1. jūlija vienots logo interneta aptiekām

visual-eulogo

Eiropas Savienībā (ES) no trešdienas būs vienots logo interneta aptiekām aģentūrai BNS pavēstīja Zāļu valsts aģentūras sabiedrisko attiecību vadītāja Egita Diure.

Vienota logotipa ieviešana ES no 2015.gada 1.jūlija visām aptiekām, kas piedāvā iedzīvotājiem iegādāties zāles internetā, pārrunāta jūnijā notikušajā Eiropas zāļu aģentūru vadītāju tīkla (HMA) komunikācijas profesionāļu darba grupas sanāksmē Jūrmalā.

Diure norādīja, ka vienotā logotipa ieviešanu paredz Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva, kas attiecas uz cilvēkiem paredzētām zālēm, lai novērstu viltotu zāļu nokļūšanu legālas piegādes ķēdē, un Eiropas Komisijas īstenošanas regula par dizainu vienotajam logotipam, ar ko identificē personas, kas piedāvā iedzīvotājiem iegādāties zāles tālpārdošanā, un tā autentiskuma pārbaudes tehniskajām, elektroniskajām un kriptogrāfiskajām prasībām.

eulogo
Pēc Diures klāstītā, darba grupas dalībnieki – Eiropas valstu nacionālo zāļu aģentūru komunikācijas eksperti un Eiropas Zāļu aģentūras pārstāvji – sanāksmē pārrunājuši arī sabiedrības informēšanas pasākumus attiecībā uz racionālu un drošu zāļu lietošanu, iedzīvotāju informētības veicināšanu par riskiem, kādus var izraisīt viltotu zāļu nokļūšana legālās zāļu aprites ķēdē, jauno tehnoloģiju pielietojumu pacientu informēšanā par dažādiem zāļu drošuma aspektiem,kā arī dalībvalstu aģentūru sadarbību krīzes situācijās, īpaši zāļu piegādes nepārtrauktības un kvalitātes kontekstā.

Eiropas zāļu aģentūru Komunikācijas profesionāļu darba grupa ir izveidota, lai nacionālajās zāļu aģentūrās attīstītu komunikācijas kompetences, dalītos ar labāko praksi, palīdzētu koordinēt komunikācijas jautājumus krīzes situācijās, attīstītu HMA sadarbību ar sadarbības partneriem (farmācijas industrijas pārstāvjiem) un turpinātu pilnveidot HMA tīmekļa vietni.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+