×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. decembris, 2012
Drukāt

Eiropas sniegotākā galvaspilsēta – Kijeva, Rīga ieņem desmito vietu

Foto - AFPFoto - AFP

Starp Eiropas galvaspilsētām visvairāk sniega trešdienas rītā ir Kijevā, savukārt Rīga ierindojas tikai desmitajā vietā, liecina aģentūras BNS apkopotie meteoroloģijas dienestu dati.

Trešdienas rītā sniega segas augstums Kijevā sasniedzis 45 centimetrus, turklāt saskaņā ar prognozēm sniega dziļums Ukrainas galvaspilsētā tuvākajā diennaktī var pārsniegt pusmetru. Otro vietu ieņem Serbijas galvaspilsēta Belgrada, kur izveidojusies 37 cm bieza sniega kārta. Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā veiktie mērījumi uzrāda no 22 līdz 31 cm dziļu sniega segu, savukārt Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē sniegs sasnidzis 28 cm biezā kārtā. Helsinku centrā ir 24 cm sniega, pilsētas ziemeļos sniega segas augstums sasniedz 32 cm. Stokholmā, lidostā “Arlanda”, ir 28 cm bieza sniega kārta. Oslo centrā ir tikai 3 cm sniega, pilsētas apkaimē sasnidzis līdz 30 cm dziļš sniegs.

Minsku klāj 23 cm bieza sniega sega. Maskavā ir vidēji 16 cm dziļš sniegs, Krievijas galvaspilsētas apkaimē sniega segas biezums svārstās no 6 līdz 25 cm. Savukārt Berlīnē, Bratislavā, Kišiņevā, Ļubļanā, Prāgā, Sofijā un Varšavā ir 6-16 cm sniega. Sarajevā otrdienas rītā bija 19 cm dziļš sniegs, dati par trešdienu nav pieejami.

Tallinā ir 24 cm, Viļņā – 14 cm bieza sniega sega. Rīgas centrā ir 19 cm bieza sniega kārta, kas Latvijas galvaspilsētu ierindo dalītā desmitā vietā starp nosauktajām pilsētām. No dažām Balkānu valstīm, kā arī Lihtenšteinas un Islandes trūkst datu par sniega segas biezumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+